PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کلو در ایران

محمد 2013
July 31st, 2014, 14:45
سلام

خوبید دوستان من سرور داخل ایران دارم میخواستم یه دیتاسنتر ببرم که هم از لحاظ پشتیبانی و نتورک و قیمت منطقی برخورد کنند هم من شب با خیال آسوده خوابم ببره الان پارس انلاین دارم که اینهو چراغ زنبوری میمونه نتورکش (افت بالا و پایین سرعت)پدر مارو در اوردن
اگر امکانش هست لطفا راهنمایی کنید چکار باید بکنم
بنده ترافیک بالای 2 و 3 ترابایت مصرف دارم
و در سرور دوم من این مقدار بیشتر هستش

_hemmati_
July 31st, 2014, 16:13
درود من به شما افرانت پیشنهاد میکنم فکر نمیکنم دیگه نیازی به تعریف از این دیتاسنتر باشه

پ خ چک کنید

ایام به کام

RoobinaServer
July 31st, 2014, 16:17
سلام

خوبید دوستان من سرور داخل ایران دارم میخواستم یه دیتاسنتر ببرم که هم از لحاظ پشتیبانی و نتورک و قیمت منطقی برخورد کنند هم من شب با خیال آسوده خوابم ببره الان پارس انلاین دارم که اینهو چراغ زنبوری میمونه نتورکش (افت بالا و پایین سرعت)پدر مارو در اوردن
اگر امکانش هست لطفا راهنمایی کنید چکار باید بکنم
بنده ترافیک بالای 2 و 3 ترابایت مصرف دارم
و در سرور دوم من این مقدار بیشتر هستش

با سلام واحترام

دقیقا ترافیکی که ذکر میکنید چه طور مصرف میشه ؟ اینترنت ؟ اینترانت ؟ جهت بازدید سایت ها ؟ جهت گیم ؟ و ...

از ایران میتوانیم به شما از 5 مرکز داده کلو ارائه کنیم با خیال راحت استفاده کنید اما حتما قبلش این موارد را شفاف سازی کنید تا بشه آفر ارزان و خوبی داد به شما.

http://roobinaserver.ir/colocation-iran.php

تلفن مشاوره : 02166378056

به دفتر ما در تهران نیز میتوانید مراجعه نمائید.

با تشکر

محمد 2013
July 31st, 2014, 22:27
سرور بنده هم برای دانلود فایل هست و سایت های خبری روش میزبانی میشه
سرور اول دانلود فایل
سرور دوم میزبانی سایت

ترافیک سرور اول هم خارج هست هم داخل
ترافیک سروردوم بیشتر در داخل مصرف میشه