PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش یک قالب اختصاصی هاستینگ

loox2music
July 25th, 2014, 13:46
با سلام یک قالب اختصاصی هست برای فروش که کاملا اختصاصی هست و حتی بر روی سایت خودمون هم نرفته هنوز

دلیل فروش قالب هم یک سری برنامه ریزی ها داشتیم که بهم خورد و دیگر نیازی به قالب نداریم

دمو : http://up.vbiran.ir/uploads/25454140627971619929_27i4_theme-psd-looxvps2-8.png

درضمن قالب وردپرس هست و به صورت بهینه شده و سبک تحویل مشتری خواهد شد
کار خط کشی هم کار یکی از دوستان است :d

قیمت روی قالب نمیزاریم و به بهترین پیشنهاد میفروشیم یا کسی که قیمت خوب بگه

درپناه حق

web-iran
July 25th, 2014, 14:57
با سلام یک قالب اختصاصی هست برای فروش که کاملا اختصاصی هست و حتی بر روی سایت خودمون هم نرفته هنوز

دلیل فروش قالب هم یک سری برنامه ریزی ها داشتیم که بهم خورد و دیگر نیازی به قالب نداریم

دمو : http://up.vbiran.ir/uploads/25454140627971619929_27i4_theme-psd-looxvps2-8.png

درضمن قالب وردپرس هست و به صورت بهینه شده و سبک تحویل مشتری خواهد شد
کار خط کشی هم کار یکی از دوستان است :d

قیمت روی قالب نمیزاریم و به بهترین پیشنهاد میفروشیم یا کسی که قیمت خوب بگه

درپناه حق

با سلام
ده هزارتومان میخرم

loox2music
July 25th, 2014, 15:04
با سلام
ده هزارتومان میخرم

قالب اختصاصی را؟ میخواین رایگان بدم خدمتتون؟؟ یک 10 هزار تومنم ناقابل بدم خدمتتون؟

api
July 25th, 2014, 15:24
قالب اختصاصی را؟ میخواین رایگان بدم خدمتتون؟؟ یک 10 هزار تومنم ناقابل بدم خدمتتون؟
این شرایطو من قبول دارم
بفرستید :d

loox2music
July 25th, 2014, 15:34
این شرایطو من قبول دارم
بفرستید :d

خیلیه ها چه رویی دارن بعضی ها . روشونم شده پست زدن 10 هزار تومن . یه لحظه استرس گرفتم این 10 تومنم سخت باشه براشون :78:

besthosti.com
July 25th, 2014, 15:54
با سلام قیمت پیشنهادی خودتون رو ممکن هست اعلام کنید ؟
برای من پ خ کنید.
loox2music
July 25th, 2014, 15:56
با سلام قیمت پیشنهادی خودتون رو ممکن هست اعلام کنید ؟
برای من پ خ کنید.
پ.خ شد

web-iran
July 25th, 2014, 15:59

باشه مشکلی نداره مرد حرف میزنه 10 هزارتومان رو بدیم
قالب رو هم بدین مشکلی نداره میخوام
بببنم چقدر روی حرفتون هستین :d

- - - Updated - - -

خیلیه ها چه رویی دارن بعضی ها . روشونم شده پست زدن 10 هزار تومن . یه لحظه استرس گرفتم این 10 تومنم سخت باشه براشون :78:

قیمتش همینه خوب میخوایی بگم 500 هزارتومان خوشحال میشن :D

loox2music
July 25th, 2014, 16:00
باشه مشکلی نداره مرد حرف میزنه 10 هزارتومان رو بدیم
قالب رو هم بدین مشکلی نداره میخوام
بببنم چقدر روی حرفتون هستین :d

شما که سایت هاستینگ دارید یکم زشت نیست براتون؟؟؟ پیشنهاد میکنم خودتون را سبک نکنید=;

web-iran
July 25th, 2014, 16:02
شما که سایت هاستینگ دارید یکم زشت نیست براتون؟؟؟ پیشنهاد میکنم خودتون را سبک نکنید=;

سبک چی شما جنبه ندارین عزیز
یا قیمت بزن واسه شروع فروشتون یا مردم پیشنهاد میدن اینظوری رفتار نکنه عزیزم

loox2music
July 25th, 2014, 16:07
سبک چی شما جنبه ندارین عزیز
یا قیمت بزن واسه شروع فروشتون یا مردم پیشنهاد میدن اینظوری رفتار نکنه عزیزم

مطمئنید اسمش پیشنهاده؟؟ ما همه ی کاربران وب هاستینگ تالک را دوست داریم و براشون احترام قائلیم اما شما خودتونم میدونید الان یک بنر حرفه ای را هم 10 تومن نمیدن چه برسه یک قالب اختصاصی و کد نویسی شده و سبک را و حتی پی اس دی اش هم 50 هزار تومن نمیدن . پس این اسمش پیشنهاد نیست و فقط نشون دادن هست

web-iran
July 25th, 2014, 16:26
مطمئنید اسمش پیشنهاده؟؟ ما همه ی کاربران وب هاستینگ تالک را دوست داریم و براشون احترام قائلیم اما شما خودتونم میدونید الان یک بنر حرفه ای را هم 10 تومن نمیدن چه برسه یک قالب اختصاصی و کد نویسی شده و سبک را و حتی پی اس دی اش هم 50 هزار تومن نمیدن . پس این اسمش پیشنهاد نیست و فقط نشون دادن هست

نمخوام بشتر از این تاپیک فروشتون در این مورد بحث بشه ولی خودتون دوست داشتید بحث رو ادامه میدین - چرا بنر طراحی میکنن از اون چیز که فکر کنی حرفه تر با 2 تومان زیاد هست تو همین انجمن حتی قالب هست تو همین انجمن با 5 هزارتومان بگردید پیدا مکنید
من کاری به اون قالب ها ندارم و نه بنر .
شما قالب فروش گذاشین ما هم قیمت خودمون رو گفتیم شما شروع میکنید به مسخر کردن بعد میگید این طوری میگید شما باید بگین نه این قیمت پایین نه اینکه این طوری جواب بدین بدم هنوز ار قیمت من پیشنهاد بالاتر نشود عزیزم

loox2music
July 26th, 2014, 08:35
نمخوام بشتر از این تاپیک فروشتون در این مورد بحث بشه ولی خودتون دوست داشتید بحث رو ادامه میدین - چرا بنر طراحی میکنن از اون چیز که فکر کنی حرفه تر با 2 تومان زیاد هست تو همین انجمن حتی قالب هست تو همین انجمن با 5 هزارتومان بگردید پیدا مکنید
من کاری به اون قالب ها ندارم و نه بنر .
شما قالب فروش گذاشین ما هم قیمت خودمون رو گفتیم شما شروع میکنید به مسخر کردن بعد میگید این طوری میگید شما باید بگین نه این قیمت پایین نه اینکه این طوری جواب بدین بدم هنوز ار قیمت من پیشنهاد بالاتر نشود عزیزم

اوکی مشکل از من بود ببخشید عذر خواهی میکنم

فقط یک سوال میشه چند تا لینک از همون قالب 5 تومنی های اختصاصی به بنده بدید؟

- - - Updated - - -

قالب به صورت اختصاصی با قیمت 70 تومن به فروش می رسد که انگار شما دارید فقط پول پی اس دی میدید اما قالب کامل میگیرید