PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از کجا سرویس مثله میهن بلاگ رو سفارش بدم ؟

radar
June 20th, 2010, 14:51
هر چی می گردم هیچ شرکت و برنامه نویسی برای عرضه این سرویس پیدا نمی کنم که مثله میهن بلاگ طراحی شده باشه ؟ :73:

amiri113
June 20th, 2010, 15:00
منظورتون چيه !؟
سرويس وبلاگ ميخواين ؟

IFACO.Net
June 20th, 2010, 15:47
سرویس های اینچنینی ، یه پورتال آماده نیستند که براحتی همه جا وجود داشته باشند، بلکه نیاز به یک گروه برنامه نویسی و مدیریت سرور دارند که آنرا طراحی کنند و در سرور های مربوطه راه اندازی کنند ، خلاصه کلام یک پروژه هستند.

amiri113
June 20th, 2010, 16:04
البته اسکريپت های آمادش هم هست :دی
اما مطمئنا با بالا رفتن بازديد به مشکل های متفاوت بر ميخوريد و ضمننا توسعه ای هم روشون انجام نميشه!
بهتره به تيم ها و شرکت هایی که در اينکار ها تجربه دارند مشورت کنيد.

sharax
June 20th, 2010, 19:56
با سلام
دوست عزیز سیستم میهن بلاگ خیلی پیشرفته هست و سیستم مشابه این حدود 2ماه پیش در بازار سیاه یافت میشه که به صورت php هست
ولی سیستم شبیه بلاگفا ولی امکاناتی بالاتر نسخه پی اچ پی 600,000 تومان نسخه asp ای اس پی 1,200,000 تومان

rn4j1m1
June 20th, 2010, 21:25
من میتونم با امکاناتی که میخاین بنویسم :d

Nikihost
June 20th, 2010, 21:33
اما مطمئنا با بالا رفتن بازديد به مشکل های متفاوت بر ميخوريد و ضمننا توسعه ای هم روشون انجام نميشه!

حتی وردپرس MultiUser ؟؟؟؟؟

radar
June 20th, 2010, 22:04
اسکریپ کاملاً شبیه بلاگ فا رایگان سراغ دارین !! البته بدون باگ باشه !؟

amiri113
June 20th, 2010, 22:44
حتی وردپرس MultiUser ؟؟؟؟؟

در مورد وردپرس مولتی يوزر زياد اطلاع ندارم چون کار نکردم!
ورد پرس مولتی يوزر اگر همونی باشه که روی سايت wordpress.com هستش نبايد تو تعداد کاربر بالا به مشکل بخوره!
اما اگر برای هر يوزر يک کپی از ديتابيس بگيره اونموقه خيلی زود به مشکل برميخوره!
بايد اساس برنامه نويسیش رو ديد. اگر همه (به فرض پست ها) تو يک table باشه مشکلی نداره اما اگر برای هر وبلاگ يک table برای پست ها ايجاد بشه خيلی زود به مشکل ميخوره.

radar
June 21st, 2010, 00:13
سوال ما رو جواب بدین ، این پست رو من شروع کردم ! با تشکر

persiansoft
June 21st, 2010, 00:42
اسکریپ کاملاً شبیه بلاگ فا رایگان سراغ دارین !! البته بدون باگ باشه !؟

سلام دوست عزيز .
بهترين گزينه با شرايط شما وردپرس MultiUser هست .
حتي اسكريپت خود بلوگفا و ميهن بلاگ هم به شما نمي تواند كمكي كند مگر اينكه برنامه نويسان آن گروه را در اختيار داشته باشيد .
موفق باشيد .

