PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرشیا سرور

mahdi242
August 2nd, 2014, 15:52
سلام دوستان . من میخواستم از پرشیا سرور وی پی اس بخرم اینم آدرسش : اعضا - پرشیا سرور،خرید سرور مجازی،سرور اختصاصی،وی پی اس،هاست،دامنه،فروش وی پی اس،خرید سرور مجازی ارزان،فروش وی پی اس ارزان،سرور اختصاصی (http://cp.persia-server.com)
خواهشمندم بهم بگین که این وبسایت وبسایت قابل اعتمادی هست یا که خیر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

iran-developers
August 2nd, 2014, 16:30
درود
یه سرویس ازشون داشتم
سرور های انگلیسشون به غیر مشکل پورتشون هیچ مشکل دیگه ای ندارن

ULTRAWEB
August 2nd, 2014, 16:31
تایید نمیشوند از نظر من نه نماد دارن نه جای ثابت

iran-developers
August 2nd, 2014, 16:32
شرمنده بنده فکر کردم
persiamizban.com رو منظورتون
ایشون که اصلا تایید نمی شن

HPxf
August 2nd, 2014, 16:44
اگر عضو انجمن و تاپیک دارند میتوانین نظریات مشتریان جویا شوید
نماد و ادرس و شماره ثابت بهترین گزینه در شناخت فروشنده معتر است

OmidX
August 2nd, 2014, 16:50
دوست عزیز من این سایت یا شرکت رو نمیشناسم ، اما ایجاد چنین تاپیک هایی ک فلان سایت یا شرکت تایید میشن یا نه هیچ فایده ای برای شما ندارن .

یک از مدیران ارشد همین انجمن میگفت اینجا کسانی رو داریم ک بصورت درصدی با شرکت ها همکاری میکنند و کارشون فقط تایید کردن دیگران ه .

شما خودت از هر جا میخوای خرید کنی چند تا معیار رو در نظر بگیر :

۱ - نماد اعتماد و درگاه بانکی معتبر (برای اینکه بدونید با یک نوجون ۱۶ ~ ۱۷ ساله طرف نیستی و اینکه اعتبار سایتی ک ازش خرید میکنی رو بررسی کنی نماد خیلی مهم هستش ، درگاه بانکی هم مهمه !! ، سعی کنید از کسی خرید کنید ک حداقل درگاه بانکی مستقیم و معتبر از دو بانک رو داشته باشه و اگر نه ک واسطه ها ک زیادن !! :دی ، دیگه خودتون میدونید منظورمو ، شب میخوابید ، صبح بلند میشید طرف جمع کرده رفته و شما هم دستتون ب هیچجا بند نیست ، بالاخره الان تابستون هست و ...) ،

۲ - آدرس و تلفن ثابت محل فعالیت (با آدرس نماد چک کنید ک یکی باشه) ،

۳ - میزان و سابقه فعالیت (۱ سال ، ۲ سال و... ، مسلما کسی ک چندین سال داره فعالیت میکنه با تازه کار ها تفاوت هایی داره ، البته سابقه ی جایی ک ازش سرویس میگیرید هم مهمه ، مثلا کسی ک ۳ سال فعالیت میکنه ، همه ازش ناراضین ک بدرد شما نمیخوره ، میخوره ؟ ، یک سرچ کنید در گوگل آمارش درمیاد. ) ،

۴ دیتاسنتری ک باهاش کار میکنه هم مهم هستش (الان از ۱۰ یورو سرور اختصاصی داریم ، پس دقت کنید .) ،

۵ - پشتیانی (خود من سال پیش اینجا از یکی از شرکت ها سرور داشتم ، تیکت ها رو سه روز در میون ج میداد !)

و در نهایت ، خواهشا اگر دیتاتون براتون ارزش داره ، ب خاطر ۵۰۰۰ تومن ~ ۱۰،۰۰۰ تومن پایین ~ بالا از کسی سرور نگیرید ک بعدا پشیمون بشید .

این معیار ها رو در نظر بگیرید ، دیگه نیازی ب تایید دیگران نیست .

موفق باشید .

mahdi242
August 2nd, 2014, 17:09
خیلی ممنونم . با این آقا تماسی داشتم گفتن که اگر ما به شما سرویس ندادیم چون درگاه پرداخت ما جهای پی هست میتونین در صورتی که بهتون سرویس ندادیم و پول رو گرفتیم در جهان پی بگین تا پول شمارو برگردونن و نمیدونم از همین چرتو پرتا ... :d به هر حال لطف کردین
جهنمو ضرر میرم میخرم ببینم چی میشه اگه کلاه برداری کردن شکایت میکنم ازشون توی پلیس صایبری :)