PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی دیتا سنتر خوب ایرانی با اینترنت استیبل

flashhost
July 31st, 2014, 01:21
سلام دوستان
یک پیش زمینه در مورد مشکلاتی که تا الان داشتیم رو بگم و بعد اصل سوالم رو مطرح کنم.

سال پیش ما یک سرور در iWeb داشتیم و خوب غیر از پشتیبانی که داشت از بقیه چیزاش راضی بودیم تا اینکه یک شرکت آمریکایی نیمی از سهامش رو خرید و ما رو به علتی نامعلوم(به احتمال زیاد تحریم) که هیچ وقت بهمون نگفتن از دیتا سنتر بیرون کردن.
ما موندیم و تصمیم اینکه که سرورمون رو در یک دیتا سنتر خارجی هاست کنیم یا ایرانی که به علت قطعی های مکرر اینترنت، تحریم های احتمالی، عدم ارتباط با سوئیچ بانکها تصمیم بر این شد که سرور مون رو توی ایران هاست کنیم.
بعد از تحقیق به این نتیجه رسیدیم که پارس آنلاین رو انتخاب کنیم.
بعد از اینکه سرورمون رو به پارس آنلاین منتقل کردیم مشکلات روی دیگه خودش رو نشون داد.
قطعی ها و کند شدن اینترنت دیتا سنتر در حد قطعی تقریبا هفته ای یک بار از یک ساعت تا یک روز کامل.
دیگه راستش خسته شدم از بس به بخش پشتیبانی زنگ زدم و درخواست یک اینترنت استیبل رو کردم.

ولی از حق نگذریم فقط و فقط مشکل ما اینترنت بوده و مشکلی توی پشتیبانی و چیزای دیگه نبوده.

حالا ممنون میشم یک دیتا سنتر خوب در حد پارس آنلاین که اینترنت استیبلی داشته باشه و قطعی نداشته باشه(حداقل کم باشه) رو معرفی کنید(خودم تبیان رو شنیدم ولی به نسبت قیمتش خیلی بالاس)

لطفا پیشنهاداتون حتما با تجربه استفاده از اون مرکز و دلایل منطقی باشه

ممنون

کژدم
July 31st, 2014, 01:28
تبیان افرانت بعد فن اوا
ارزان سروش رسانه : پشتیبانی و کیفیت ندارد قطعی زیاد

Davood_T
July 31st, 2014, 01:44
اگر هزینه مهم نیست.
Iran Web Hosting, Dedicated Server, SSL and Merchant Service Provider (http://www.ouriran.com)

ms96
July 31st, 2014, 02:03
افرانت
پارس آفلاین

ولی افرانت تو ایران بهترینه

flashhost
July 31st, 2014, 02:07
دوست عزیز گفتم دیتا سنتر داخل ایران
اگر اور ایران دیتا سنتر داشت و دیتا سنترش خوب بود نمیومد سایت خودش رو توی یک دیتا سنتر کانادایی هاست کنه.
من یک دیتا سنتر ایرانی خوب می خوام هزینه اش هم مهمه مناسب باشه چرا که نه

meysam021
July 31st, 2014, 02:08
افرا نت بدون تردید

Davood_T
July 31st, 2014, 02:11
دوست عزیز گفتم دیتا سنتر داخل ایران
اگر اور ایران دیتا سنتر داشت و دیتا سنترش خوب بود نمیومد سایت خودش رو توی یک دیتا سنتر کانادایی هاست کنه.
من یک دیتا سنتر ایرانی خوب می خوام هزینه اش هم مهمه مناسب باشه چرا که نه

سلام
OurIran هم دیتاسنتر داخل ایران دارد و هم داخل کانادا. دیتاسنتر Ravand کانادا همان OurIran است دوست عزیز.
در ضمن محض اطلاع بهتر است بگویم که سرورهای داخل کشور ایران هاست در دیتاسنتر OurIran هستند.
و اینکه اگر باور نمی کنی می تونی حضوری از دیتاسنتر روند تازه در میرداماد دیدن فرمایید.

flashhost
July 31st, 2014, 02:13
دوستان اگر تجربه کار با افرانت و تبیان رو هم دارید بگید
پشتیبانی چه جوریه؟ اینترنت؟ تجهیزات فنی و شبکه؟ مثل بعضی دیتا سنتر ها مشکل برق ندارن؟ آیا شبها هم اجازه دسترسی فیزیکی به سرور امکان پذیره؟

