PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال: ایا پیدا کردن سرویس دهنده واسطه بین دیتاسنتر و سرویس گیرنده امکان پذیر است؟

Behrouz50Amir
July 29th, 2014, 16:11
سلام دوستان عید تون مبارک باشه
مدتی هست این سوال ذهنم رو درگیر کرده که شخص x (سرویس گیرنده) به واسطه ی هاستینگ y (سرویس دهنده واسطه) از دیتا سنتر z سرور خریده است.
می خواستم ببینم با داشتن آی پی سرور شخص دیگری امکان پیدا کردن سرویس دهنده ی واسطه رو داره یا نه؟ اگر اطلاعات دیگه ای هم هست که من از اون بی خبرم لطفا شرح دهید سپاس

viva
July 29th, 2014, 17:35
:-b:-b

007
July 29th, 2014, 22:38
سلام شدنش که میشه ایمیل میزنین دیتاسنتر ای پی رو میدین
میگین من از شخصی سروراجاره کردم اطلاعات تماس یا ایمیلشو میخوام چون فراموش کردم بهتون میدن
البته من یکبار این کارو کردم و نتیجه گرفتم.شاید همه ی دیتاسنترها نشه ولی من از یو کی 2 گرفتم.
ارادت

ms96
July 29th, 2014, 22:55
سلام شدنش که میشه ایمیل میزنین دیتاسنتر ای پی رو میدین
میگین من از شخصی سروراجاره کردم اطلاعات تماس یا ایمیلشو میخوام چون فراموش کردم بهتون میدن
البته من یکبار این کارو کردم و نتیجه گرفتم.شاید همه ی دیتاسنترها نشه ولی من از یو کی 2 گرفتم.
ارادت

از تفکر و حرکتت خوشم اومد
لایک داشت

Behrouz50Amir
July 31st, 2014, 13:29
دوستان همچنان منتظر شما هستیم

a.e
July 31st, 2014, 15:16
از آی پی مورد نظر میتوانید lookup بگیرید تا سایت هایی که بر روی آن آی پی میزبانی میشوند را مشاهده نمایید

Behrouz50Amir
August 10th, 2014, 12:23
از آی پی مورد نظر میتوانید lookup بگیرید تا سایت هایی که بر روی آن آی پی میزبانی میشوند را مشاهده نمایید

سلام دوست من منظور بیشتر روی سرور مجازی هست نه هاست که این مورد جواب نمی ده

- - - Updated - - -

دوستان منتظر حضور گرم شما هستیم

- - - Updated - - -

up

Behrouz50Amir
August 20th, 2014, 12:14
up

omidppm
August 20th, 2014, 13:12
بستگی به دیتاسنتر داره که اطلاعات ای پی رو تو whois به اسم شخص وارد کنه که اگه شما هویز بگیرید از ای پی اطلاعات شخص را نشان بده

company_hosting
August 20th, 2014, 13:22
سلام دوستان عید تون مبارک باشه
مدتی هست این سوال ذهنم رو درگیر کرده که شخص x (سرویس گیرنده) به واسطه ی هاستینگ y (سرویس دهنده واسطه) از دیتا سنتر z سرور خریده است.
می خواستم ببینم با داشتن آی پی سرور شخص دیگری امکان پیدا کردن سرویس دهنده ی واسطه رو داره یا نه؟ اگر اطلاعات دیگه ای هم هست که من از اون بی خبرم لطفا شرح دهید سپاس

با سلام

بله امکا پذیر هست

Behrouz50Amir
August 20th, 2014, 18:44
با سلام

بله امکا پذیر هست
با سلام دوست عزیز امکانش هست بیشتر توضیح دهید سپاس

Behrouz50Amir
August 28th, 2014, 17:59
نمی دونم چرا دوستان از جواب دادن و روشن کردن موضوع طفره می رند با این که این تاپیک این همه بازدید داشته!

M.D.A
August 29th, 2014, 14:17
نمی دونم چرا دوستان از جواب دادن و روشن کردن موضوع طفره می رند با این که این تاپیک این همه بازدید داشته!

دوست عزیز بنده کل تاپیک خوندم و دوستان هم جواب دادن خدمتتون.
دیگه دنبال چه جوابی هستید؟
اول اینکه بستگی به دیتاسنتر داره
دوم اینکه بستگی نحوه صحبت کردن و درخواست شما از دیتاسنتر داره
سوم هم اینکه در صورتی که فرم های جاستیفیکیشن رو واسطه پر کرده باشه و اطلاعات دقیق هم داده باشه شما میتونید از طریق آی پی واسطه رو پیدا کنید.
فکر کنم دیگه جای خالی نگذاشته باشم...

موفق باشید

Behrouz50Amir
August 29th, 2014, 16:39
دوست عزیز بنده کل تاپیک خوندم و دوستان هم جواب دادن خدمتتون.
دیگه دنبال چه جوابی هستید؟
اول اینکه بستگی به دیتاسنتر داره
دوم اینکه بستگی نحوه صحبت کردن و درخواست شما از دیتاسنتر داره
سوم هم اینکه در صورتی که فرم های جاستیفیکیشن رو واسطه پر کرده باشه و اطلاعات دقیق هم داده باشه شما میتونید از طریق آی پی واسطه رو پیدا کنید.
فکر کنم دیگه جای خالی نگذاشته باشم...

موفق باشید

سلام ببینید دوست من برای مثال عرض می کنم جناب company_hosting صفحه ی قبل گفتند بله امکان پذیر هست ولی مطلب رو باز نکردند علاوه بر این که ازشون تشکر می کنم بابت حضورشون خواستم بیشتر توضیح دهند
و بیشتر نظر من این بود که دیتا سنتر رو دخیل نکنیم و فرم های جاستیفیکیشن هم پر نشده باشند
امیدوارم منظور رو رسونده باشم

M.D.A
August 29th, 2014, 17:06
سلام ببینید دوست من برای مثال عرض می کنم جناب company_hosting صفحه ی قبل گفتند بله امکان پذیر هست ولی مطلب رو باز نکردند علاوه بر این که ازشون تشکر می کنم بابت حضورشون خواستم بیشتر توضیح دهند
و بیشتر نظر من این بود که دیتا سنتر رو دخیل نکنیم و فرم های جاستیفیکیشن هم پر نشده باشند
امیدوارم منظور رو رسونده باشم

در این شرایط خیر راهی نیست جز یک راه بسیار کوچیک!
اینکه یک تاپیک در این انجمن ایجاد کنید و اعلام کنید فلان رنج آی پی مال کدوم یک از این واسطه هاست
که باید خیلی خوش شانس باشید واسطه مربوطه نه تنها تاپیک شمارو ببینه،بلکه حاضر بشه اعلام کنه که فلان رنج آی پی متعلق به ایشون هست.
در غیر این صورت هیچ راه دیگه ای نیست...

موفق باشید

viva
August 31st, 2014, 22:26
اینکار امکانش هست اما به شرطی که دی ان اس ها تغییر نکرده باشه و تنها راهش دوستمون mda گفتن وگرنه راه دیگری نیست

bazar30t
August 31st, 2014, 23:16
درود

در حالت مدنظر شما (و بیشتر نظر من این بود که دیتا سنتر رو دخیل نکنیم و فرم های جاستیفیکیشن هم پر نشده باشند) هیچ امکانی ندارد و اعلام پست در اینجا و اعلام توسط واسطه نیز بسیار دور از ذهن است.

موفق باشید