PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قانون گریزی یا قانون گذاری های جدید میهن وب هاست

tomket
July 26th, 2014, 16:30
سلام دوستان.

کسانی که با میهن وب هاست کار کردن

قطعا با سرویس دهی و بازریابیشون آشنا هستن.

جدیدن میهن وب هاست برای واریز پورسانت های بازاریابی به حساب بانکی قانون زیر رو وضع کردند.

((پیرو تصمیمات جدید اتخاذ شده توسط شرکت میهن رایانه خزر در زمینه ارائه مجوز رسمی به نمایندگان درصدی، کلیه نمایندگانی که دارای تراکنش بیش از 1 میلیون ریال هستند، می بایست جهت دریافت مجوز رسمی از این شرکت و نمایش آن در وب سایت خود اقدام نمایند.
جهت دریافت مجوز رسمی یک اسکن رنگی از کارت ملی و تقاضانامه کتبی خود را ذیل همین تیکت ضمیمه و ارسال نمایید.))

به نظرتون این کار درسته؟؟
الان پورسانت من رو هم نمیدن و میگن اسکن کارت ملی بفرست.

بفرستم براشون؟؟ پلیس فتا هم تماس داشتم میگن هیچ گونه مدارکی نفرستید.

نظر شما چیه؟؟

MhR7
July 26th, 2014, 16:33
به نظرم خیلی مسخرس ، احتمالا دارن ضرر میکنن ،
باهاشون کار نکردم ، ولی شنیدم کیفیت خوبی نداره ،

اگه زیر مجموعه دارید ، فقط طلاهاست

وقتی پلیس فتا میگه نه ، شما هم ندین

w.h.t
July 26th, 2014, 16:42
سلام.مشکلی فکر نکنم باشه ک اسکن کارت ملی رو براشون بفرستین.چون منم سرور پارس ازم مدارک خواست فرستادم طوری هم نشده!!!
بفرستین مدارکو اگه طوری شد از فتا پیگیر باشین
الکی جز 10 هاستینگ برتر ایران نیستن ک بیانو از مدارک شما سو استفاده کنن
بروز باشید

MhR7
July 26th, 2014, 16:44
سلام.مشکلی فکر نکنم باشه ک اسکن کارت ملی رو براشون بفرستین.چون منم سرور پارس ازم مدارک خواست فرستادم طوری هم نشده!!!
بروز باشید

اینم هست.....
..................
راست میگن همینو انجام بدید.

royl
July 26th, 2014, 16:58
مدارک رو بفرستید
شما الان از یه سایت خارجی خرید کنید ازتون پاسپورت میخوان
اینم طبیعی هست

tomket
July 31st, 2014, 21:00
من بهش گفتم
اخرین پورسانت رو پرداخت کنن ، چون من دیگه با اونا کار نمی کنم.
ولی اونا میگن باید ارسال کنید در غیر این صورت هیچ پرداختی صورت نمی گیرد.

Abolijoon
July 31st, 2014, 21:09
خب عزیز من اگه میخوای پولتو بگیری بفرست نمیخوای نفرست این دیگه تاپیک زدن نمیخواد.

* زیاد هم نگرانید بعد از اسکن فتوشاپ کنید و روش کم رنگ اسم شرکتو بنویسید

tomket
July 31st, 2014, 21:16
خب عزیز من اگه میخوای پولتو بگیری بفرست نمیخوای نفرست این دیگه تاپیک زدن نمیخواد.

* زیاد هم نگرانید بعد از اسکن فتوشاپ کنید و روش کم رنگ اسم شرکتو بنویسید

ممنون از پیشنهادت.
شنیدی که میگن همیشه کاری که می خوای انجام بدی قبلش برو با یکی مشورت کن
شاید طرف 10 پیراهن بیشتر از تو پاره کرده است .

hostorder
July 31st, 2014, 21:32
بروز باشید
مشتری داشتن زیاد ملاک برتری نیست به برتری باشه هاست دی ال از همه برتره

mahmoodi.1313
July 31st, 2014, 21:37
سلام دوستان.

کسانی که با میهن وب هاست کار کردن

قطعا با سرویس دهی و بازریابیشون آشنا هستن.

جدیدن میهن وب هاست برای واریز پورسانت های بازاریابی به حساب بانکی قانون زیر رو وضع کردند.

((پیرو تصمیمات جدید اتخاذ شده توسط شرکت میهن رایانه خزر در زمینه ارائه مجوز رسمی به نمایندگان درصدی، کلیه نمایندگانی که دارای تراکنش بیش از 1 میلیون ریال هستند، می بایست جهت دریافت مجوز رسمی از این شرکت و نمایش آن در وب سایت خود اقدام نمایند.
جهت دریافت مجوز رسمی یک اسکن رنگی از کارت ملی و تقاضانامه کتبی خود را ذیل همین تیکت ضمیمه و ارسال نمایید.))