sharax
June 21st, 2010, 01:03
درسته multiuser هم به نوبه خودش یک سیستم خوبیه و با اون میشه حتا بزرگترین سیستم وبلاگدهی را درست کرد ولی بستگی به گروه آن داره!
شما بهتره با وردپرس آشنا شی و اگر آشنایی wp mu رو نصب کنی و با یک کم خصوصی سازی و افزایش امکانات یک سیستم خوب درست کنی

parsibox
June 21st, 2010, 01:07
اگه جسارت نباشه من ۲ تا سیستم وبلاگ دهی دارم یکیش را شاید بعضی ها بشناسن. ( وبلاگ پارسی باکس )
اون یکی هم داریم روش کار میکنیم تا ببینیم زیر فشار چجوری هست .
این pdf توضیحاتش هست http://mohsendavari.com/pdf/weblog.pdf
قیمتش هم بین ۷۰۰ - ۹۰۰ تومن هست

Nikihost
June 21st, 2010, 01:24
ورد پرس مولتی يوزر اگر همونی باشه که روی سايت wordpress.com هستش نبايد تو تعداد کاربر بالا به مشکل بخوره!
بايد اساس برنامه نويسیش رو ديد. اگر همه (به فرض پست ها) تو يک table باشه مشکلی نداره اما اگر برای هر وبلاگ يک table برای پست ها ايجاد بشه خيلی زود به مشکل ميخوره.
ما برای تست wp mu را اوردیم و حتی یه سفارش هم داشتیم که با همین وردپرس انجام شد.
روی wp mu باید کار کرد از لحاظ گرافیکی و از نظر امکانات هم wp براش کم نگذاشته

سوال ما رو جواب بدین ، این پست رو من شروع کردم ! با تشکر
به نظر من اگر شروع است wp mu را یه تستی بزنید.اگر نیازتون را براورده نکرد.برین سراغ سیستم های نوشته شده توسط استاتید!

radar
June 21st, 2010, 01:56
من سیستم شبیه بلاگ فا رو نوشتم ، ولی در ساخت اینساتلر اختصاسیش گیر کرد م وارور میده !!! کسی اینستالر سرویس مشابه بلاگ فا رو داره !؟

---------- Post added at 01:56 AM ---------- Previous post was at 01:53 AM ----------

اگه جسارت نباشه من ۲ تا سیستم وبلاگ دهی دارم یکیش را شاید بعضی ها بشناسن. ( وبلاگ پارسی باکس )
اون یکی هم داریم روش کار میکنیم تا ببینیم زیر فشار چجوری هست .
این pdf توضیحاتش هست http://mohsendavari.com/pdf/weblog.pdf
قیمتش هم بین ۷۰۰ - ۹۰۰ تومن هست

این سیستم که پیش پا افتادس وخیلی بیرزه 200 هزار تومنه !!! درسته وارد نیستیم ولی یه عمره وبمستری می کنیم !

sharax
June 21st, 2010, 02:06
radar جان شما اگر نوشته اید اینستالر هم میتونید بنویسید!
بعد آقای داوری یکی از بزرگترین برنامه نویسان هستند و سعی کنید به سیستم های ایشون توهین نکنید!
شاید امکاناتش به نظر شما کم باشه ولی سیستم هیچ کمی کسری نداره به نظر من
پارسی باکس به نظر من علان مشکل wildcard داره که باز نمیشه! شما هم که وبمستر هستید چند ساله فرق اسکریپت نال و ریپ شده رو بهتر میدونید با سیستمی که خود برنامه نویس مینویسه!
بهتره به برنامه ای که روش کار شده و کاملا اختصاصی هست توهین نکنید! چون نصب یا ویرایش کردن یک اسکریپت خیلی با نوشتن یک اسکریپت فرق داره
با تشکر

radar
June 21st, 2010, 03:00
radar جان شما اگر نوشته اید اینستالر هم میتونید بنویسید!
بعد آقای داوری یکی از بزرگترین برنامه نویسان هستند و سعی کنید به سیستم های ایشون توهین نکنید!
شاید امکاناتش به نظر شما کم باشه ولی سیستم هیچ کمی کسری نداره به نظر من
پارسی باکس به نظر من علان مشکل wildcard داره که باز نمیشه! شما هم که وبمستر هستید چند ساله فرق اسکریپت نال و ریپ شده رو بهتر میدونید با سیستمی که خود برنامه نویس مینویسه!
بهتره به برنامه ای که روش کار شده و کاملا اختصاصی هست توهین نکنید! چون نصب یا ویرایش کردن یک اسکریپت خیلی با نوشتن یک اسکریپت فرق داره
با تشکر
من که توهین نکردم ، فقط قیمت رو کارشناسی کردم ، مشکل من با اینستالر در هاست رایگان حل نمیشه ، مگرنه تو هاست های دیگه خوب کار می کنه !

