PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست پي پال وريفاي شده

twohost
July 25th, 2014, 13:42
ورود بر دوستان گلم و صد البته همكاران عزيز
ميخواستم ببينم كي برا من اكانت پي پال وريفاي شده ايجاد ميكنه؟
خيلي لازم دارم
البته گفتم خيلي لازم دارم شما رو هم جو نگيره بگين 100 ميليون تومن:d
خو بريم سر قيمت
يكي هس برا من ميخواد ايجاد كنه با 50 تومن
ميخوام بدونم كسي هس كه ارزونتر حساب كنه؟
فقط زود هاااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااا
مــــــــــــــــــــــــ ـمـــــــــــــنـــــــــ ـــــــان

Yas-Host
July 25th, 2014, 13:45
chaleshgar.com

البته بصورت قانونی نیست و اگر روزی متوجه شوند حساب شما مسدود شده و دیگر قابل بازگشایی نمی باشد.

twohost
July 25th, 2014, 13:47
chaleshgar.com

البته بصورت قانونی نیست و اگر روزی متوجه شوند حساب شما مسدود شده و دیگر قابل بازگشایی نمی باشد.
عزيز من من ميخوام توش 1000 دلار بخوابونم خخخخخخخخخخخخخخخخ
ول كن اين كارا رو
من توش زياد دلار بريزم 1 دلار هس :دي
__________________________________________________ _
كس ديگه اي نيس؟

mhiizadi
July 25th, 2014, 13:49
عزيز من من ميخوام توش 1000 دلار بخوابونم خخخخخخخخخخخخخخخخ
ول كن اين كارا رو
من توش زياد دلار بريزم 1 دلار هس :دي
__________________________________________________ _
كس ديگه اي نيس؟

بنده چند هفته پیش یک پی پال با اعتبار 350 دلار باز کردم
الان لیمیت شده تمام پیمنت ها هم کنسل شده .
پیشنهاد میکنم اصلا با مشخصات فیک درست نکنید .
اطلاعات از یکی از دوستان در خارج کشور بگیرید ؛ و با پاسپورت خودتون باز کنید

rahahosting
July 25th, 2014, 13:50
سلام

45 هزار تومن انجام میدیم ولی اگر حساب شما مسدود شود و دیگر قابل بازگشایی نمی باشد.

mhiizadi
July 25th, 2014, 13:50
اگر هم مصرف کمتر دارید کردیت کارت قابل شارژ بگیرید

twohost
July 25th, 2014, 13:55
سلام

45 هزار تومن انجام میدیم ولی اگر حساب شما مسدود شود و دیگر قابل بازگشایی نمی باشد.
سلام و درود بر تو
كه خيلي زحمت كشيدي
ممنون
عزيز من ميخوام هر ماه 200 دلار شار‍ژ كنم
نه نميوام

sor
July 25th, 2014, 14:01
شما که داری پولتون رو میدین یکم افزایش بدین یه چیز خوب بگرید که خیالتون راحت باشه
منم دنبالش بودم ولی هر جا دیدم کمتر 200 تومن پیدا نکردم

و در خواست دادم از فرانسه یکی برام باز کنند اگه اوکی شد مال من شاید بتونم مال شما رو هم اوکی کنم

(تظمین نمیکنم حتما بدم بهتون من درخواست دادم و منتظر حوابم)

majid1f
July 25th, 2014, 14:03
با 50 تومن ، کردیت کارت مجازی به زور می تونید بخرید چطور کسی پیدا می شه اکانت پی پال درست حسابی برای شما ایجاد کنه. کمه کم 300-400 باید هزینه کنید ( از ان شخص که می خواهید برای شما حساب باز کنه کردیت کارت ، مشخصات شامل قبض ، سیم کارت ... بخواهید)

Cpt.Liux
July 26th, 2014, 04:37
250 تومان وریفای شده اسیایی.
270 تومان وریفای شده آمریکایی.
خدمات پی پال | LIUXNET.COM (http://www.liuxnet.com/%d8%ae%d8%af%d9%85%d8%a7%d8%aa-%d9%be%db%8c-%d9%be%d8%a7%d9%84/)

