PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور MaxOS؟

MhR7
July 31st, 2014, 15:45
ی سوال داشتم ، خواستم ببینم سرور با MacOS میشه؟
یعنی سرور میکشه؟
اپل این اجازه رو میده؟
به درد سرور میخوره یا خوب نیست؟

iran-developers
July 31st, 2014, 15:49
درود
بنده خودم برنامه نویس سیستم عامل ios هستم و دارم همین سیستم عامل رو به عنوال سرور استفاده می کنم اپل خودش سرور داده برای این کار که دیفالتش این سیستم عامل می تونید سرچ کنید توی نت هکین تاش که سیستم عامل مک هک شدست که روی تمامی مادر برد ها بالا میاد
با تشکر از شما امید وار شدم یکی توی این انجمن دنباله اپل هست

MhR7
July 31st, 2014, 17:43
درود
بنده خودم برنامه نویس سیستم عامل ios هستم و دارم همین سیستم عامل رو به عنوال سرور استفاده می کنم اپل خودش سرور داده برای این کار که دیفالتش این سیستم عامل می تونید سرچ کنید توی نت هکین تاش که سیستم عامل مک هک شدست که روی تمامی مادر برد ها بالا میاد
با تشکر از شما امید وار شدم یکی توی این انجمن دنباله اپل هست

اپل واقعا تو دنیا تک هست ، 2 مشکل داره که 2 تاشم بر میگرده به ایران :d
1- شدیدا به اینترنت محتاجه = تو ایران اینترنت خوب نداریم :/
2- پولش ی خورده زیاده = چون به دلاره و اینجا دلار گرونه :/

از نظر Sharing چطوره؟

- - - Updated - - -

البته گوگل هم از chrome os استفاده می کنه ،
چرا اپل از سیستم عامل خودش استفاده نکنه؟

- - - Updated - - -

:| یعنی فقط 1 نفر؟

- - - Updated - - -

:((

ss_movies
August 1st, 2014, 18:07
از نظر امنیتی عالی هست
خیلتون از بابت هک بخصوص روت شدن به سرور (local root) راحت راحت باشه
برای هاستینگ زیاد نمیدونم ولی نباید مشکلی داشته باشه
میتونم روی سرور تون نصخه اصلی نصب کنم

چندین جا برای امنیت نصب شده داخل ایران توسط بنده

iFire
August 1st, 2014, 20:02
من سال 2006 یه کانفیگ مک بوک پرو خریدم و تا الان همه نیاز هامو جواب داده!
باورتون نمیشه اگه بگم هر کاری ازش می کشم!
برنامه نویسی وب و سیستم عامل انجام میدم باهاش و بعضا شده واسه ویژوال استدیو مجبور بودم ویندوز بالا بیارم و یا واسه بعضی کارا با لینوکس کار کنم که در هر صورت به یه مجازی ساز کارم راه افتاده
سیستمم هم اصلا خاموش نمیشه مگر اینکه چه اتفاقی بیوفته نیاز به ری استارت داشته باشم ( اکثرا میذارم رو اسلیپ )
توی این مدت (‌2006 تا 2014) هم فقط و فقط 4-5 بار سیستم عامل رو عوض کردم که 2 بارش به خاطر آپگرید بود و 2-3 بارش به خاطر افت سرعت و …
بدون هیچ گونه هنگ کردن، قاطی کردن، ایراد گرفتن الکی و … (‌مثل ویندوز!) راحت میتونی باهاش کار کنی … تو بعضی موارد هم اصلا دنگ و فنگ های ویندوز رو نداره! مثلا همین Sharing که می فرمایید
اینجوری هم که دوستان میگن گرون نیست و مثل بعضی شرکتا پول مارکشو نمیخوره! واقعا کیفیت داره...