پارس آفلاین رو خوب اومدی واقعا داره همین جوری میشه :d

meysam021
July 31st, 2014, 02:19
دوستان اگر تجربه کار با افرانت و تبیان رو هم دارید بگید
پشتیبانی چه جوریه؟ اینترنت؟ تجهیزات فنی و شبکه؟ مثل بعضی دیتا سنتر ها مشکل برق ندارن؟ آیا شبها هم اجازه دسترسی فیزیکی به سرور امکان پذیره؟

پارس آفلاین رو خوب اومدی واقعا داره همین جوری میشه :dپشتیبانی فوق العاده عالی ، اینترنت تجهیزاتی ارائه میکنه ، شبکه قدرتمند مدیریت عالی و صحیح ، و دارای منبع ذخیره برق ، پشتیبانیش تا چند وقت پیش 24 ساعته بود ، هنوز کارمون گیر نکرده و به مشکلی نخوردیم که دوباره تست کنیم شبانشو ، ولی من که واقعا از افرانت راضی هستیم.
حرف اولو تو ایران میزنه

smhnw
July 31st, 2014, 02:29
شک نکنید که افرانت هست

پارس آفلاین و آسیاتک رو که اصلا فکرشم نکنید

تعریف تبیان هم زیاد شنیدم اما تائید نمیکنم !

ms96
July 31st, 2014, 02:32
شک نکنید که افرانت هست

پارس آفلاین و آسیاتک رو که اصلا فکرشم نکنید

تعریف تبیان هم زیاد شنیدم اما تائید نمیکنم !

تبیان وقتی خوبه خوبــــه ولی وقتی به مشکل برمیخوره کلا میترکه
اگه اشتباه نکنم پهنای باند بک اپشون از سروش هست که واقعا پهنای باند بیخودیه

pardishosting
July 31st, 2014, 02:54
اگر خارج از ایران بخواید یک دیتاسنتر بسیار عالی رو سراغ داریم.

LIAN2
July 31st, 2014, 03:02
هر دیتاسنتر در ایران مشکلات خودشان را دارند.
اما با اینکه در حال حاظر با پارس آنلاین همکاری داریم ، افرانت را ترجیه میدیم.
بخصوص در مورد پایداری و سرعت پورت.

RoobinaServer
July 31st, 2014, 03:05
با سلام

شما مشکل بیشترتون سر عدم تجربه کافی و عدم شناخت شبکه و مشکلات ان هست در ایران.

به شما پیشنهاد میکنم از طریق واسطه ها اقدام کنید.

مثلا ما مراکز مختلفی از جمله تبیان خدمات کلوکیشن در ایران میدهیم اما بازم با توجه به مهم بودن قیمت برای شما (پارس آنلاین خیلی خیلی پائینه قیمت هاش) و این که الان هم پارس انلاین هستید :

پیشنهاد من مثلا استفاده از فراسو هست که خدمات کلوکیشن در پارس انلاین میدهد و شما هم که پارس انلاین هستید پس راحت تر میتونید به فراسو جابه جا کنید و کیفیت را پیش انها تست کنید، بهترین کیفیت پیش خریداران عمده میباشد.

هیچ وقت تجهیزات و خدمات و امکاناتی رو که بک دیتاسنتر به افرادی که به صورت عمده و رکی سرویس میدهند به شما نخواهد داد.

و در پایان هر مرکز داده ای کیفیت کاری خودش را داره اگر توان هزینتون در حد پارس انلاین هست بهتر هست همانجا باشید و از واسط سرویس بگیرید که شاید کیفیت خیلی بهتری به شما بدن.
ایران با خارج کشور فرق داره.

موفق باشید

flashhost
July 31st, 2014, 13:02
اگر خارج از ایران بخواید یک دیتاسنتر بسیار عالی رو سراغ داریم.
نه دوست عزیز خارج از کشور به دلیل مشکلات تحریم و قطعی های بسیاز زیاد اینترنت ایران کلا صرف نظر کردیم شاید اگر در آینده این مشکلات نباشه منتقل کنیم به خارج از کشور
ممنون

- - - Updated - - -

با سلام

شما مشکل بیشترتون سر عدم تجربه کافی و عدم شناخت شبکه و مشکلات ان هست در ایران.

به شما پیشنهاد میکنم از طریق واسطه ها اقدام کنید.

