PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارسال دایرکت به دایرکت در vps

pb_eminem
August 2nd, 2014, 05:32
با سلام
بنده یک سرور مجازی گرفتم که دادم روش دایرکت کانفیگ کردن و الان میخوام از ریسیلر و نمایندگی قبلی که دارم به سرور جدیدم انتقال بدم توی نت چیزی پیدا نکردم
هر کسی بلده اموزشش رو کامل یا به صورت تصویری بذاره خیلی ممنون مرسی اینم بگم به سرور مجازی ریسیلر قبلی دسترسی ندارم

a.e
August 2nd, 2014, 06:21
از طریق پنل دایرکت ادمین خود از بخش Reseller از یوزرهای خود بک آپ تهیه نمایید سپس با استفاده از سرورمجازی یا ... از طریق اف تی پی به به سرور جدید منتقل نمایید و در سرور دوم بک آپ ها را مجدد از طریق بخش Reseller ریستور نمایید.

pb_eminem
August 2nd, 2014, 06:50
بنده از کل یوزر هام بک اپ تهیه کردم ولی تو ریسیلر جایی واسه باز کردن ftp من ندیدم از کجا باید ایجاد کرد

a.e
August 2nd, 2014, 07:04
میتوانید با یوزرنیم و پسورد کنترل پنل خود به اف تی پی متصل شوید و نیاز به ساخت اکانت اف تی پی جدید نیست.

jahromweb
August 2nd, 2014, 10:23
سلامدوست داشتین با ما در تماس باشید رایگان براتون منتقل میکنیم.

pb_eminem
August 2nd, 2014, 11:28
خیلی ممنون از راهنمیایی من از کل یوزرام بک اپ برداشتم خب الان برای ریستور کردن تو سرور جدید
21864
الان تو این قسمت یوزر پس سرور جدید remot path و port چی بدم که کاملا جای درستی ریستور بشه بتونم بک اپ ریستوری کنم

a.e
August 2nd, 2014, 12:14
عکس که قرار داده اید را باید قبل از بک گرفتن انجام میدادید؛ توجه نمایید به صورتی که خدمت شما عرض شد عمل نمایید. بک آپ هایی را که در اختیار دارید با استفاده از یک سرور مجازی ویندوز دانلود نمایید و سپس با استفاده از اف تی پی و برنامه ایی مانند cuteftp یا filezilla به سرور جدید منتقل نمایید.

البته از طریق همان روشی که شما عکس قرار داده اید نیز میشود؛ اما ساده ترین راه در پاراگراف بالا خدمت شما عرض شد.