به نظرتون این کار درسته؟؟

نظر شما چیه؟؟
درود
کسی که جز بهترین ارائه دهنده های هاستنیگ هست نمیاد با سوء استفاده چهار تا اسکن کارت ملی و شناسنامه خودشو خراب مطمئن باشید این شرکت درامدی دارد که هر کسی نمیتونه به اون درآمد برسه . به نظر من اصلا این کارو نمیکنن چون نام و شهرت دارن.
ServerDL.com
July 31st, 2014, 22:43
سلام
دوست عزیز
طبق قوانین شرکتها می توانند از مشتریان خود هویت احراض کنند !
و بنده خودم به دلایلی با پلیس فتا راجب این موضوع صحبت کردم ! و پلیس فتا اعلام کرد اختیاری هست .
خوب شما وقتی می خواهید مدارک ارسال کنید !

با نرم افزار paint ! درشت به طوری که اصل مدارک قابل روءیت باشد !
تایپ کنید !
این مدارک برای شرکت ... ارسال شده است و فاقد اعتباری دیگری است !

mhiizadi
July 31st, 2014, 23:09
خیلی راحت میتونید ندید :-"

almas-smart
July 31st, 2014, 23:31
این چه بازیه در اوردن بابا

iranian-portal
August 1st, 2014, 00:53
درود
این شرکت درامدی دارد که هر کسی نمیتونه به اون درآمد برسه . به نظر من اصلا این کارو نمیکنن چون نام و شهرت دارن.

پیشنهاد می کنم یکبار دیگه متن این دوست عزیز رو مطالعه بفرمایید

نظر شما چیه؟؟

اگر یک حساب سر انگشتی بفرمایید:

این سوء استفاده محض هست چرا که چنین سیاستی باعث میشه مشتریان این آقا با مشاهده مجوز و اسم میهن وب هاست به صورت مستقیم از خود میهن وب هاست سرویس تهیه کنند!!!
و به صورت واضح احتمال میره این شرکت برای عدم شریک کردن دیگران در سودش دست به چنین کاری زده!!!

کسی که جز بهترین ارائه دهنده های هاستنیگ هست نمیاد با سوء استفاده چهار تا اسکن کارت ملی و شناسنامه خودشو خراب مطمئن باشید

وقتی پلیس فتا به صورت واضح اظهار کرده از ارائه مدرک خودداری کنید علتش فقط چیزی که شما بیان می کنید نیست!!!
بارها و بارها مشاهده شده سایت های بسیار بزرگ در سطح جهانی و یا حتی ملی هک شدند!!
تصور کنید این سایت هم که به قول شما بزرگ و بهترین هست روزی رقیبانش دست به چنین کارهایی بزنند!!
سایت هک میشه و اطلاعات شما به راحتی در خطر سوء استفاده است!!!!

اگر اشتباه می کنم بدون تعصب پاسخ های منطقی برای حرف هام بیارید

MEHDI KARAMI
August 1st, 2014, 01:00
وقتی پلیس فتا به صورت واضح اظهار کرده از ارائه مدرک خودداری کنید علتش فقط چیزی که شما بیان می کنید نیست!!!
بارها و بارها مشاهده شده سایت های بسیار بزرگ در سطح جهانی و یا حتی ملی هک شدند!!
تصور کنید این سایت هم که به قول شما بزرگ و بهترین هست روزی رقیبانش دست به چنین کارهایی بزنند!!
سایت هک میشه و اطلاعات شما به راحتی در خطر سوء استفاده است!!!!

اگر اشتباه می کنم بدون تعصب پاسخ های منطقی برای حرف هام بیارید

صد درصد موافقم ، متاسفانه کاربران فقط به سوء استفاده مستقیم توجه کردند و به سوء استفاده های غیر مستقیم مانند هک اشاره ای نشد!

MrNet
August 1st, 2014, 02:10
با سلام
با توجه به اینکه گفتند باید مجوز در سایت نمایش داده بشه، بیشتر یه نوع سیاست بازاریابی به چشم میخوره
و در مورد دریافت پورسانت هم میتونید به اطلاعشون برسونید که طی صحبت های انجام شده با فتــــا، اعلام کردند که نیاز به ارسال هیچگونه مدرکی نیست.
حالا اگه باز قبول نکردند، مجدد مشکل را به فتــا ابلاغ کنید.
موفق باشید.