PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرداخت و خدمات ارزی پی پال + وب مانی

DeltaGostar
July 29th, 2014, 19:52
با عرض دورود خدمت تمامی دوستان تاپیک قبلی ما مورد بررسی هست و امکان ایجاد پست ندارد متاسفانه

http://www.webhostingtalk.ir/f172/19628/index12.html

.جهت پرداخت های یورو . هر چند روز یورو بافی مناسب به دستمون میرسه که باید سوال کنید .اما پرداخت های دلاری پی پال اکثرا با اکانت بسیار معتبر که بالغ بر 5000 در هفته موجودی داریم .
که ارسال send money به صورت معمولی و کارمزد و فی پی پال به عهده خریدار میباشد . پرداخت صورت حساب هم که بدون دردسر و مشکل پرداخت میشود

1- وب مانی در اکثرا مواقع موجودی داریم که فی مناسب انجام میشود .

2- درخواست کارت مجازی vcc مستر و ویزا الی جهت ویرفای اکانت های پی پال و مخصوصا اروپای 5 دلاری و غیره سه دلاری در عرض 24 الی 48 ساعت صادر و تقدیم میشود .

3 - کلیه پرداخت ها و صورت حساب های دیتا سنتر های مختلف انجام میشود.
4- ارائه لیسانس شرکت cpanel به صورت سیکل ( محاسبه) ماه میلادی به نرخ 13 دلار جهت سرور مجازی تقدیم میگردد.

YID : DGA_CO_IR

besthosti.com
July 29th, 2014, 20:29
با سلام
دلار پی پال دارم و میخوام بفروشم در صورتیکه میخرین قیمت خرید رو برای من پ خ کنین
amir_ng
July 30th, 2014, 09:37
شرایط صدور ویزا کارت رو لطفا بفرستین برای من

ServerDL.com
July 30th, 2014, 17:47
سلام
قیمت 1 یورو پی پال رو بگید
بنده ماهی 3000 یورو حداقل پرداخت دارم !

Almas.Co
August 3rd, 2014, 18:58
سلام، بنده 158 دلار پیپال دارم و میخوام بفروشم!
آیا خرید هم دارید ؟ از پیام خصوصی در ارتباط باشید...

amir_ng
August 7th, 2014, 20:28
سلام
شرایط صدور ویزا کارت رو لطفا برای من ارسال کنید

DeltaGostar
August 31st, 2014, 13:06
2k wmz - و 5000$ paypal با اکانت معتبر موجود است

- - - Updated - - -

25000$ پی پال موجود میباشد - ارسال فقط 5k به بالا انجام میشود . جهت دریافت به سند گیفت و مس پی .با یک درصد کارمزد انجام میشود
به عنوان مثال 1درصد 5000$ میشود 50$

5000$ به صورت های پرداخت های فاکتور و سند مانی معمولی انجام میشود
فی 3200

wmz 3260 - موجودی 2k

- - - Updated - - -

30.000$ پی پال موجود میباشد - ارسال به صورت گیفت و مس فقط 5k به بالا انجام میشود . جهت دریافت به سند گیفت و مس پی .با یک درصد کارمزد انجام میشود

9000$ به صورت های پرداخت های فاکتور و سند مانی معمولی انجام میشود

2K وب مانی موجود است

- - - Updated - - -

دلار پی پال موجود میباشد - ارسال به صورت گیفت و مس فقط 4k به بالا انجام میشود . .با یک درصد کارمزد انجام میشود

10.000$ به صورت های پرداخت های فاکتور و سند مانی معمولی انجام میشود با نرخ بسیار مناسب جهت همکاران (توافقی)
اکانت بیزنیس (شرکتی) در امارات با دریافت و پرداخت تراکنش بالای 50 هزار دلار در ماه (معتبر)

2K وب مانی موجود است

- - - Updated - - -

10.000$ به صورت های پرداخت های فاکتور و سند مانی معمولی انجام میشود با نرخ بسیار مناسب جهت همکاران (توافقی)
اکانت بیزنیس (شرکتی) در امارات با دریافت و پرداخت تراکنش بالای 50 هزار دلار در ماه (معتبر)

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

YID : DGA_CO_IR

iraitc
September 2nd, 2014, 15:31
با سلام

حدود 3000$ پی پال از یک سورس معتبر با قیمت مناسب جهت پرداخت انواع صورت حساب های شما و send money موجود میباشد.
دارنده حساب در استرالیا زندگی میکند و حساب کاملا معتبر بوده .

با تشکر
ايميل :‌iraitc(at)gmail.com
tell : 09177879986

DeltaGostar
September 7th, 2014, 17:00
با سلام . با هماهنگی میتوانیم . مقدار مورد نظر جهت پرداخت استفاده و برای شما به ریال تبدیل کرد.

- - - Updated - - -

سلام
قیمت 1 یورو پی پال رو بگید
بنده ماهی 3000 یورو حداقل پرداخت دارم !

یورو به نرخ روز است باید هماهنگ کنید . حدود 5 الی 7K یورو در هر ماه به دستمون میره که به صورت ارسال گروهی در یاهو به خریداران اطلاع رسانی میشود

- - - Updated - - -

با سلام
دلار پی پال دارم و میخوام بفروشم در صورتیکه میخرین قیمت خرید رو برای من پ خ کنین
خرید ما به گونه ای است که : ارسال از اکانت ویرفای شده و معتبر باشد و تضمین عدم بروز هر گونه مشکل داشته باشید / بعد از هر پرداخت و پیدا شدن مشتری(در همان روز) و در هر لحظه ریال به شما تقدیم میگردد.
با تشکر

DeltaGostar
September 23rd, 2014, 16:51
9000$ دلار فقط امروز با فی بسیار مناسب 3150 جهت ارسال و پرداخت صورت حساب به صورت یکجا موجود است . اکانت بیزنیس امارات . تقدیم به دوستان و همکاران

yd: Dga_co_ir

DeltaGostar
October 1st, 2014, 17:11
موجودی 8000 پی پال $

ms96
April 23rd, 2015, 23:41
کسی از ایشون دلار خریده که چارج بک شده باشه؟!