مثلا ما مراکز مختلفی از جمله تبیان خدمات کلوکیشن در ایران میدهیم اما بازم با توجه به مهم بودن قیمت برای شما (پارس آنلاین خیلی خیلی پائینه قیمت هاش) و این که الان هم پارس انلاین هستید :

پیشنهاد من مثلا استفاده از فراسو هست که خدمات کلوکیشن در پارس انلاین میدهد و شما هم که پارس انلاین هستید پس راحت تر میتونید به فراسو جابه جا کنید و کیفیت را پیش انها تست کنید، بهترین کیفیت پیش خریداران عمده میباشد.

هیچ وقت تجهیزات و خدمات و امکاناتی رو که بک دیتاسنتر به افرادی که به صورت عمده و رکی سرویس میدهند به شما نخواهد داد.

و در پایان هر مرکز داده ای کیفیت کاری خودش را داره اگر توان هزینتون در حد پارس انلاین هست بهتر هست همانجا باشید و از واسط سرویس بگیرید که شاید کیفیت خیلی بهتری به شما بدن.
ایران با خارج کشور فرق داره.

موفق باشید

فکر نکنم هیچ دیتا سنتری حاضر باشه مشتری های خودش رو از دست بده و کاری کنه که مشتری هاش برن سمت همکاراش
نمونه اش دیجی کالا که روی پارس آنلاین با این حال که همه چیش اختصاصی حتی پهنای باند و خط اینترنت بازهم همون قطعی ها رو داره دیگه از این اختصاصی تر فکر نکنم بشه

تا اینجا فکر کنم افرانت نسبت به خدمات که دوستان گفتن و قیمت گزینه خوبیه

RoobinaServer
July 31st, 2014, 14:12
نه دوست عزیز خارج از کشور به دلیل مشکلات تحریم و قطعی های بسیاز زیاد اینترنت ایران کلا صرف نظر کردیم شاید اگر در آینده این مشکلات نباشه منتقل کنیم به خارج از کشور
ممنون

- - - updated - - -

فکر نکنم هیچ دیتا سنتری حاضر باشه مشتری های خودش رو از دست بده و کاری کنه که مشتری هاش برن سمت همکاراش
نمونه اش دیجی کالا که روی پارس آنلاین با این حال که همه چیش اختصاصی حتی پهنای باند و خط اینترنت بازهم همون قطعی ها رو داره دیگه از این اختصاصی تر فکر نکنم بشه

تا اینجا فکر کنم افرانت نسبت به خدمات که دوستان گفتن و قیمت گزینه خوبیه

فکر کنم تجربه را تجربه کنید بهتر باشه براتون ،کمی با دیتاسنتر ها کار کنید تجربتون بیشتر میشه. :)

دیتاسنتر x با ما تماس میگیره میگه یک مشتری هست میگه چنین سرویس هایی میخواد میفرستیم سمت شما شما قیمت بدید به ایشون :-|

دیتاسنتر خوشش نمیاد دورش زیاد شلوغ بشه دوست داره پول بیشتر در بیاره و وقتی با یک نفر طرف باشه ولی اون یک نفر چندین کلو انجام بده برای ان دیتاسنتر به صرفه تره.

دیتاسنتر وقتی شرکتی x داره ماهی چندین میلیون هزینه به هش پرداخت میکنه و سود میرسونه به ایشون میاد پهنای باند بهتر میده و خیالش از بقیه موارد ترافیکی و ... راحته.

توقع نباید داشته باشید همان خدمات را به شما با ماهی 200-500 تومان بده.

به هر حال قصد فقط راهنمایی بود.
سایت هایی مثل دی جی کالا - میهن دانلود - دانلود ها - و ... وضعیتشون با شما فرق داره.(باز کردن صحبت و سیاست های پشت این سایت ها وقت زیاد و حوصله زیاد کاربران را میخواهد که مطالعه کنند در انجمن تحقیق کنید قبلا فکر کنم در همین انجمن توضیح دادم خودم.)

یک مورد هم به عنوان مثال آخر :

حتما دیدید که ترافیک های نامحدود از مراکزی مثل شاتل یا آسیاتک و ... در اینترنت فروخته میشه. شما لطف کنید با دیتاسنتر تماس بگیرید بگید ترافیک نامحدود میخواهید ببینید به شما میدن یا نه :) این نامحدود ها بر میگرده به سیاست های فروشنده های واسط و یا نوع قرارداد هایی که بسته شده و اصلا برای آنها مهم نیست شما در مرکز آنها کلو کنید حتی 1%.

