PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استفاده از vps

Amin_Tatu
June 20th, 2010, 17:42
سلام
من میخوام از vps به عنوان رپید لیج استفاده کنم و کاملا هم مبتدی هستم
لطفا راهنمایی کنید
خواهشا کامل و جامع و قابل فهم
از سایتهای لیچ کننده مثله رپید باز و ... نمیخوام استفاده کنم

با تشکر

1eng.ir
June 20th, 2010, 18:50
کلوکسو نصب کن، اکانت بساز. رپید لیچ نصب کن ...

fastserver.ir
June 20th, 2010, 18:51
اول اینکه شما باید یه وی پی اس لینوکسی داشته باشی. و بعد روش آپاچی رو فعال کنی بعد رپید لیچ رو نصب کنی. نصب رپید لیچ هم کاری نداره باید فایل رپید لیچ رو دانلود کنی و بعد رو وی پی اس در جای مشخص اکسترک کنی.

-ایجاد فولدری جدید در هاست به نام rapidleech

2-تغییر دسترسی فولدر rapidleech به 777 ( CHMOD 777 ) ( شما باید سطح دسترسی فولدر فوق را تغییر دهید تا اسکریپت بتواند فایل های دریافتی را در آن ذخیره کند ) درضمن تغییر دسترسی فقط در سرورهای لینوکس عملی است . درحین انجام سطح دسترسی همه باکس ها را تیک بزنید .

3-تمامی محتوای اسکریپت را به داخل فولدر rapidleech در هاست آپلود کنید

4-بعد از آپلود سطح دسترسی فایل ها و فولدرهای زیر را به 777 تغییر دهید :
index.php
shouts.php می توانید آن را در مسیر روبرو پیدا کنید : classes/linkember/shouts.php
پوشه linkember می توانید آن را در مسیر روبرو پیدا کنید : classes/linkember
پوشه files
همچنین سطح دسترسی shouts.php را به 666 تغییر دهید که می توانید آن را در مسیر روبرو پیدا کنید : classes/linkember/shouts.php

5-تمام ! اگر شما همه موارد قید شده فوق را به درستی انجام داده باشید اسکریپت بدون هیچ مشکلی کار خواهد کرد و می توانید فایل های مورد نظر را در هاست خود ترانزفر ( انتقال ) دهید .
بنابراین اگر به آدرس روبرو http://your site.com/rapidleech/index.php مراجعه کنید تصویر زیر ( و یا شبیه زیر : بسته به نسخه اسکریپت شما ) نمایان می شود :
( منظور از yoursite نام هاست شما است )

Amin_Tatu
June 20th, 2010, 19:23
مرسی از دوستان
ولی من نه سایت دارم و نه هاست و نه هیچی
بعد از چیزای بالا هم هیچی سر در نمیارم

1eng.ir
June 20th, 2010, 19:28
مرسی از دوستان
ولی من نه سایت دارم و نه هاست و نه هیچی
بعد از چیزای بالا هم هیچی سر در نمیارم

vps (لینوکس) داری که ؟!

کلوکسو نصب کن، اکانت بساز. رپید لیچ نصب کن ...

سرچ کن تو فروم آموزشش هست. / "نصب کلوکسو با آپاچی" بعدشم یه اکانت میسازی و از روی آی پی (بدون داشتن دامین) رپید لیچ نصب میکنی و ازش استفاده میکنی!

Arashdn
June 21st, 2010, 07:11
سلام
این تاپیک به دردت میخوره
http://www.webhostingtalk.ir/f131/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%82%D8%AF%D9%85-%D8%A8%D9%87-%D9%82%D8%AF%D9%85-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-9545/