PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال درمورد کارت بانکی منقضی شده صادرات

meysam021
August 3rd, 2014, 03:59
سلام عزیزانم
بنده یه کارت بانکی صادرات کارم که منقضی شده میخواستم ببینم آیا با مراحعه به بانک صادرات آنی کارت جدید رو تحویل میدن یا باید چند روز صبر کنم؟؟؟
ممنون میشم پاسخ دهید.

websazha
August 3rd, 2014, 04:31
با سلام

تقریبا دیگه تمام شعبه ها دستگاه صدور کارت دارند و در لحظه کارت جدید صادر میشه برای شما.
مدیران تخلف نباشه داخل بخش درگاه پرداخت جواب سوال بنده خدا رو دادیم

Farid.Agl
August 3rd, 2014, 05:52
سلام
من یه کارت صادرات دارم که حدود دو سال از تاریخ انقضاء می گذره، اما هنوزم داره مثله شیر کار می کنه!
یادمه واسه گرفتنه کارته جدید که رفتم بانک، بهم گفتن اگه هنوز نسوخته دیگه هیچوقت نمی سوزه!

djmohammad
August 3rd, 2014, 08:25
سلام
چند روز باید صبر کنید برای بانک صادرات ...

songkadehnew
August 3rd, 2014, 08:31
درود پدر خود بنده مدیریت یکی از بانک های صادرات می باشد
برای صدور کارت طبق فرمایش دوستان دريافت سپهر کارت ٤٨ ساعت تهران و ٧٢ ساعت مراکز استان به طول می انجامد . ضمن اینکه مبلغ ٢٠٠٠٠ ريال هرينه صدور کارت مي باشد .​
تاریخ انقضا کارت به پایان برسه خرید اینترنتی یا عملیات اینترنتی دیگر نمی توانید انجام بدید و فقط می توانید از دستگاه های پز مبلغی کم کنید
موفق باشید

Farid.Agl
August 3rd, 2014, 09:52
درود پدر خود بنده مدیریت یکی از بانک های صادرات می باشد
برای صدور کارت طبق فرمایش دوستان دريافت سپهر کارت ٤٨ ساعت تهران و ٧٢ ساعت مراکز استان به طول می انجامد . ضمن اینکه مبلغ ٢٠٠٠٠ ريال هرينه صدور کارت مي باشد .​
تاریخ انقضا کارت به پایان برسه خرید اینترنتی یا عملیات اینترنتی دیگر نمی توانید انجام بدید و فقط می توانید از دستگاه های پز مبلغی کم کنید
موفق باشید

سلام، ممنون از توضیحتون.
من حدود دو سال از تاریخ انقضاء درج شده رو کارتم می گذره و تو تموم این مدت بدونه هیچ مشکلی هم از اینترنت خرید داشتم، هم با گوشی از ستاره ۷۳۳ و ستاره ۷۸۹ شارژ می خرم. همه می تونن به کارتم کارت به کارت کنن و منم می تونم به کارت بقیه کارت به کارت کنم.
عجیب اما واقعی!

songkadehnew
August 3rd, 2014, 10:06
واقعا عجیبه

srsh
August 3rd, 2014, 10:45
سلام، ممنون از توضیحتون.
من حدود دو سال از تاریخ انقضاء درج شده رو کارتم می گذره و تو تموم این مدت بدونه هیچ مشکلی هم از اینترنت خرید داشتم، هم با گوشی از ستاره ۷۳۳ و ستاره ۷۸۹ شارژ می خرم. همه می تونن به کارتم کارت به کارت کنن و منم می تونم به کارت بقیه کارت به کارت کنم.
عجیب اما واقعی!

دوستمون درست ميگن کارت منم همينطوره الان 3 سال گذشته ولي هنوز جواب ميده!!

meysam021
August 3rd, 2014, 14:36
من عذر میخوام والا بخشی جز اینجا نبود درمورد بانک ها ، زدم تو متفرقه
آقایون عزیز تشکر از راهنمایتون پس 72 ساعته تحویل میدن.