PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : باز نشدن سایت برای بعضی کاربران

MajidNajafi
August 1st, 2014, 17:00
سلام
من از سرور مجازی داخل ایران استفاده می‌کنم (پارس‌پک). سیستم‌عامل لینوکسه و از دایرکت‌ادمین استفاده می‌کنیم.
چند وقتیه که بعضی کاربرا تماس می‌گیرن و میگن که سایتتون لود نمی‌شه. در حالی‌که همون لحظه کاربرای دیگه‌ای در
سایت هستند و مشکلی ندارن. این افراد تا چند ساعت نمی‌تونن وارد سایت بشن و بعدش دوباره مشکلشون حل میشه.
من هیچ علتی برای این مشکل پیدا نمی‌کنم.

چیز خاصی داخل لاگ‌ها وجود نداره.
تمام سرویس‌ها درست کار می‌کنن.
مشکلی از نظر رم و سی‌پی‌یو وجود نداره.
با استفاده از آپ‌تایم‌روبوت(+ (http://uptimerobot.com)) مطمئن هستم که سرور دان نمی‌شه.

البته تمام صفحه‌های سایت از SSL استفاده می‌کنن که بعد از کلی جست‌وجو چیزی که بگه اس‌اس‌ال باعث چنین مشکلی
می‌تونه باشه پیدا نکردم.

دیگه هیچ دلیلی پیدا نمی‌کنم.
ممنون میشم اگه ایده‌ای یا راه‌حلی یا هر اطلاعاتی در این مورد دارید، راهنمایی کنید.
:53:

RoobinaServer
August 1st, 2014, 17:03
سلام
من از سرور مجازی داخل ایران استفاده می‌کنم (پارس‌پک). سیستم‌عامل لینوکسه و از دایرکت‌ادمین استفاده می‌کنیم.
چند وقتیه که بعضی کاربرا تماس می‌گیرن و میگن که سایتتون لود نمی‌شه. در حالی‌که همون لحظه کاربرای دیگه‌ای در
سایت هستند و مشکلی ندارن. این افراد تا چند ساعت نمی‌تونن وارد سایت بشن و بعدش دوباره مشکلشون حل میشه.
من هیچ علتی برای این مشکل پیدا نمی‌کنم.

چیز خاصی داخل لاگ‌ها وجود نداره.
تمام سرویس‌ها درست کار می‌کنن.
مشکلی از نظر رم و سی‌پی‌یو وجود نداره.
با استفاده از آپ‌تایم‌روبوت(+ (http://uptimerobot.com)) مطمئن هستم که سرور دان نمی‌شه.

البته تمام صفحه‌های سایت از SSL استفاده می‌کنن که بعد از کلی جست‌وجو چیزی که بگه اس‌اس‌ال باعث چنین مشکلی
می‌تونه باشه پیدا نکردم.

دیگه هیچ دلیلی پیدا نمی‌کنم.
ممنون میشم اگه ایده‌ای یا راه‌حلی یا هر اطلاعاتی در این مورد دارید، راهنمایی کنید.
:53:

با سلام و احترام

چرا به پارس پک تیکت نمیزنید و این مورد را اعلام نمیکنید که راهنماییتون بکنند ؟

با تشکر

007
August 1st, 2014, 17:03
سلام
پس تنها موردی می میونه مشکل داشتن اینترنت افراد و کامپیوترهای افراد مقابل هست و کش

ارادت

hannah
August 1st, 2014, 17:06
توی بعضی از ای اس پی ها این مشکل هست که یه سری از سایت ها باز نمیشه یا این مورده
یا ای پی شون بلاک شده توی سرور که میتونه از این باشه که پیاپی سایت ها باز می کنن
وقتی سایت باز نمیشه واسشون بگید پینگ بگیرن ببینین پینگ میده یا نه

MajidNajafi
August 1st, 2014, 17:09
با سلام و احترام

چرا به پارس پک تیکت نمیزنید و این مورد را اعلام نمیکنید که راهنماییتون بکنند ؟

با تشکر

فکر نمی‌کردم مشکل از پارس‌پک باشه. ولی یک تیکت می‌زنم ببینم چی می‌گن.

