PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد نمایندگی هاست

ali5250
August 1st, 2014, 21:31
سلام برای خرید نماییندگی به دامنه احتیاج هست . روی این دامنه میشه یه سایت بالا اورد ؟ یا فقط برای صفحه ورود به نماییندگی هستش؟

MhR7
August 1st, 2014, 22:26
سلام - شما یکی دومین میخرید ، تا ست شدن دامنه از آی پی استفاده می کنید ،
جایی ک نمایندگی میده خودش ی هاست برای شما در نظر گرفته ، از اون به بعد با آدرس خودتون
وارد میشید که مثل پورته ،
مثلا برای هاست هسایتنگتون اگر سی پنل باشه: site.com:2082

- - - Updated - - -

به نظرم ی دومین بخرید ، مثلا: host.ir
دی ان اس ها رو این ست کنید:
ns1.host.ir
ns2.host.ir
بعد به خود پشتیبانی هاستتون بگید!

اگ دایرکت ادمین باشه ، من براتون با دسترسی یا تیم ویور کانفیگ می کنم...

loox2music
August 2nd, 2014, 00:57
سلام برای خرید نماییندگی به دامنه احتیاج هست . روی این دامنه میشه یه سایت بالا اورد ؟ یا فقط برای صفحه ورود به نماییندگی هستش؟

میتونید بالا بیارید سایت هیچ مشکلی نداره

a.e
August 2nd, 2014, 06:19
به این مورد باید توجه داشت که نمایندگی شما نیز به عنوان یک هاست هست و میتوانید سایت مورد نظر خود را بر روی آن راه اندازی نمایید. (دایرکت ادمین)

ali5250
August 2nd, 2014, 09:22
یه سوال دیگه : برای این که سایت رو روی همون دامنه بالا بیارم و هم بتونم وارد نماییندگی بشم باید از همون نماییندگی یه هاست برای خودم جدا کنم ؟

HPxf
August 2nd, 2014, 09:47
اگر برای شما هاست تعریف کرده باشند نیاز نیست و تعریف نشده باشد باید از توی پنل برای خودتون هاست تعریف نماید

jahromweb
August 2nd, 2014, 10:34
خیر عزیزممعمولا به صورت جدا از ریسلر ( تو سی پنل) براتون فضا از قبل در نظر میگیرنگاهی برای ورود به هاست اصلی نمیشه مستقیم از host.ir/whm وارد شد و باید از host.ir/cpanel وارد بشین----در مورد دایرکت ادمین: برای سایت اصلی شما محدودیتی در نظر نمیگیرن و شما از فضای ریسلر استفاده میکنی و تا زمانی که ریسلر فضا داره شما هم فضا داری

loox2music
August 2nd, 2014, 15:07
یه سوال دیگه : برای این که سایت رو روی همون دامنه بالا بیارم و هم بتونم وارد نماییندگی بشم باید از همون نماییندگی یه هاست برای خودم جدا کنم ؟

وقتی نمایندگی را برای شما میسازن به صورت اتوماتیک یک هاست هم ساخته میشه و دیگه نیازی نیست هاست جدا بسازید .