PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش اسکریپت تلوزیون آنلاین تحویل 20 روزه

w.h.t
July 26th, 2014, 19:06
سلام.اگر در جریان باشید قبلا در این تاپیک (http://www.webhostingtalk.ir/f217/117195/) اعلام کردم ک قصد راه اندازی سایت شبکه تلوزیونی آنلاین رو دارم.ب دلیل مشکلات مالی نتونستم پروژه رو تکمیلش کنم و قصد فروششو دارم.
این اسکریپت طوریه که عین شبکه تلوزیونی عمل میکنه یعنی شما میتونین ساعت + لینک فیلم بدین بهش و خودش پخش کنه.راه درآمد هم پخش آگهی و زیرنویس و اشتراک وی آی پی هست.
جهت ساخت تیزر تبلیغاتی هم نگران نباشید کاری کردم که ب راحتی میتونین تیزر بسازید.درصورت درخواست فیلم دوبله نزدیک 30-40 تا میدم بهتون که ارشیوتون تا 2 ماهی تکمیل باشه.درضمن برای سرور هم پیشنهاد سرور از 2 کشور رو بهتون میدم ک از لحاظ سرع پینگ بهتری ب ایران دارند

توجه:اسکریپت ناقصه و بعد از پرداخت هزینه کامل حد اکثر 25 روز طول میکشه تا کامل بشه
قیمت پایه 600,000 تومان

بروز باشید

Global90
July 26th, 2014, 19:28
سلام دوست عزیز.

در صورت امکان شما بگین که کدوم بخش های اسکریپت ناقص هست و اسکریپت بدون رفع این نقص ها چقدر هزینه اش میشه.

این سرویسی که میگین رو باید تو سرور های ایران و مخصوص کاربران ایرانی راه اندازی کرد در غیر این صورت نقض کپی رایت داره در صورت استفاده از فیلم های خارجی مخصوصا هالیوود.
حالا اگه فقط مخصوص ایران باشه پس فروش وی پی ان کنسل میشه.

w.h.t
July 28th, 2014, 04:49
سلام.پنل مدیریت تکمیله و هزینه ای ک تا حالا شده نزدیک 250 تومنه که من زیر 350 نمیدم بهتون اگه همین فایل ناقصو بخواین.
یه فیلم هم از برنامه نویس دریافت کردم تا 5 مین دیگه آپ میشه و در اختیارتون قرار داده میشه
بروز باشید

- - - Updated - - -

4122 خط کد نویسی شده
لینک فیلم:
1.mp4 (http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=e2d4ca3aad107609ea8f79c76b7d3529)

- - - Updated - - -

با خریدار واقعی راه میام.در ضمن اضافه کنم که طراح و کد نویسی شده توسط ایگل تیم ک میتونین با صرف هزینه ای معادل 250 تومن اسکریپت رو کاملش کنین

- - - Updated - - -

به دلیل نیاز شدید مالی ، قیمت بدید باهاتون کنار میام.قیمتتون حتی اگه 50 هم هست بدین.نیاز شدید مالی دارم.منتظر قیمت هستم
بروز باشید

Global90
July 28th, 2014, 10:09
یه سری عکس از محیط مدیریت و صفحه اصلی و ... قرار بده.

w.h.t
July 28th, 2014, 12:39
سلام.صفحه اصلی ک جز قسمت هایی میشه ک آماده نیست.ولی پنل مدیریتو یه چندتا عکس ازش دارم.البته توی فیلمی هم ک دادم میتونین ببینین ولی بفرمایید(همین تعداد عکس بیشتر از پنل مدیریت نداشتم ولی خوب در کل از بهترین گرافیک استفاده شده توی سیستم و در صورتی که راضی نبودین میتونین گرافیک رو به همون ایگل تیم طراح بگین با 15-20 تومن بهترش میکنن):

M-Sadeghi
July 28th, 2014, 13:06
عکس از صفحه نمایش فیلم بذارید خریداریم

w.h.t
July 28th, 2014, 15:16
سلام.دوست عزیز متاسفانه بخش پخش فیلم آماده نبود ک تصویری ازش بذارم.ولی خوب عرض کردم خدمتت شما و دیگر دوستان.صفحه پخش فیلمو ببینین بعد از طراحی کامل درصورتی که مد نظرتون نبود با هزینه زیر 20 تومن میشه گرافیکش رو تغییر داد به راحتی.و همچنین عرض کردم گرافیک عالی روی سیستم پیاده میشه از این جهت نگران نباشید

شما خریدار کل سیستم میخواین باشین یا قسمت های برنامه نویسی شده؟
بروز باشید

- - - Updated - - -

به خاطر نیاز مالی شدید اسکریپت کامل به قیمت اسکریپت ناقص ب فروش میرسد
همچنان منتظرم
در ضمن اضافه کنم کنم که تحویل اسکریپت به احتمال زیاد بیشتر از 15 روز طول نمیکشه

بروز باشید

larsa.soft
July 28th, 2014, 15:21
نمونه خراجیشو ندارید واسه دمو

w.h.t
July 28th, 2014, 15:26
نه متاسفانه.ولی اگه یه نیم ساعت صبر کنین خودم روی لوکال نصب میکنم و از همه چیش فیلم میگیرم و تقدیم میکنم.ولی فکر نکنم صفحه اصلیش آماده باشه.ولی اطلاع میدم به زودی
بروز باشید

larsa.soft
July 28th, 2014, 15:41
اکی منتظر هستیم

w.h.t
July 28th, 2014, 21:15
دوست عزیز بابت تاخیر متاسفم
متاسفانه هیچ چیزی ندیدم ک ازش فیلم بگیرم.اون فیلمی که گذاشتم 10 ثانیه آخرش فیلم از پنل مدیریت هست ک منم به غیر از اون چیزی ندیدم ک ازش فیلم بگیرم!
صفحه اصلی هم ک عرض کردم آماده نیست
بروز باشید

w.h.t
August 14th, 2014, 17:09
یه کد نویسی های کوچک دیگه ای توی اسکریپت انجام شد

اسکریپت با تحویل حد اکثر 10 روزه آماده هست

سر قیمت ب دلیل نیاز شدید مالی

با خریدار کنار میام

بروز باشید