PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گذاشتن دامین رایگان tk روی ssl

jadogar
July 30th, 2014, 12:35
با سلام.

چجوری میشه تویه ssl دامین رایگان tk رو ثبت کنم که وقتی بزنم تویه مرورگر صفحه پیش فرض اف تی پی سرورم بیاد بالا..(حالت معمولی ای پی رو تویه مرورگر میزنم میاد بالا) مشکل من تویه تنظیمات پنل سایت tk هست اونجا حتما باید یه ادرس به عنوان لینک که میخواد روش دامین جایگزین بشه بدم اما من میخوام به جای ای پی سرور (vps) این دامین رو جایگزین کنم

ممنون از سایت خوبتون

CityKala.net
July 31st, 2014, 00:32
با سلام.

چجوری میشه تویه ssl دامین رایگان tk رو ثبت کنم که وقتی بزنم تویه مرورگر صفحه پیش فرض اف تی پی سرورم بیاد بالا..(حالت معمولی ای پی رو تویه مرورگر میزنم میاد بالا) مشکل من تویه تنظیمات پنل سایت tk هست اونجا حتما باید یه ادرس به عنوان لینک که میخواد روش دامین جایگزین بشه بدم اما من میخوام به جای ای پی سرور (vps) این دامین رو جایگزین کنم

ممنون از سایت خوبتون
ssl رو روي دامنه ميگذارند :) نه دامنه رو روي ssl (البته هر دو يك مفهوم داره)

يك مقداري بد توضيح داديد حالا اگر من درست متوجه شده باشم: (ميخوايد به جاي آي‌پي، دامنه استفاده كنيد و بر روي اون به خاطر امنيت ssl قرار بديد)

براي دامنه‌تون ان‌اس تعريف كنيد، بعد اون ان‌اس رو داخل سرور تعريف كنيد (لينوكس يا ويندوز؟؟؟)

براي اس‌اس‌ال بايد يك آي‌پي اضافه تهيه كنيد و دامنه رو بر روي اون آي‌پي اضافه بگذاريد (آي‌پي اصلي امكان ندارد.)

گواهينامه اس‌اس‌ال رو تهيه كنيد....

ولي مسئله اين است:
اف‌تي‌پي سرورتون چي هست؟
اگر لينوكس هستيد كه يك كنترل پنلي بهتر هست روي سرور باشه (كار خودتون آسان‌تر مي‌شه) و اگر ويندوز هستيد: دي‌ان‌اس سرور ميبايست راه اندازي كنيد (همون ان‌اس كه گفتم، داخلش ست كنيد)

روي TK اس‌ا‌س‌ال ميدن يا نميدن نميدونم، ولي اگر ندادن از آي‌آر استفاده كنيد سالي ۵۰۰۰ تومان..!‌ (در گران‌ترين حالت! )

...............

خيلي شير تو شير شد :)
اميدوارم حداقل درست متوجه شده باشم
و همچنين اميدوارم اينايي كه گفتم نياز به توضيح نداشته باشه :) (اميدوارم يك مقداري آشنا باشيد :) )

اگر يك وقت متوجه نشديد بگيد بيشتر توضيح بدم :)
عيدتونم مبارك.

LIAN2
July 31st, 2014, 00:37
روي TK اس‌ا‌س‌ال ميدن يا نميدن نميدونم، ولي اگر ندادن از آي‌آر استفاده كنيد سالي ۵۰۰۰ تومان..!‌ (در گران‌ترين حالت! )
تهیه SSL برای دامنه .IR بسیار گرانتر از تهیه SSL روی دومین های .in یا ... هست.

CityKala.net
July 31st, 2014, 00:38
تهیه SSL برای دامنه .IR بسیار گرانتر از تهیه SSL روی دومین های .in یا ... هست.
منظورم خود دامنه بود، كاري به گواهينامه‌ش نداشتم :)

jadogar
July 31st, 2014, 10:10
با سلام..

اول شرمنده از اساتید بایت بد توضیح دادن و سوال کردن..

یه چیزایی دستگیرم شد میرم ببینم چیکار میکنم..

سیستم عامل ویندوز و قضد دارم دامنه .asia بگیرم.. از .ir خوشم نمیاد و در کلا ای ار عاقبت خوشی نداره

almas-smart
July 31st, 2014, 23:37
دامین تی کی بدرد نمیخوره زیاد
دامینی که رایگان باشه باید انداخت دوووور :d

oravis
July 31st, 2014, 23:46
دامنه tk بگیر نگیر داره ببینن آمارت بالا میره یک دفعه میبینی نیست تو پنلت اونوقت تجربه بدی دست میده

HPxf
August 1st, 2014, 02:20
tk خیلی مشکل دارد قطعی دارد با dns ها مشکل برمخورید
یکمدت هر چی .tk بود ***** شد :|

jadogar
August 1st, 2014, 09:27
ممنون از راهنماییتون .. نظرم عوض شد میخوام .asia بگیرم .

HPxf
August 1st, 2014, 09:31
.in .pw ارزانترین هستند اگر به خاطر قیمت هزینه ثبت دامنه هستید
بهتر هم هست قیمت تمدید مراقب باشید سال بعد برای تمدید دچار مشکل نشوید 2 برابر هزینه بدید

jadogar
August 1st, 2014, 09:38
کدومش از لحاظ قیمتی و ایندش بهتره !

ممنون از راهنماییتون