PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ۴۰.۹۹ يورو پرداخت به ديتاسنتر

CityKala.net
August 1st, 2014, 11:41
با سلام و عرض ادب،

۴۰.۹۹ يورو به ديتاسنتر ovh پرداخت دارم، دوستان لطفاً ارز از صرافي جلالي نباشه! (چون چند تا فاكتور داريم هنوز تاييد نشده با ارز اين صرافي پرداخت شده و اين مبالغمون الان روي هوا هست!)

مطمئن باشه لطفاً، پرداخت نكنيم يك هفته بريم سركار! :)

متشكرم.

ضمناً اگر مشكلي برنخوريم، يك پرداخت ۴۰.۹۹ يورويي ديگه هم مربوط به فردا هست.

- - - Updated - - -

نبود هيچكي؟‌ :)
به ما ميرسه، حساباي همه خاليه! :)

Cpt.Liux
August 2nd, 2014, 05:02
چه نوع پرداختی میخواید؟ پی پال هست یا ویزا.
در ضمن صرافی جلالی رفت که رفت.

websazha
August 2nd, 2014, 05:25
با سلام و عرض ادب،

۴۰.۹۹ يورو به ديتاسنتر ovh پرداخت دارم، دوستان لطفاً ارز از صرافي جلالي نباشه! (چون چند تا فاكتور داريم هنوز تاييد نشده با ارز اين صرافي پرداخت شده و اين مبالغمون الان روي هوا هست!)

متشكرم.

- - - updated - - -

سلام
دوست عزیز دیتاسنتر ovh برای اولین پرداخت های از یک حساب وریفای میخواد از شما.یعنی از صاحب حساب کسی که پرداخت می کنه.
فکر کنم بهترین گزینه الان برای شما پی منت 24 باشه که به شما احتمالا اعلام می کنند قسمت پرداخت حساب به حساب اونها منتقل کنید وبعد پرداخت می کنند.
شما که باید بهتر بدونید نباید فاکتور های به این مهمی به دست هر کسی بدید!
بهتر قبل از اینکه مشکلی بخورید خودتون حواله مستقیم بزنید به دیتاسنتر یا حساب بانکی معتبر جهت پرداخت تهیه کنید.
دیتاسنتر ovh این کارها بدش میاد مواطب باشید.
موفق باشید

a.e
August 2nd, 2014, 06:13
مطابق فرموده بزرگواران دیتاسنتر ovh پس از پرداخت بررسی میکند و در صورت عدم تأیید دچار مشکل خواهید شد. پیشنهاد میشود از واسطه مطمئن سرور مورد نیاز خود را تهیه نمایید.

CityKala.net
August 2nd, 2014, 15:55
سلام دوست عزیز دیتاسنتر ovh برای اولین پرداخت های از یک حساب وریفای میخواد از شما.یعنی از صاحب حساب کسی که پرداخت می کنه.فکر کنم بهترین گزینه الان برای شما پی منت 24 باشه که به شما احتمالا اعلام می کنند قسمت پرداخت حساب به حساب اونها منتقل کنید وبعد پرداخت می کنند.شما که باید بهتر بدونید نباید فاکتور های به این مهمی به دست هر کسی بدید! بهتر قبل از اینکه مشکلی بخورید خودتون حواله مستقیم بزنید به دیتاسنتر یا حساب بانکی معتبر جهت پرداخت تهیه کنید.دیتاسنتر ovh این کارها بدش میاد مواطب باشید.موفق باشید۱- انجام شد.. از همون كارت خودمون۲- اگر با پي‌پال انجام بديد و حسابتون وريفاي باشه مشكلي پيش نمياد۳- مورد ۲، با استناد به چندين پرداختي كه با پي‌پال مطمئن شخص ديگر انجام شده و حساب ما هم وريفايِش مشكلي نداره (برخي ميان قلابي با هويت جعلي ميزنند، ما هويتمون از مالزي هست و پاسپورت داريم، از ovh هم سوال پرسيديم گفتند اگر ويزا يا مستر باشه كپي ميگيريم از كارت و پاس پيمنتر، اگر پي‌پال باشه و وريفاي باشه مشكلي نيست، ديگه الان ۳ ساله با اين ديتاسنتر كار ميكنيم!)

pspasp
August 2nd, 2014, 16:25
من فکر کردم چهار هزار یرو هست:d

k-h
August 2nd, 2014, 16:54
۱- انجام شد.. از همون كارت خودمون۲- اگر با پي‌پال انجام بديد و حسابتون وريفاي باشه مشكلي پيش نمياد۳- مورد ۲، با استناد به چندين پرداختي كه با پي‌پال مطمئن شخص ديگر انجام شده و حساب ما هم وريفايِش مشكلي نداره (برخي ميان قلابي با هويت جعلي ميزنند، ما هويتمون از مالزي هست و پاسپورت داريم، از ovh هم سوال پرسيديم گفتند اگر ويزا يا مستر باشه كپي ميگيريم از كارت و پاس پيمنتر، اگر پي‌پال باشه و وريفاي باشه مشكلي نيست، ديگه الان ۳ ساله با اين ديتاسنتر كار ميكنيم!)

حساب پی پال تایید شده هم گیر میدن که چرا با این حساب انجام شده
یه خورده حساس شدن رو این قضیه

company_hosting
August 2nd, 2014, 23:16
با سلام و عرض ادب،

متشكرم.

- - - Updated - - -

سلام

میتوانیم برای شما انجام بدهیم
در صورت نیاز در تماس باشید

با تشکر

Ramin
August 2nd, 2014, 23:44
۱- انجام شد.. از همون كارت خودمون۲- اگر با پي‌پال انجام بديد و حسابتون وريفاي باشه مشكلي پيش نمياد۳- مورد ۲، با استناد به چندين پرداختي كه با پي‌پال مطمئن شخص ديگر انجام شده و حساب ما هم وريفايِش مشكلي نداره (برخي ميان قلابي با هويت جعلي ميزنند، ما هويتمون از مالزي هست و پاسپورت داريم، از ovh هم سوال پرسيديم گفتند اگر ويزا يا مستر باشه كپي ميگيريم از كارت و پاس پيمنتر، اگر پي‌پال باشه و وريفاي باشه مشكلي نيست، ديگه الان ۳ ساله با اين ديتاسنتر كار ميكنيم!)

سلام

میتوانیم برای شما انجام بدهیم
در صورت نیاز در تماس باشید

با تشکر

اعلام کردند انجام شده