همچنین کارت فیزیکی قابل شارژ موجود می باشد اگر یک چیز عمرانه میخواهید پیشنهاد میکنم پکیج مسترکارت فیزیکی طلایی ما را تهیه کنید که شامل
آدرس واقعی در مالزی
سیمکارت با نام شما و رومینگ در ایران
کارت فیزیکی قابل شارژ به نام شما
پی پال وریفای شده توسط اطلاعات همان کارت و ...
می باشد.

amirizadi
July 26th, 2014, 07:11
در خدمتیم
80.000

larsa.soft
July 27th, 2014, 14:08
برای اینکه حق مطلب رو ادا کنم موضوع رو به دو بخش تفکیک میکنم
موضوع اول : اکانت پی پال وریفاید شده با مدارک اختصاصی
مشکل بزرگی که تک تکمون در استفاده از این نوع حساب داریم این است که پی پال بسیار حساس است و سخت گیراست زود لیمیت میکند
حال چاره چیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا دنبال اکانت هایی می رویم که با هویت فیک ساخته میشود؟؟؟؟؟؟
چرا به نکات مهم ولی ساده در استفاده از اکانت توجه نمیکنیم ؟؟؟؟؟
چرا از هر جا و هرکس در فضای نت اعتماد میکنیم و دلار میخریم؟؟؟؟؟؟
چرا خودمون بهونه به پی پال میدیم وریسک میکنیم و با ای پی های مختلف و نامعتبر وارد حساب میشویم؟؟؟؟
چرا بعضی از همکاران ما کم لطفی میکنند و با ویزا کارت یا مستر کارت های ارزون و نامعتبر اکانت رو وریفاید میکنند؟؟؟؟
چرا اکانت پی پال رو سلیقه ای از کشورهای مختلف میسازیم وتوجه به این موضوع مهم نمیکنیم؟؟؟؟
دوستان عزیز توجه کنید اکانتی که هیچ کدوم از موارد بالا رو نداشته باشد میتوان گفت کامل وبی نقص است
بنده میتوانم این اکانت رو با همین شرایط ایجاد کنم
دوستانیکه اکانت از من خریدن بخوبی این موضوع برایشان اثبات شده
بنده اکانت پی پال از نوع پرسونال پرو و پریمیر از روی مدارک هویتی اصلی که دارای هولوگرام نقره ای و اختصاصی برای هر مشتری از کشور تایلند تهیه میشود میسازم و با ویزا کارت معتبر 4 ساله با 3 دلار موجودی اولیه وریفاید میکنم و
همراه با آی پی اختصاصی و رایگان به مشتری تقدیم میکنم همچین به صورت مکتوب همه نکات مهم رو متذکر میشم
و مشاوره کامل قبل وبعد خرید رو به مشتریانم ارایه میدم
قیمت پک کامل اکانت پی پال با تخفیف 155 هزار تومان

دو نکته مهم
1- مدارک شامل اسکن پاسپورت وکارت شناسایی و پروف آدرس وقبض موبایل وصورت حساب بانکی میباشد
2-با داشتن این مدارک به راحتی میتوانید سایر حساب های اینترنتی دیگر را رایگان وریفاید کنید از جمله پی زا
موضوع دوم :حساب پی زا وریفاید شده با مدارک
بهترین نوع اکانت مخصوص سایت های کسب درآمد کلیکی مثل نوباکس پروباکس و ... داشتن اکانت پی زا هست
حتما در جریان هستید که پی زا برای وریفاید کردن تغییر سیستم داده و به سختی کاربران میتواننند این اکانت رو وریفاید کنند
قبلا پی زا با ویزا کارت به راحتی وریفاید میشد اما جدیدا این سیستم رو برداشته و فقط و فقط با آپلود مدارک معتبر اکانت
رو وریفاید میکند زیرا میخواهد از همان ابتدا احراز هویت کند
خوبی اکانت پی زا با این سیستم جدید این است که بعد وریفاید دیگر لیمیت نیمکند و حتی به سورس پول هم حساس نیست
و به راحتی میتوانید تبادل ارز با سایر کاربران داشته باشید
فقط متذکر میشوم که هیچ وقت از آی پی کشورهای تحریم شده مثل ایران وآمریکا و... استفاده نکنید
حال بنده این اکانت وریفاید شده همراه با مدارک کامل وباکیفیت رو در کمتر از 15 دقیقه بعد واریز وجه تقدیمتون میکنم
و بلافاصله اطلاعات اکانت با مدارک به ایمیل مشتری ارسال میگرد
قیمت پک پی زا با تخفیف 100 هزار تومن