سلام
پس تنها موردی می میونه مشکل داشتن اینترنت افراد و کامپیوترهای افراد مقابل هست و کش

ارادت
آخه میتونن همه سایتا رو باز کنن. فقط سایت ما این‌جوری میشه. flushdns هم تست کردیم اتفاقی نیفتاد.

وقتی این‌جوری میشه کامپیوتر اون کاربر حتی پینگ هم نمی تونه بزنه به سرور

hannah
August 1st, 2014, 17:17
1 راه دیگه میمونه اینه که با قند شکن وصل بشن ببینن بازم سایت باز میشه یا نه
اگر شد که هیچ تست کنید ای پی بلاک نشده باشه اگر با قند شکن باز شد مشکل از شماست
اگر نشد مشکل از شرکت اینترنت هست که این مورد ها توی شرکت شاتل دیده شده
باید توی قسمت ای پی کارت شبکه دی ان اس سرور شرکتی که اینترنت گرفتن رو بدن احتمالا مشکل حل میشه

RoobinaServer
August 1st, 2014, 17:29
پاسخ پیغام خصوصی شد.

- - - Updated - - -

وقتی این‌جوری میشه کامپیوتر اون کاربر حتی پینگ هم نمی تونه بزنه به سرور

علاوه بر عیبی که ذکر کردم خدمتتون در پیغام خصوصی . این مورد که گفتید 100% هست ؟

احتمال این هست که کاربر چون سایت براش باز نمیشه هی تلاش کرده باشه و سرورتون آیپی آن شخص را بلاک کرده باشه ؟

این مورد باید بیشتر بررسی بشه.

تیکت کنید میزبانتون. آیپی آن یوزر هم در همان موقع که مشکل خورده به میزبانتون زنگ بزنید و اعلام کنید تا فورس بررسی کنند.

موفق باشید.

MajidNajafi
August 1st, 2014, 17:49
1 راه دیگه میمونه اینه که با قند شکن وصل بشن ببینن بازم سایت باز میشه یا نه
اگر شد که هیچ تست کنید ای پی بلاک نشده باشه اگر با قند شکن باز شد مشکل از شماست
اگر نشد مشکل از شرکت اینترنت هست که این مورد ها توی شرکت شاتل دیده شده
باید توی قسمت ای پی کارت شبکه دی ان اس سرور شرکتی که اینترنت گرفتن رو بدن احتمالا مشکل حل میشه

علاوه بر عیبی که ذکر کردم خدمتتون در پیغام خصوصی . این مورد که گفتید 100% هست ؟

احتمال این هست که کاربر چون سایت براش باز نمیشه هی تلاش کرده باشه و سرورتون آیپی آن شخص را بلاک کرده باشه ؟

این مورد باید بیشتر بررسی بشه.

تیکت کنید میزبانتون. آیپی آن یوزر هم در همان موقع که مشکل خورده به میزبانتون زنگ بزنید و اعلام کنید تا فورس بررسی کنند.

موفق باشید.

ممنون از پاسخ‌ها

یک‌بار این اتفاق روی کامپیوتر یکی از همکاران اتفاق افتاد و هیچ ارتباطی با سرور وجود نداشت و پینگ هم دریافت نمی‌شد.
از نظر بلاک شدن آی پی، فایروالی که بنده روی سرور نصب کردم چیزی بلاک نمی کنه. شاید خود دیتاسنتر این کارو کرده باشه.

در مجموع مطمین شدم که مشکل از سرور و تنظیمات سرور نیست. این مشکل رو با پشتیبانی سرور در میون گذاشتم تا ببینیم چی میشه.