PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کد آیفریم - تبلیغاتی -

web-iran
July 31st, 2014, 12:21
با سلام به همه همکاران گرامی عزیز

دوستان بند میخوام در یک سایت تبلیغ بدم حالا آمدم نظر شما را در مورد یک چند تا چیز بدونم و یکی نظرشو بهم بده

چون سایت اولش نمیتونیم زیاد هزینه کنیم براش حالا بنظر شما کدوم یک از این کارا بهتر

1- قرار دادن یک کد پاپ آپ در سایتی که رتبش زیر 2500 ایران در الکسا هست که ماهانه میشه 150 تومان ( لطفا نظر در مورد قیمت ندین دوستان )
2- قرار دادن کد آیفریم در یک سایت که رتبش زیر 600 ایران در الکسا هست که که ماهانه 300 تومان میگره ( در مورد قیمت نظر ندین دوستان )
*کد آیفریم به این صورت هست که در سایت اون قرار میگره فقط ای پی و بازید وردی به سایت اون به سایت من منتقل میشه مثلا روزی 40 هزارتا بازید داره همشون تو سایت من هم میاد ولی کسی سایت منو نمیبنیه
فقط رو اکسا و رنگ گوگل تاثیر داره
* پاپ آپ هم که خودتون میدونین در اون یکی با باز شودن سایت اون سایت من هم باز میشه و سایت من هم میبینن

حــــــــــــــــــــــــ الا شما کدوم درو پیشنهاد میکنید

با توجه به سایت ها و بازدیداشون

سایت من مرجع دانلود = http://20download.ir

سایت که پاپ آپ میزار = سایت اسکریپت - اگه پیشنهاد هست پیام خصوصی کنید

سایت که کد ایفریم میزاره که مهم نیست چون سایت منو که واسشون باز نکنه فقط ای پی آشون رو میده بهم

sardarn
July 31st, 2014, 12:25
سلام
بستگی داره که موضوع سایت شما چی باشه و موضوع سایتی که می خواهید داخلش تبلیغات بگذارید چی باشه.
این دو مورد اول مشخص کنید.

موفق باشید

web-iran
July 31st, 2014, 12:32
سلام
بستگی داره که موضوع سایت شما چی باشه و موضوع سایتی که می خواهید داخلش تبلیغات بگذارید چی باشه.
این دو مورد اول مشخص کنید.

موفق باشید

سایت من مرجع دانلود = دانلود رایگان نرم افزار (http://20download.ir)

سایت که پاپ آپ میزار = سایت اسکریپت - اگه پیشنهاد هست پیام خصوصی کنید

سایت که کد ایفریم میزاره که مهم نیست چون سایت منو که واسشون باز نکنه فقط ای پی آشون رو میده بهم

songkadehnew
July 31st, 2014, 12:46
هیچ کدوم پیشنهاد نمیشه از نظر من
پاپ آپ = با هدر دادن پول ( خود بنده 540 پول پاپ آپ دادم همش 700 تا آیپی بعد پایان پاپ اپ موندش
آی فریم هم موقت هستش شاید شما تو این ماه رتبت اصلا بیاد 100 ایران ولی چه فایده بعد اون افت شدیدی میکنی ( حتی بد تر از قبل )
بک لینک و تبلیغات بنری بهترین گزینه است ( البته سئو مهم ترین چیز هستش )

web-iran
July 31st, 2014, 15:10
هیچ کدوم پیشنهاد نمیشه از نظر من
پاپ آپ = با هدر دادن پول ( خود بنده 540 پول پاپ آپ دادم همش 700 تا آیپی بعد پایان پاپ اپ موندش
آی فریم هم موقت هستش شاید شما تو این ماه رتبت اصلا بیاد 100 ایران ولی چه فایده بعد اون افت شدیدی میکنی ( حتی بد تر از قبل )
بک لینک و تبلیغات بنری بهترین گزینه است ( البته سئو مهم ترین چیز هستش )

پس تبلغات بنری رو پیشنهاد میکنید

sardarn
July 31st, 2014, 16:46
سلام
من هم بنری رو پیشنهاد می کنم.خودم هر سایتی برم و پاپ آپ داشته باشه تا صفحه پاپ آپ باز بشه ضربدرش رو می زنم و ازش میام بیرون.
اما به تبلیات بنری بیشتر نگاه می کنم.چون جلوه گرافیکی هم داره. سایز 468 خوبه.

موفق باشید