PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد استفاده از vps به عنوان هاست

mahmoodsoft76
August 1st, 2014, 20:49
سلام
دوستان من یه سرور Windows Server 2008 دارم و میخوام سایتمو که وردپرس هست باهاش بالا بیارم ؟ آیا چنین چیزی میشه یا نه ؟؟

HPxf
August 1st, 2014, 20:51
شما با نصب برنامه هایی از قبیل Xammp , Easyphp نصب و ران کردن میتوانین

mahmoodsoft76
August 1st, 2014, 20:52
ممنون
دامنه چطور میتونم ست کنم رو سرور ؟؟؟

OmidX
August 1st, 2014, 20:53
ممنون
دامنه چطور میتونم ست کنم رو سرور ؟؟؟

در پنل دامنه رکورد بزنید ب آي پی سرور .

k.namjoo
August 1st, 2014, 20:54
سلام
دوستان من یه سرور Windows Server 2008 دارم و میخوام سایتمو که وردپرس هست باهاش بالا بیارم ؟ آیا چنین چیزی میشه یا نه ؟؟

به نظر بنده سیستم عاملتون رو عوض کنید به لینوکس تا کارتون راحت بشه در غیر این صورت اگر اطلاعات کافی ندارید با یه کاربلد مشورت کنید

با تشکر

mahmoodsoft76
August 1st, 2014, 20:54
در پنل دامنه رکورد بزنید ب آي پی سرور .

در سایت nic.ir این پنلی که میگید نیست یا من نمیدونم کجاست ! میشه راهنمایی کنید ؟؟

- - - Updated - - -

به نظر بنده سیستم عاملتون رو عوض کنید به لینوکس تا کارتون راحت بشه در غیر این صورت اگر اطلاعات کافی ندارید با یه کاربلد مشورت کنید

با تشکر

با لینوکس اصلا آشنایی ندارم و گرنه همون اول اینکارو میکردم

RoobinaServer
August 1st, 2014, 20:58
در سایت nic.ir این پنلی که میگید نیست یا من نمیدونم کجاست ! میشه راهنمایی کنید ؟؟

- - - Updated - - -

با لینوکس اصلا آشنایی ندارم و گرنه همون اول اینکارو میکردم

بعدا مشکلات بیشتری روی سرور ویندوز خواهید خورد.

سرورتون لایسنس رایگان دایرکت ادمین داره ؟ سرورتون چیه دقیقا ؟ (چون اگر لینوکس بگیرید باید پنل نصب کنید که هزینه ماهانه داره لایسنسش البته پنل های تجاریش).

در سرور ویندوز باید Dns سرور کانفیگ کنید و بعد در پنل نیک بخش کارگزار دامنه دی ان اس تعریف کنید.

موفق باشید.

mahmoodsoft76
August 1st, 2014, 21:04
بعدا مشکلات بیشتری روی سرور ویندوز خواهید خورد.

سرورتون لایسنس رایگان دایرکت ادمین داره ؟ سرورتون چیه دقیقا ؟ (چون اگر لینوکس بگیرید باید پنل نصب کنید که هزینه ماهانه داره لایسنسش البته پنل های تجاریش).

در سرور ویندوز باید Dns سرور کانفیگ کنید و بعد در پنل نیک بخش کارگزار دامنه دی ان اس تعریف کنید.

موفق باشید.

فعلا با ویندوز کار میکنم بعد که لینوکس رو وارد شدم میرم رو اون
نه سرور ویندوزه !
یه پ.خ هم دادم خدمتتون

kayako
August 1st, 2014, 22:26
دوست عزیز باید اول زمپ رو نصب کنی بعد بیای کانفینگش کنی بعد در اکتیو دایرکتوری دومین سرور رو نصب کنی بعد تنظیمات دی ان اس رو انجام بدی
توی نت اموزش ها هست اگر نتونستید با ایدی یاهوی من در تماس باشید
tanazhost
بنده خودم همه اسکریپت ها رو روی زمپ نصب کردم

loox2music
August 2nd, 2014, 00:52
بهتر هست لینوکس نصب کنید و یک دایرکت ادمین روش امکاناتش فوق العاده بالاتر هست .

websazha
August 2nd, 2014, 02:22
دوست عزیز
همانطوری که همکاران و استید گرام خدمت شما گفتند خودتون درگیر مسائل و مشکلات نکنید.
یه روز ایمیل نمیره یه روز ایمیل نمیاد یک روز بازدید بالاست دیتابیس کرش تا ریست نشه سیستم عامل درست نمیشه و از طرفی n تا حرفه امنیتی پیدا میشه داخل این نرم افزار های لوکال که اصلا ارزش نداره که 1 بار دیفیس هم بشید.
حالا هر طور مایل هستید فکر می کنید هزینه کاهش میدید در صورتی فقط خودتون داخل یک دام که خودتون پهن می کنید گرفتار می کنید.
تصمیم باشماست امیدوارم موفق باشید.