- - - Updated - - -

برای اینکه حق مطلب رو ادا کنم موضوع رو به دو بخش تفکیک میکنم
موضوع اول : اکانت پی پال وریفاید شده با مدارک اختصاصی
مشکل بزرگی که تک تکمون در استفاده از این نوع حساب داریم این است که پی پال بسیار حساس است و سخت گیراست زود لیمیت میکند
حال چاره چیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا دنبال اکانت هایی می رویم که با هویت فیک ساخته میشود؟؟؟؟؟؟
چرا به نکات مهم ولی ساده در استفاده از اکانت توجه نمیکنیم ؟؟؟؟؟
چرا از هر جا و هرکس در فضای نت اعتماد میکنیم و دلار میخریم؟؟؟؟؟؟
چرا خودمون بهونه به پی پال میدیم وریسک میکنیم و با ای پی های مختلف و نامعتبر وارد حساب میشویم؟؟؟؟
چرا بعضی از همکاران ما کم لطفی میکنند و با ویزا کارت یا مستر کارت های ارزون و نامعتبر اکانت رو وریفاید میکنند؟؟؟؟
چرا اکانت پی پال رو سلیقه ای از کشورهای مختلف میسازیم وتوجه به این موضوع مهم نمیکنیم؟؟؟؟
دوستان عزیز توجه کنید اکانتی که هیچ کدوم از موارد بالا رو نداشته باشد میتوان گفت کامل وبی نقص است
بنده میتوانم این اکانت رو با همین شرایط ایجاد کنم
دوستانیکه اکانت از من خریدن بخوبی این موضوع برایشان اثبات شده
بنده اکانت پی پال از نوع پرسونال پرو و پریمیر از روی مدارک هویتی اصلی که دارای هولوگرام نقره ای و اختصاصی برای هر مشتری از کشور تایلند تهیه میشود میسازم و با ویزا کارت معتبر 4 ساله با 3 دلار موجودی اولیه وریفاید میکنم و
همراه با آی پی اختصاصی و رایگان به مشتری تقدیم میکنم همچین به صورت مکتوب همه نکات مهم رو متذکر میشم
و مشاوره کامل قبل وبعد خرید رو به مشتریانم ارایه میدم
قیمت پک کامل اکانت پی پال با تخفیف 155 هزار تومان

دو نکته مهم
1- مدارک شامل اسکن پاسپورت وکارت شناسایی و پروف آدرس وقبض موبایل وصورت حساب بانکی میباشد
2-با داشتن این مدارک به راحتی میتوانید سایر حساب های اینترنتی دیگر را رایگان وریفاید کنید از جمله پی زا
موضوع دوم :حساب پی زا وریفاید شده با مدارک
بهترین نوع اکانت مخصوص سایت های کسب درآمد کلیکی مثل نوباکس پروباکس و ... داشتن اکانت پی زا هست
حتما در جریان هستید که پی زا برای وریفاید کردن تغییر سیستم داده و به سختی کاربران میتواننند این اکانت رو وریفاید کنند
قبلا پی زا با ویزا کارت به راحتی وریفاید میشد اما جدیدا این سیستم رو برداشته و فقط و فقط با آپلود مدارک معتبر اکانت
رو وریفاید میکند زیرا میخواهد از همان ابتدا احراز هویت کند
خوبی اکانت پی زا با این سیستم جدید این است که بعد وریفاید دیگر لیمیت نیمکند و حتی به سورس پول هم حساس نیست
و به راحتی میتوانید تبادل ارز با سایر کاربران داشته باشید
فقط متذکر میشوم که هیچ وقت از آی پی کشورهای تحریم شده مثل ایران وآمریکا و... استفاده نکنید
حال بنده این اکانت وریفاید شده همراه با مدارک کامل وباکیفیت رو در کمتر از 15 دقیقه بعد واریز وجه تقدیمتون میکنم
و بلافاصله اطلاعات اکانت با مدارک به ایمیل مشتری ارسال میگرد
قیمت پک پی زا با تخفیف 100 هزار تومن