PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اگه هاستینگ دارین بخونین بد نیست!

w.h.t
July 26th, 2014, 17:36
سلام

چگونه هاستینگی موفق داشته باشیم؟
دوستان این نظرات شخصی منه و ممکنه هرکسی یه نظری بده.من از تجربم اینارو نوشتم
1-با کاربراتون صادق باشید و درصورتی که مثلا سرور خوابیده نگین در حال انتقالیم
2-سعی کنین توی وقت اداری تیکتارو زیر نیم ساعت جواب بدید
3-از محیط کاربری های تکراری بیاین بیرون و قالب های جذابی رو روی سایتتون نصب کنید
4-سعی کنین هاست رو زیر نیم ساعت و سرور مجازی رو زیر 3 ساعت تحویل بدید
5-اگر هاستینگ دارین در کنارش پلاگین ثبت دامینو هم بذارین تا هم خودتون یه سودی داشته باشین و هم کاربراتون توی این سایت و اون سایت دنبال دامین نگرده
6-سعی کنین توی انجمن های هاستینگ یا هرجایی خودتونو سنگین نشون بدین و اعتبار جمع کنین
7-توی صحبت تلفنی یا یاهو از کلمه دوست عزیز و... زیاد استفاده کنین
8-در هنگام عصبانیت شدید هیچی به کاربرتون نگین و سعی کنین از محیط گفت و گو نیم ساعتی خارج بشین
9-کاربرتون هرچند مبتدی ولی هرچی خواست بهش بگین.یادمه اولین باری ک رفتم توی یه هاست 8 سالم بود روی هاست طوبی سرور بودم.پشتیبانیشو کلافه میکردم ولی خداییش هرچی میپرسیدم جواب عالی بهم میدادن و عصبانی نمیشدن
10-از اسم سنگین و شکیل استفاده کنین برای هاستینگتون
11-سعی کنین توی سایتتونو پر از آموزش کنین تا هم کاربر خودتون راحت بیادو مشکلش رفع بشه و هم توی گوگل رتبه خوبی پیدا کنین
12-اگر کاربری سوالی پرسید ک جواب توی انجمن بود ، آدرس انجمنو ندید و برین مطلبو از توی انجمن بردارید و بذاری توی قسمت آموزش سایت خودتون و لینک اونجا رو بدید
13-قوانین سنگین وضع نکنین هیچکس از قوانین خوشش نمیاد
14-اگه گفتین بازگشت وجه دارین ، بزاگشت بدین و بهونه الکی نیارین
15-از درگاه اختصاصی استفاده کنین یا کارمزدو طوری تنظیم کنین که از خودتون کم کنه نه از کاربر
16-اگه ریسلر دارین خجالت نداره بگین ریسلر دارم ولی سرورو تایید میکنم ک عالیه
17-سعی کنین اگر درآمدتون ب اندازه ای رسید ک بتونین یه سرور خوب بخرین و از ریسلر بیاین بیرون حتما این کارو بکنین هم ب خاطر سرعت بیشتر و هم دسترسی بیشتر
18-سعی کنین کارهایی مثل بک گرفتن و ریستور بک آپ و... رو رایگان انجام بدید تا اگه جایی هم تاپیک زدین اون کاربر بیاد تاییدتون کنه
19-هدفتونو رها نکنین و اگه هاست ارائه میدین سعی کنین ماه بعدش دامین هم اضافه کنین.ماه بعدش هاست دانلود هم بدید.ماه بعدش مستر هم بدید
20-شماره تماس دفتر و موبایلو حتما بذارین و پاسخگو هم باشید.اگر دفتر نیسین دایورتش کنین روی موبایلتون.درکل پاسخگو باشید
21-قیمت های الکی و سرسام آور ندید.یارو اومده 200 مگ هاستو داده 10 ملیون سالانه.عادل باشید
22-سعی کنین پشتیبانی آنلاین توی سایتتون راه اندازی کنین.پیشنهادم استفاده از سیستم لایو زیلا هست
23-چندین درگاه پرداخت بذارین برای سایتتون تا اگه یه درگاه مشکل پیدا کرد کاربر گیج نشه
24-درصورتی که نصف بیشتر کاربراتون ازتون ناراضین پیشنهاد میکنم یا سرورتونو ببرین بالا یا کاربراتونو بفروشین چون اعتبارتونو از دست میدین
25-کسی فحش داد جوابشو با فحش ندید و کاری کنین ک از خجالت آب بشه
فعلا چیز دیگه ای به مغزم راه پیدا نمیکنه.چیز دیگه ای یادم اومد تاپیکو آپدیت میکنم

بروز باشید

shahab-f
July 29th, 2014, 00:22

به شخصه از این کلمه ی "دوست عزیز" متنفرم

Javan Host
July 29th, 2014, 00:32

دوست عزیز اسپم نکنید :->

daniad
July 29th, 2014, 00:38

منم همینطور!
هر جا میبینم بکی اول جملش اینو نوشته 70% احتمال میدم تو جمله بعدش میخواد به روشی کاملا محترمانه و مجلسی :دی از طرف عیب بگیره یا تخریبش کنه

M-Sadeghi
July 29th, 2014, 00:47
منم همینطور!
هر جا میبینم بکی اول جملش اینو نوشته 70% احتمال میدم تو جمله بعدش میخواد به روشی کاملا محترمانه و مجلسی :دی از طرف عیب بگیره یا تخریبش کنه

70 درصد چیه 100 درصد اینطور هست :d

kool
July 29th, 2014, 01:02
سلام
با استارتر موافقم.
مخصوصا شماره 1 که مشکل جدی هست و پشتیبان برگرده بگه چیزی نیست و مشکل از خودتان است.