skrsoft
June 21st, 2010, 10:04

حق با آقاي اميري هست
وردپرس مولتي يوز ، براي هر وبلاگ جداول جدا مي سازد و تعداد جداول بسيار زياد مي شود .
در نتيجه در آمار بالا جواب نمي دهد .
بيشتر اسكريپت هايي كه در بازار پخش شده ، در آمار بالا اصلا جواب نمي دهند .

parsibox
June 21st, 2010, 10:47
ما دیگه مجبور شدیم پارسی باکس را به دلایل زیادی کنار بزاریم ولی قابل توجه کسانی که میگن تحمل بازدید بالا را نداره بگم که ما در پارسی باکس روزی ۳۰-۴۰ هزار ip داشتیم!
و مرتبا سیستم را بهینه میکردیم.
الان هم روی سیستم جدید داریم بهینه سازی را انجام میدیم.

Rezash
June 21st, 2010, 12:06
من سیستم شبیه بلاگ فا رو نوشتم ، ولی در ساخت اینساتلر اختصاسیش گیر کرد م وارور میده !!! کسی اینستالر سرویس مشابه بلاگ فا رو داره !؟
این سیستم که پیش پا افتادس وخیلی بیرزه 200 هزار تومنه !!! درسته وارد نیستیم ولی یه عمره وبمستری می کنیم !
نوشتيد ولي در ساخت اينستالر مشكل داريد؟!جالب بود!
دقيقا چون وارد نيستيد اين رو مي گيد...و گرنه الان طراحي قالب داريم قيمت هايي مثل 70 تا 200 تومن ...

shamimi
June 21st, 2010, 15:34
atabaki212@yahoo.com

اين آقا مي تونه

radar
July 21st, 2010, 14:02
نوشتيد ولي در ساخت اينستالر مشكل داريد؟!جالب بود!
دقيقا چون وارد نيستيد اين رو مي گيد...و گرنه الان طراحي قالب داريم قيمت هايي مثل 70 تا 200 تومن ...

من با یه ایرانی مقیم آمریکا کار می کنم هزار تا قالب برام طراحی کرده ، با این همه برنامه طراحی قالب کی میره 70 تا 200 هزار بده ،

---------- Post added at 02:02 PM ---------- Previous post was at 02:01 PM ----------

این سرویس های 240 هزار تومنی که تبلیغش رو همه جا زده و مثله بلاگ فا طراحی شده چی ، قابل اطمینان هست !

Rezash
July 21st, 2010, 21:24
من با یه ایرانی مقیم آمریکا کار می کنم هزار تا قالب برام طراحی کرده ، با این همه برنامه طراحی قالب کی میره 70 تا 200 هزار بده ،

---------- Post added at 02:02 PM ---------- Previous post was at 02:01 PM ----------

این سرویس های 240 هزار تومنی که تبلیغش رو همه جا زده و مثله بلاگ فا طراحی شده چی ، قابل اطمینان هست !
در حالي كه توي دنيا cms هاي بزرگي مثل wp هستند بعضي ها بسته به نيازشون تا چند ميليون هم ممكنه سر cms هزينه كنند.خيلي ها هستند دوست دارند قالب اختصاصي،زيبا و حرفه اي داشته باشند و چنين مبالغي رو پرداخت مي كنند خيلي ها هم 1000 تومن هم بابتش نمي پردازند.يك نوع علاقه شخصي هست.
نه اسكريپت رو ديدم و نه نمونش رو،پس نميشه نظر داد روش ؛ ولي اگه دمو آنلاين روي سايتي هست بفرست يك نگاهي بندازيم ;)

mr.he3am
July 21st, 2010, 21:29
اگه میخواید طراحی کنید من کار آقای امیری تایید میکنم

p30rayan
July 21st, 2010, 21:31
منم میتونم برات بسازم فقط امکانات بگو!

