PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دامنه ی بسیار عالی دارم مناسب برای شروع کار هاستینگ :: نیازمند همکار

medianet
July 27th, 2014, 21:44
سلام و عرض ادب خدمت شما دوستان عزیز

بنده یک دامنه ی بسیار عالی و برند شده در سطح جهانی ( البته دات کامش )برای شروع کار هاستینگ و خدمات اینترنتی دارم
اگر دوستانی یا شرکتی آمادگی این رو دارن که روی این دامنه خدمات هاستینگ و اینترنت ارائه بدیم ، بسم الله .... توضیحات و شرایط خودشون رو بفرمایند
لارم به توضیح می باشد : بنده خودم در زمینه ی هاستینگ و اینا کار کردم و اطلاعات لازم رو دارم
دامنه : medianet.ir - مدیانت - میدیانت

منتظر پیشنهاداتتون هستم

لطفا فقط دوستانی که پیشنهاد همکاری دارن نطر بدن ، خواهشا از خراب کردن تاپیک با اسپم ها جلوگیری کنید . از همکاریتون صمیمانه متشکرم

bazar30t
July 27th, 2014, 21:54
سلام و عرض ادب خدمت شما دوستان عزیز

بنده یک دامنه ی بسیار عالی و برند شده در سطح جهانی ( البته دات کامش )برای شروع کار هاستینگ و خدمات اینترنتی دارم
اگر دوستانی یا شرکتی آمادگی این رو دارن که روی این دامنه خدمات هاستینگ و اینترنت ارائه بدیم ، بسم الله .... توضیحات و شرایط خودشون رو بفرمایند
لارم به توضیح می باشد : بنده خودم در زمینه ی هاستینگ و اینا کار کردم و اطلاعات لازم رو دارم

منتظر پیشنهاداتتون هستم

لطفا فقط دوستانی که پیشنهاد همکاری دارن نطر بدن ، خواهشا از خراب کردن تاپیک با اسپم ها جلوگیری کنید . از همکاریتون صمیمانه متشکرم

درود

شما نیاز به چه نوع همکاری دارید؟
امکانات می خواهید یا سرمایه نیاز دارید؟

medianet
July 27th, 2014, 22:11
درود

شما نیاز به چه نوع همکاری دارید؟
امکانات می خواهید یا سرمایه نیاز دارید؟

سلام
این رو گذاشتیم که دوستان خودشون یا پیشنهاد سرمایه گذاری بدن یا امکانات در اختیار ما بزارن
بنده تاکیدی بر مورد خاصی ندارم فعلا . تا ببینم پیشنهادات چی میشه

منتظر پیشنهادتتون هستم

mass123
July 27th, 2014, 22:33
سلام من میتونم کمک کنم با آیدی زیر در تماس باشید
khodimorteza.kane

Ramin
July 27th, 2014, 22:41
سلام

جسارتا تنها به دلیل دارا بودن یک دامنه قصد شروع به این کار را دارید؟ تنها پستوانه شما این است که یک دامنه تاپ دارید؟

medianet
July 27th, 2014, 22:55
سلام

جسارتا تنها به دلیل دارا بودن یک دامنه قصد شروع به این کار را دارید؟ تنها پستوانه شما این است که یک دامنه تاپ دارید؟

دوست عزیزم
عرض کنم خدمتتون بنده خودم قبلا روی این دامنه خدمات هاستینگ ارائه میدادم و هم سرور کار کردم هم پشتیبانی و whmcs ، بعده ها به دلیل درس و کم بود مالی نتونستم ادامه بدم
و اینم باید خوب بدونید برای اینکه کسب وکار و تجارت شما به یک برند تبدیل بشه باید از موارد تاپ شروع کرد ...
ایده ی تاپ ... کارآفرین تاپ .... کارمند تاپ ... و هر چیز تاپی که شما بذهنتون میرسه
بنده هم اینو اینجا گذاشتم واسه اینکه دوستانیکه تمایل دارن برای شروع یک کار پر درامد پیشنهادات خودشون رو ارائه بدن در این زمینه
چون شاید دوستی پیدا بشه و سرویس در اختیار ما قرار بده و ما کار کنیم ، شاید دوستی بیاد خودش سرمایه گذاری کنه

iranwhsrver
July 27th, 2014, 23:09
سلام.شرکت توسعه فن آوری سارینا میتونه در صورت لزوم مقدمات سرویس نمایندگی هاستینگ شمارو فراهم کنه..
به صورت دریافت پنل نمایندگی.
در صورت لزوم هم میتونید به صورت پورسانتی اقدام به فروش کنید.بدین منظور با گرفتن نمایندگی رسیلر میتونید از هرفروشی که کردید مبلغی رو به شرکت اهدا کنید و یا به روش عادلی که با خرید سرویس ها اقدام به فروش کنید.در صورت تمایل میتونید با پشتیبانی سایت ویا با ایمیل سایت در ارتباط باشید
صفحه اصلی پورتال - ایران وب هاست سرور | IranWhServer (http://iranwhserver.com)

kool
July 27th, 2014, 23:13

سلام
ولی ظاهرا دامین .کام مدیانت کارش هاستینگ نیست؟

mehrshad13and11
July 28th, 2014, 02:44
سلام
دوست عزیز میتونیم برای خدمات نمایندگی پیام کوتاه همکاری خوبی داشته باشیم.
در صورت تمایل اطلاعات تماس خودتون تیکت کنید
ارسال درخواست - میزبان سرور (http://hub.mizbanservers.com/submitticket.php)
در خدمتم

medianet
July 28th, 2014, 06:22
همچنان منتظر پیشنهادات دوستان هستم