PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کانفیگ whmcs

farjadp
July 30th, 2014, 16:00
به روز رسانی تاپیک : مشکل حل شد. با سپاس از همراهی تمامی عزیزان .

با عرض سلام و تبریک عید فطر
اول از مدیران عذرخواهی می کنم اگر جای اشتباهی تاپیک باز کردم
دوم دنبال یه آدم خوش حساب و خوش قول میگردم که برام WHMCS رو کانفیگ کنه. API های نمایندگی ها آمادست. خودم irرو کانفیگ کردم و اجرا. الان مونده کانفیگ و راه اندازی ثبت دامنه بین المللی + ایجاد آنلاین هاست و اتصال به سرور اختصاصی + تنظیمات کاربری جوری که دیگه بی نیاز به بنده باشه! مث همه ی سایت های ارائه دهنده ی هاست.
لطفاً قیمت منصفانه بدید. بنده قصد فروش سرویس ندارم. کارم طراحی سایته. در ماه تقریباً 8-10 کاربر جدید بهم اضافه میشه که برای هرکدوم باید دامنه ثبت کنم و هاست و این مسایل. میخوام همه ی این کارها سیستماتیک باشه و خود کاربر این کار رو انجام بده
منتظرم

با آرزوی موفقیت
مرتضی پورمحمد

twohost
July 30th, 2014, 16:02
با سلام پ.خ شد

novin-web
July 30th, 2014, 16:38
سلام
در خدمتیم
با ما در تماس باشید

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

sarwhost
July 30th, 2014, 16:58
سلام
کانفینگ از نصب تا تحویل کامل 80هزارتومان
در صورت تمایل از طریق سایت تیکت ارسال کنید

farjadp
July 30th, 2014, 22:11
با عرض سلام خدمت دوستان محترم
سپاس از همراهی همه ی عزیزان
بنده همان ساعت اولیه با یکی از دوستان به توافق رسیدم که متاسفانه تا این زمان عملی انجام نشده. به ایشان پیام کوتاه دادم و پروژه را کنسل کردم. ابتدا گفتند حداکثر 1 ساعت ولی الان حدود 10 ساعت گذشته و حتی حاضر بودم بیشتر از مبلغ درخواستی ایشان واریز کنم! امیدوارم از دست بنده گلایه مند نشوند
دوستان محترم بنده نصب نمی خواهم
فقط چند تا مورد بسیار جزئی

همه چیز نصبه
جسارتاً شما فقط
1 ) مشکل ثبت دامنه بین المللی را حل بفرمایید . حتی بنده api هاست کنترل (hostcontroller)را نیز وارد کردم.
2 ) اینکه وقتی یک پکیج هاست درست می کنم مستقیم در سرور ایجاد شود.
3 ) هنگام سفارش ایمیل ها که ارسال می شود اصلاح و مرتب باشند
4 ) تنظیماتی که خودتان بهتر میدانید را برایم انجام دهید
بنده حتی مشکل ثبت دامنه ی ir را نیز حل کردم. عمده مشکلم همان دو مورد اول است.

mahdiazarnia
July 30th, 2014, 22:14
با عرض سلام خدمت دوستان محترم
سپاس از همراهی همه ی عزیزان
بنده همان ساعت اولیه با یکی از دوستان به توافق رسیدم که متاسفانه تا این زمان عملی انجام نشده. به ایشان پیام کوتاه دادم و پروژه را کنسل کردم. ابتدا گفتند حداکثر 1 ساعت ولی الان حدود 10 ساعت گذشته و حتی حاضر بودم بیشتر از مبلغ درخواستی ایشان واریز کنم! امیدوارم از دست بنده گلایه مند نشوند
دوستان محترم بنده نصب نمی خواهم
فقط چند تا مورد بسیار جزئی

همه چیز نصبه
جسارتاً شما فقط
1 ) مشکل ثبت دامنه بین المللی را حل بفرمایید . حتی بنده api هاست کنترل (hostcontroller)را نیز وارد کردم.
2 ) اینکه وقتی یک پکیج هاست درست می کنم مستقیم در سرور ایجاد شود.
3 ) هنگام سفارش ایمیل ها که ارسال می شود اصلاح و مرتب باشند
4 ) تنظیماتی که خودتان بهتر میدانید را برایم انجام دهید
بنده حتی مشکل ثبت دامنه ی ir را نیز حل کردم. عمده مشکلم همان دو مورد اول است.

با سلام درتماس باشید
مسئله ای که نادیده گرفتید ، اینه که شما باید امنیت whmcs رو هم تامین کنید وگرنه چون automation هست ، به مشکل خواهید خورد

farmanrava
August 5th, 2014, 12:01
به روز رسانی تاپیک : مشکل حل شد. با سپاس از همراهی تمامی عزیزان .

با عرض سلام و تبریک عید فطر
اول از مدیران عذرخواهی می کنم اگر جای اشتباهی تاپیک باز کردم
دوم دنبال یه آدم خوش حساب و خوش قول میگردم که برام WHMCS رو کانفیگ کنه. API های نمایندگی ها آمادست. خودم irرو کانفیگ کردم و اجرا. الان مونده کانفیگ و راه اندازی ثبت دامنه بین المللی + ایجاد آنلاین هاست و اتصال به سرور اختصاصی + تنظیمات کاربری جوری که دیگه بی نیاز به بنده باشه! مث همه ی سایت های ارائه دهنده ی هاست.
لطفاً قیمت منصفانه بدید. بنده قصد فروش سرویس ندارم. کارم طراحی سایته. در ماه تقریباً 8-10 کاربر جدید بهم اضافه میشه که برای هرکدوم باید دامنه ثبت کنم و هاست و این مسایل. میخوام همه ی این کارها سیستماتیک باشه و خود کاربر این کار رو انجام بده
منتظرم

با آرزوی موفقیت
مرتضی پورمحمد

درود

دوست گرامی برای اینجور موارد نیاز به یک دوست و همکار دارید ! نیازی به صرف هزینه نیست
با بنده در ارتباط باشید اطلاعات تماس بنده نیز در امضا موجود میباشد . تا جایی که بتونم شما رو کمک خواهم کرد ...

موفق باشید