mr.he3am
July 21st, 2010, 21:35
فقط خواستی بدی طراحی کنن به جای مطمین بگیر که دو روز بعد نبینی به چند نفر دیگه هم فروخته یا داخل سایتش برای دانلود هست

web-ha
July 22nd, 2010, 00:16
فقط خواستی بدی طراحی کنن به جای مطمین بگیر که دو روز بعد نبینی به چند نفر دیگه هم فروخته یا داخل سایتش برای دانلود هست

اینو واقعا گل گفتین،200 از شما می گیرن طراحی می کنن بعدمیان برای بدست آوردن شهرت رایگان می زارن برای دانلود(نمونه سیستم آدونیس آقای داوری)

mr.he3am
July 22nd, 2010, 00:22
اینو واقعا گل گفتین،200 از شما می گیرن طراحی می کنن بعدمیان برای بدست آوردن شهرت رایگان می زارن برای دانلود(نمونه سیستم آدونیس آقای داوری)
سیستم آدونیس که خود آقای داوری نگذاشته برای دانلود آقای داوری آدم خوبی هست باهاش کار کردم

radar
July 22nd, 2010, 02:13
آقای امیری که ما رو تحویل نمی گیره ! خلاصه اگر طرحی رو سراغ دارین که خوب از آب در میاد به من اطلاع بدین !

Rezash
July 22nd, 2010, 02:43
شخصا دارم يك سيستم بلاگ دهي مينويسم،هنوز معلوم نيست رايگان منتشر كنم يا با هزينه پايين.خواستي پ.خ بده در اين مورد صحبت كنيم ;)

radar
July 22nd, 2010, 03:47
شخصا دارم يك سيستم بلاگ دهي مينويسم،هنوز معلوم نيست رايگان منتشر كنم يا با هزينه پايين.خواستي پ.خ بده در اين مورد صحبت كنيم ;)
ما پ . خ که چه عرض کنم پ . ع دادیم شما جواب ندادی ، آنلاینم بودی نمی دونم کجای انجمن سرگرمی ! خلاصه دوستان اگر کسی حرفه ای میتونه ساپورت کنه پ .خ بزنه ، من منتظرم یه جوری باهم کنار میایم !

hostservice
July 22nd, 2010, 11:30
سلام

اگر خواستید در خدمتیم
هاست سرويس | ميزباني هاست و فروش دامين (http://www.hostservice.ir)

ای دی یاهو:
livehostservice

Rezash
July 22nd, 2010, 11:52
ما پ . خ که چه عرض کنم پ . ع دادیم شما جواب ندادی ، آنلاینم بودی نمی دونم کجای انجمن سرگرمی ! خلاصه دوستان اگر کسی حرفه ای میتونه ساپورت کنه پ .خ بزنه ، من منتظرم یه جوری باهم کنار میایم !
چه عجله داري :d
ديشب خوابيدم، اينجا هم تا 15 min و يا بيشتر الكي آدم رو آنلاين نشون ميده...
الان دارم پ.خ مي زنم ;)

abolfazlgoodarzi
May 22nd, 2011, 12:19
سلام- سیستم وبلاگدهی با امکانات بسیار مناسب دارای نقشه سایت و فید و امکانات بیشتری مانند گالری تصاویر و برقراری ارتباط با مدیریت
سیستم نمونه: www.adabsara.com
تماس: GoodarziMail@yahoo.com

moh3nia
November 25th, 2011, 15:09
برو به siqma.com بگو تا واست بنویسن.