موفق باشید
یا حق

OPENFIRE
July 31st, 2014, 15:50
فکر کنم تجربه را تجربه کنید بهتر باشه براتون ،کمی با دیتاسنتر ها کار کنید تجربتون بیشتر میشه. :)

یک مورد هم به عنوان مثال آخر :

حتما دیدید که ترافیک های نامحدود از مراکزی مثل شاتل یا آسیاتک و ... در اینترنت فروخته میشه. شما لطف کنید با دیتاسنتر تماس بگیرید بگید ترافیک نامحدود میخواهید ببینید به شما میدن یا نه :) این نامحدود ها بر میگرده به سیاست های فروشنده های واسط و یا نوع قرارداد هایی که بسته شده و اصلا برای آنها مهم نیست شما در مرکز آنها کلو کنید حتی 1%.

موفق باشید
یا حق
اگه اشتباه نکنم ظرفیت پورت و شبکه ی ما الان به حدی رسیده که میتونن به راحتی نامحدود بدن ولی خودشون دوست ندارند پیشرفت کنند !! همه جا شده پارتی بازی یا حتی با معاهده ی EPEG از یه طرف FALCON , از یه طرفInterXion رو داریم

من شاید اشتباه بگم ولی اینها تاثیری نداشته در پورت کلی و دسترسی کشور به اینترنت ؟‌

RoobinaServer
July 31st, 2014, 16:14
اگه اشتباه نکنم ظرفیت پورت و شبکه ی ما الان به حدی رسیده که میتونن به راحتی نامحدود بدن ولی خودشون دوست ندارند پیشرفت کنند !! همه جا شده پارتی بازی یا حتی با معاهده ی EPEG از یه طرف FALCON , از یه طرفInterXion رو داریم

من شاید اشتباه بگم ولی اینها تاثیری نداشته در پورت کلی و دسترسی کشور به اینترنت ؟‌

دو تا مورد :

1. ایرانی ها جنبه ندارن (بلا نسبت) ، الان اونجاهایی که نامحدود میدن عمده مصرف کننده هاشون کیان ؟ همه .... فروشن :-| ، طرف میاد سرور میگیره میگه اتک میخوام بدم نباید گیر بدید :-| و ...

همین چند وقت پیش ما به عنوان یک نمونه تست یک سری سرور نامحدود دادیم در انجمن 60% مشتری ها دیدیم دارن اتک میزنند این یعنی چی ؟ :-| شاید بشه در خفا به برخی مشتریان ترافیک بالا یا نامحدود داد اما به شخصه توقع دارید اگر شخص واسط هم بتونه با این شرایط عمومی به هر کسی نامحدود بده ؟

2. هرچی سرمایه ریخته بشه تو این کار حتی اگر پهنای باند رایگان هم گرفته بشه مخابرات بعید میدونم بیاد رایگان بده، شما تا الان موردی از مخابرات دیدید که به ضرر خودش قدمی برداره ؟

موفق باشید
یا حق

OPENFIRE
July 31st, 2014, 16:43
دو تا مورد :

1. ایرانی ها جنبه ندارن (بلا نسبت) ، الان اونجاهایی که نامحدود میدن عمده مصرف کننده هاشون کیان ؟ همه .... فروشن :-| ، طرف میاد سرور میگیره میگه اتک میخوام بدم نباید گیر بدید :-| و ...

همین چند وقت پیش ما به عنوان یک نمونه تست یک سری سرور نامحدود دادیم در انجمن 60% مشتری ها دیدیم دارن اتک میزنند این یعنی چی ؟ :-| شاید بشه در خفا به برخی مشتریان ترافیک بالا یا نامحدود داد اما به شخصه توقع دارید اگر شخص واسط هم بتونه با این شرایط عمومی به هر کسی نامحدود بده ؟

2. هرچی سرمایه ریخته بشه تو این کار حتی اگر پهنای باند رایگان هم گرفته بشه مخابرات بعید میدونم بیاد رایگان بده، شما تا الان موردی از مخابرات دیدید که به ضرر خودش قدمی برداره ؟

موفق باشید
یا حق
تا بحال اینقدر قانع نشده بودم :d:-|ولی خوب ... نه باز هم نمیشه .....

xman0098
September 1st, 2014, 19:33
من از سرور پارس سرور مجازی گرفتم که دیتاسنترش افرا نت هستش
در مورد هاست هاش چیزی نمیدونم اما از سرور مجازی راضی ام و سرعت خوبی داره
سرورپارس،هاست ایران،هاستینگ ایران،هاست ویندوز ایران،هاست لینوکس ایران (http://www.serverpars.com/iran-linux-host)

mobinhost.in
September 1st, 2014, 20:36
در ایران اخیرا اکثر شرکت ها پرف یک سال اخیر به طور تحسین بر انگیزی قوی شدن
یعنی به طور مثال 2 سال پیش که فقط یه افرانت و تبیان بود و اونها هم بی مشکل نبود
امروز شرکت هایی با منابع زیاد و قوی وارد شدن و سیستم های روز استفاده می کنند
با این حال شرکت های تازه ای هم اومدن با قدرت کمتر

