PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور داخل ایران و کدام مجازی ساز ؟

asrhosting
June 20th, 2010, 19:14
سلام دوستان عزیز .
ما روی سرور های ایران می خواییم مجازی ساز نصب کنیم که سرعت همون طور که می دونید در ایران ضعیف هست می خواهیم که مجازی ساز به صورت share باشه و اگر بشه دانی سرور اصلا مربوط به مجازی ساز نشه .
به نظر شما کدوم مجازی ساز مناسب تر هست ؟

--------------------------------------------------------

سوال دوم :
روی رایانه خودم برا آزمایش :-& می خوام یه مجازی ساز نصب کنم ( رو ویندوز xp ! ) و فقط یه مجازی ساز روش نصب کنم که سیستم عاملش هم centos هست ! فقط می خوام لود رایانه نره بالا wht من رو از دست بده :"> و اینکه قطعی نداشته باشه البته از طرف مجازی ساز !!!

دوستان ممنون می شم نظرشون رو در مورد مجازی ساز روی ویندوز xp که نصب بشه و به نت ورک هم وصل بشه بدن ! ( برا آوردن 4 سایت )

:53:

fastserver.ir
June 20th, 2010, 19:22
VMware یا xen citrix

رو ویندوز vmware نصب کن

akbari
June 20th, 2010, 19:23
روی ویندوز و لینوکس virtualBox رو پیشنهاد میکنم هم روی ویندوز چک کردم و هم روی لینوکس

asrhosting
June 20th, 2010, 19:34
VMware یا xen citrix

رو ویندوز vmware نصب کن

روی ویندوز و لینوکس virtualBox رو پیشنهاد میکنم هم روی ویندوز چک کردم و هم روی لینوکس

سلام و تشکر از دوستان .
میشه دلیل انتخاب vmware رو بگید آخه سی پی یو مناسبی ندارم و وی ام ور انگاری خوراکش لود سی پی یو هست !!!

akbari ممنون از شما من متآسفانه با virtulbox اصلا کار نکردم میشه در موردش توضیح بدید که میشه روی ویندوز xp نصب کرد ؟ میشه سیستم عامل ویندوز و لینوکس نصب کرد - ( مجازی ) پهنای باند درش کنترل میشه ؟ و از همه مهمتر رایگان هست یا پولیه ؟ ( فکر کنم محصول پلسک هست پلسک هم که می دونید جون به ... نمی ده ! )

ممنون می شم راهنمایی کنید .

fastserver.ir
June 20th, 2010, 19:44
سلام و تشکر از دوستان .
میشه دلیل انتخاب vmware رو بگید آخه سی پی یو مناسبی ندارم و وی ام ور انگاری خوراکش لود سی پی یو هست !!!
ممنون می شم راهنمایی کنید .

vmware نسخه های متفاوتی داره و نسخه های پیشرفته اش مثل VMware vSphere 4 و یا ESX, ESXi زیاد سی پیو رو اشغال نمی کنند.

asrhosting
June 20th, 2010, 20:00
vmware نسخه های متفاوتی داره و نسخه های پیشرفته اش مثل VMware vSphere 4 و یا ESX, ESXi زیاد سی پیو رو اشغال نمی کنند.

سلام و تشکر
فکر کنم درست جوابم رو نگرفتم !
آخرش کدوم رو نصب کنم که سازگاری خوبی با ویندوز xp داشته باشه ؟ منابع و امکانات رایانه رو اشتغال نکنه و بشه به خوبی درش vps داد ! ( به نت ورک اصلی وصل بشه و به راحتی بشود درش 4 سایت رو میزبانی کرد ) ؟

با تشکر

Sajad
June 20th, 2010, 20:08
متآسفانه با virtulbox اصلا کار نکردم میشه در موردش توضیح بدید که میشه روی ویندوز xp نصب کرد ؟
بله. حجم برنامه اش هم کمه.

میشه سیستم عامل ویندوز و لینوکس نصب کرد - ( مجازی )
بله

پهنای باند درش کنترل میشه ؟
خیر

و از همه مهمتر رایگان هست یا پولیه ؟
رایگان

( فکر کنم محصول پلسک هست پلسک هم که می دونید جون به ... نمی ده ! )
محصول شرکت Sun هست.

asrhosting
June 20th, 2010, 22:00
بله. حجم برنامه اش هم کمه.

بله

خیر

رایگان

محصول شرکت Sun هست.

اوه
اگر این طور باشه عالیه .
اون وقت میشه لینگ دانلودش رو بدید ؟
( سایت خودش رفتم ولی لینگ دانلود ویندوزش خراب هست ! )

با تشکر

Sajad
June 20th, 2010, 22:14
فکر کنم برای ایران تحریم هست. میتونید از سایت های دیگه بگیرید !

asrhosting
June 20th, 2010, 22:16
فکر کنم برای ایران تحریم هست. میتونید از سایت های دیگه بگیرید !

بابا ( سجاد ) پس هی دارم داد می زنم که می خوام رو سرور داخل ایران نصب کنم ! تحریمه !!!!

میشه رو سرور داخل ایران نصبش کرد یا نه ؟
بعدشم من با » وی پی اون « رفتم باز هم دانلود نکرد !!!

My helP

Sajad
June 20th, 2010, 22:25
ftp برام پ خ کن آپلود کنم.

---------- Post added at 10:23 PM ---------- Previous post was at 10:23 PM ----------

یا اگه از تو سرور میتونی اینو دانلود کن و بعد هم از سرور خودت بیار رو سرور ایران http://download.virtualbox.org/virtualbox/3.2.4/VirtualBox-3.2.4-62467-Win.exe

---------- Post added at 10:25 PM ---------- Previous post was at 10:23 PM ----------

رایگانه ! نیاز به لایسنس نداره که بخوای بخری تحریم باشه ! دانلودش برا ایران تحریمه فقط :-s

asrhosting
June 20th, 2010, 23:27
ftp برام پ خ کن آپلود کنم.

---------- Post added at 10:23 PM ---------- Previous post was at 10:23 PM ----------

یا اگه از تو سرور میتونی اینو دانلود کن و بعد هم از سرور خودت بیار رو سرور ایران http://download.virtualbox.org/virtualbox/3.2.4/VirtualBox-3.2.4-62467-Win.exe

---------- Post added at 10:25 PM ---------- Previous post was at 10:23 PM ----------

رایگانه ! نیاز به لایسنس نداره که بخوای بخری تحریم باشه ! دانلودش برا ایران تحریمه فقط :-s

سجاد عزیز چرا نا مفهموم صحبت می کنی ؟ من دانلودش کردم ! حالا رو سرور با آی پی ایران مشکل داره یا ؟

گور پدر شون با این تحریمشون

Sajad
June 20th, 2010, 23:41
خیر روی سرور با آیپی ایران مشکلی ندارد !

LoveLife
June 20th, 2010, 23:55
سجاد عزیز چرا نا مفهموم صحبت می کنی ؟ من دانلودش کردم ! حالا رو سرور با آی پی ایران مشکل داره یا ؟

گور پدر شون با این تحریمشون

داری استفاده می کنی و فحش می دی ؟ خیلی باحالی

asrhosting
June 21st, 2010, 00:16
داری استفاده می کنی و فحش می دی ؟ خیلی باحالی

آره . تو هم خیلی با حالی