PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین حالت کانفیگ اپاچی برای سرور اختصاصی

Mr.3ven
July 25th, 2014, 17:47
سلام
سرور دانلود هست
روی سرور centos + directadmin نصبه اما بعد از چند ساعت سرور کند میشه و ارور 500 میده یا خیلی سریع رم پر میشه
بهترین کانفیگو برای سروری با این مشخصات میخوام :
32 GB ram
core i7

هر کسی میتونه کمک کنه هزینه هم بخواد مشکلی نیست

LIAN2
July 25th, 2014, 17:52
سلام وقت بخیر

چه تعداد هاست دانلود روی سرور ایجاد کردید؟

Mr.3ven
July 25th, 2014, 18:01
سلام
فقط یک عدد
جهت سایت فیلم

novin-web
July 25th, 2014, 18:02
سلام
بهتر هست از وب سرور nginx استفاده کنید
به این اموزش یک سر بزنید:
نوین هاست - مرکز آموزش - آموزش نصب و کانفیگ NGINX در UBUNTU (http://www.novinhost.org/client/knowledgebase.php?action=displayarticle&id=59)

Mr.3ven
July 25th, 2014, 18:07
ممنون اما
نیاز به کنترل پنل دایرکت ادمین دارم
الان همه نصب هستن و قادر به تعویض نیستم
منابع سرور به اندازه ای هست که مشکلی برام پیش نیاد
فقط بهترین حالت کانفیگ رو برای اپاچی نیاز دارم

shahab-f
July 25th, 2014, 20:38
در صورت تمایل دسترسی بدید تا وضعیت رو بررسی کنم
javaneboy

nginxweb
July 25th, 2014, 20:44
درود

دوست عزیز کانفیگ بستگی به مشخصات و نوع استفاده سرور باید انجام شود اما برای آپاچی پیشنهاد میشه از MPM worker بجای Prefork استفاده نمایید و همینطور php را تحت fastcgi استفاده نمایید که با کانفیگ حرفه ای میشه گفت بهترین بازدهی را دارد

OmidX
July 25th, 2014, 21:07
سلام
سرور دانلود هست
روی سرور centos + directadmin نصبه اما بعد از چند ساعت سرور کند میشه و ارور 500 میده یا خیلی سریع رم پر میشه
بهترین کانفیگو برای سروری با این مشخصات میخوام :
32 GB ram
core i7

هر کسی میتونه کمک کنه هزینه هم بخواد مشکلی نیست

اینکه خیلی سریع رم پر میشه ، ب خاطر کش شدن رم توسط لینوکس ه ... میتونید یک شل بنویسید و بصورت cron ران کنید ، ک کش رو آزاد کنه ...

درباره کانفیگ آپاچی هم ، اول بگید از mpm-worker استفاده میکنید ؟ یا mpm-prefork ؟ ، چه تعداد آنلاین دارید ؟ چقدر رم ب mysql اختصاصی دادید ؟