البته این قدرت به خاطر سازگاری نرم افزار و سخت افزار اپل هست که اونو یکپارچه می کنه!
این سیستم عامل هکینتاش هم که دوستمون میگن با بعضی سخت افزار ها سازگار نیست! یعنی شما نمیتونی درایور و … رو پیدا و یا نصب کنی که خیلی دردسر داره ( البته چند سال پیش تست کرده بودم الان نمیدونم چقد ارتقا دادن )

یکی دو بار هم بصورت تست به عنوان سرور از مک استفاده کردیم که خیلی خوب جواب داده
در نهایت اپل واقعا عالی هست …
سوالی بود در خدمتم

OmidX
August 1st, 2014, 20:09
ی سوال داشتم ، خواستم ببینم سرور با MacOS میشه؟
یعنی سرور میکشه؟
اپل این اجازه رو میده؟
به درد سرور میخوره یا خوب نیست؟

سلام ... من از اواخر 2004 و اوایل 2005 ب مک مهاجرت کردم ، در حال حاضرم از OS X Server استفاده میکنم ...

http://img.macs.ir/download.php?img=3697 (http://img.macs.ir/download.php?img=3697)

سیستم عامل فوق العاده استیبل و کاملی هستش ... اما بدرد هاستینگ اشتراکی نمیخوره ! ;)

MhR7
August 1st, 2014, 20:41
واقعا ممنون از همه ،
قیمت لایسنسش چقدره؟

OmidX
August 1st, 2014, 20:43
واقعا ممنون از همه ،
قیمت لایسنسش چقدره؟

برای کاربران اپل ، رایگان هستش دوست عزیز ! ;) (البته طیق سیاست های جدید اپل ، قبلا اینطوری نبود.)

حتی OS X 10.10 هم ک فعلا در مرحله بتاست ، قراره بصورت Free در مک آپ استور ریلیز شه ...

MhR7
August 1st, 2014, 20:55
برای کاربران اپل ، رایگان هستش دوست عزیز ! ;) (البته طیق سیاست های جدید اپل ، قبلا اینطوری نبود.)

حتی OS X 10.10 هم ک فعلا در مرحله بتاست ، قراره بصورت Free در مک آپ استور ریلیز شه ...

کاربرای اپل یعنی کیا؟
الان تو سایت اپل نوشته 20$ این یعنی ماهانس یا سالانه یا lifetime?

OmidX
August 1st, 2014, 21:05
کاربرای اپل یعنی کیا؟
الان تو سایت اپل نوشته 20$ این یعنی ماهانس یا سالانه یا lifetime?

یعنی همه کاربرانی ک از محصولاتی مثل مک بوک ، مک بوک پرو ، مک بوک ایر ، مک مینی ، مک پرو و آيمک استفاده میکنند و یک اپل آي دی دارند ، میتونند بصورت رایگان os x رو از مک آپ استور دانلود کنند .

اون قیمت لایف تایم هست ، ک اگر شما یکی از مک ها رو داشته باشید نیازی ب پرداخت اون ۲۰ دلار نیست .

MhR7
August 1st, 2014, 21:06
یعنی همه کاربرانی ک از محصولاتی مثل مک بوک ، مک بوک پرو ، مک بوک ایر ، مک مینی ، مک پرو و آيمک استفاده میکنند و یک اپل آي دی دارند ، میتونند بصورت رایگان os x رو از مک آپ استور دانلود کنند .

اون قیمت لایف تایم هست ، ک اگر شما یکی از مک ها رو داشته باشید نیازی ب پرداخت اون ۲۰ دلار نیست .

من ipad دارم و عضو appstore هستم ، میشه اونو رایگان دانلود کنم؟

OmidX
August 1st, 2014, 21:11
من ipad دارم و عضو appstore هستم ، میشه اونو رایگان دانلود کنم؟

خیر ، شما کاربر iOS هستید ، نه مک ...

فقط کاربرانی ک یکی از محصولات مک بوک ، مک بوک پرو ، مک بوک ایر ، مک مینی ، مک پرو و آيمک رو دارند میتونند رایگان دانلود کنند ...

البته فرض کنید دانلود کردید ، وقتی مکی ندارید ک بخواید روش نصب کنید ، ب چه درد شما میخوره ؟

مکینتاش رو سیستم های غیر اپل قابل نصب نیست ... باید هکینتاش نصب کنید ، ک همون بهتر ک نصب نکیند ، چون اصلا استیبل نیست و نصبش هم کلی دردسر داره ...

دنبال نصب مک رو PC یا سیستم های غیر اپل نباشید ! #تجربه .

fanctions
August 5th, 2014, 00:57
دوست عزیز

می توانم بگویم که در زمینه اپل تجربه بیشتری نسبت به شما دارم

سیستم عامل مکینتاش بر روی وی ام ویر قابل نصب است و کاملا تائید شده می باشد و هیچ مشکلی نیست و اون استفاده از هکینتاش هست که باگ های بسیار زیادی دارد