من از نظر دیتاسنتر بودن
پارس انلاین و تبیان رو بیشتر از بقیه راضی بودم
تبیان گرون هست ولی پشتیبانی خوبی داره
پارس هم از دوستانی که کلو کردن هم می توانید بگیرید من از شبکشون راضی هستم
این وسط یک سری isp تازه وارد هم هستند که میخان در نقش دیتاسنتر وارد بشن
و از تجهیزات دیا نتری کلا یه خط اینترنت قوی بتون می دن و پورت خوب که مناسب فقط برای یه کار هست که اسمش رو اینجا نمیارم
امیدوارم تجربه ام به دردتون خورده باشه

haftsepehr
September 1st, 2014, 20:58
افرانت

svgdata
September 2nd, 2014, 12:19
سلام دوستان
یک پیش زمینه در مورد مشکلاتی که تا الان داشتیم رو بگم و بعد اصل سوالم رو مطرح کنم.

سال پیش ما یک سرور در iWeb داشتیم و خوب غیر از پشتیبانی که داشت از بقیه چیزاش راضی بودیم تا اینکه یک شرکت آمریکایی نیمی از سهامش رو خرید و ما رو به علتی نامعلوم(به احتمال زیاد تحریم) که هیچ وقت بهمون نگفتن از دیتا سنتر بیرون کردن.
ما موندیم و تصمیم اینکه که سرورمون رو در یک دیتا سنتر خارجی هاست کنیم یا ایرانی که به علت قطعی های مکرر اینترنت، تحریم های احتمالی، عدم ارتباط با سوئیچ بانکها تصمیم بر این شد که سرور مون رو توی ایران هاست کنیم.
بعد از تحقیق به این نتیجه رسیدیم که پارس آنلاین رو انتخاب کنیم.
بعد از اینکه سرورمون رو به پارس آنلاین منتقل کردیم مشکلات روی دیگه خودش رو نشون داد.
قطعی ها و کند شدن اینترنت دیتا سنتر در حد قطعی تقریبا هفته ای یک بار از یک ساعت تا یک روز کامل.
دیگه راستش خسته شدم از بس به بخش پشتیبانی زنگ زدم و درخواست یک اینترنت استیبل رو کردم.

ولی از حق نگذریم فقط و فقط مشکل ما اینترنت بوده و مشکلی توی پشتیبانی و چیزای دیگه نبوده.

حالا ممنون میشم یک دیتا سنتر خوب در حد پارس آنلاین که اینترنت استیبلی داشته باشه و قطعی نداشته باشه(حداقل کم باشه) رو معرفی کنید(خودم تبیان رو شنیدم ولی به نسبت قیمتش خیلی بالاس)

لطفا پیشنهاداتون حتما با تجربه استفاده از اون مرکز و دلایل منطقی باشه

ممنون

باسلام

من یک سال رو سرور ایران دارم کار میکنم

ولی هر دیتا سنتری یک مزیت و معایبی داره

تا الان که سرور رو در زیر ساخت کلو کردم و هماهنگ با سه تا دیتا سنتر برای دریافت دیتا

که دیگه مشکلی برای دیتا روی سرور پیش نیاد

با تشکر واحد فنی سون وی پی اس

w.h.t
September 2nd, 2014, 17:05
سلام.عزیز خواستین یه دیتاسنتر خصوصی توی ایران هست که بنده دارم باهاش کار میکنم و نماینده رسمیش هستم.خواستین مشخصات سرور مد نظرتون برای خرید یا کولو رو بفرستین در پ.خ باهم گپ بزنیم
بروز باشید

RoobinaServer
September 2nd, 2014, 18:54
سلام.عزیز خواستین یه دیتاسنتر خصوصی توی ایران هست که بنده دارم باهاش کار میکنم و نماینده رسمیش هستم.خواستین مشخصات سرور مد نظرتون برای خرید یا کولو رو بفرستین در پ.خ باهم گپ بزنیم
بروز باشید

جهت اطلاعات بیشتر و آشنایی با خدمات :

شما نماینده کدام دیتاسنتر خصوصی هستید ؟ شماره نمایندگی ؟ شماره خودتون و آدرس سایت دیتاسنتر ؟

با تشکر