PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وصل شدن با 2 کارت شبکه وایرلس به 2 شبکه وایرلس از طریق یک pc

alivali09
July 30th, 2014, 19:12
سلام بر همه دوستان

من دو تا مودم دارم دو تا هم کارت شبکه دارم سوال بنده اینجاست که چطور می تونم به وسیله دو کارت شبکه یک اینترنت واحد بگیرم و استفاده کنم با conectifity این کار رو انجام دادم ولی هنگام استفاده از idm سرعت که زیاد نمی شه هیچ بد تر هم می شه با تشکر از دوستان عزیز

jahromweb
July 30th, 2014, 19:33
سلام
داخل دیسپاچ نتظیم کردی؟ یادمه دو تا حالت داره یکی استفاده هم زمان و یکی هم برا این که اگر یه وقت یکی از کانکشن ها قطع شد دیگری وصل بشه.
الان دوتا ای پی داری درسته؟

کژدم
July 30th, 2014, 19:36
پیش فرض باید از هر دو استفاده کنه ولی فرایروالت این اجازه نمیدهد
یک سویچ بزار درست میشود

david-ebi
July 30th, 2014, 22:36
پیش فرض باید از هر دو استفاده کنه ولی فرایروالت این اجازه نمیدهد
یک سویچ بزار درست میشود

خوب نمیشه فایروال رو خاموش کرد؟دقیقا سوییچ رو باید کجا بزاریم؟

alivali09
July 31st, 2014, 12:57
دوستان بالاخره من چی کار کنم؟

david-ebi
July 31st, 2014, 16:56
متاسفانه ظاهرا اینجا کسی دیگه جواب نمیده.حتی با پ.خ :-s

rodfile.ir
July 31st, 2014, 17:11
راستیتش من قبلا دنبال این قضیه رفتم یعنی 7-8 سال پیش
به نتیجه نرسیدم
اگه تونستی به ما هم بگو

david-ebi
July 31st, 2014, 19:30
چرا دوست عزیزم.خیلی خوبم این کار شدنیه.منتهی سوال من این بود که من الان یکی از مودمهامو با کابل usb به کیسم وصل کردم و یکی دیگه رو با کابل لن.و این باعث شده که مودمی که با کابل usb به کیس وصل شده یک سوم سرعت و پهنای باندشو در مقایسه با زمانیکه با کابل لن به کیس وصل میکنم از دست بده.حالا اگر من برم یک کارت شبکه اینترنال دیگه بخرم و داخل کیس نصبش کنم و هر دو مودم توسط کابل لن به کیس وصل بشن آیا این مشکل از بین میره یانه؟و سوال دومم هم این بود که وقتی دیروز برای اولین بار دو مودم را به کیس وصل کردم(به طریق گفته شده)نرم افزار dispatch خیلی راحت دو مودم رو شناسایی کرد و بالانس کرد.اما به محضی که یکبار کامپیوترم رو خاموش روشن کردم دیگه نرم افزار مودمی رو که با کابل usb وصل کردم نمیشناسه.(درایو مربوطه نصب شده و برنامه یکبار هم مودم رو شناخته)حالا متعجبم که دیگه چرا نرم افزار مودم متصل با کابل usb رو نمیشناسه.تمام پورتهای usb رو هم امتحان کردم.اما متاسفانه اینجا به هیچکدام از دو سوالم جواب ندادند.