PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اتصال دامین به vps

mahmoodi.1313
July 24th, 2014, 21:15
با سلام
به نظر شما دوستان ، اتصال دامین به سرور مجازی کار درستی هست یا نه؟چون روی وی پی اس موردنظر من یک نرم افزار هست که مثل یاهو مسنجر یا اسکایپ و ... به نظر شما اگر سایت رو وصل کنم به وی پی اس سرعت کاربرانی که از نرم افزار موردنظر استفاده میکنند ، کاهش پیدا میکنه؟یا یک ساب دامین ایجاد کنم و به وی پی اس وصل کنم.یعنی میخوام به جای آی پی آدرس سایت رو بدم به کاربران.و سوال دوم بنده اینه که آی پی وی پی اس با آدرس سایتی که وصل هست به سرور فرق میکنه یا نه؟

ided
July 24th, 2014, 22:44
با سلام
به نظر شما دوستان ، اتصال دامین به سرور مجازی کار درستی هست یا نه؟چون روی وی پی اس موردنظر من یک نرم افزار هست که مثل یاهو مسنجر یا اسکایپ و ... به نظر شما اگر سایت رو وصل کنم به وی پی اس سرعت کاربرانی که از نرم افزار موردنظر استفاده میکنند ، کاهش پیدا میکنه؟یا یک ساب دامین ایجاد کنم و به وی پی اس وصل کنم.یعنی میخوام به جای آی پی آدرس سایت رو بدم به کاربران.و سوال دوم بنده اینه که آی پی وی پی اس با آدرس سایتی که وصل هست به سرور فرق میکنه یا نه؟

سلام
کار اشتباهی نیست، فقط اگه دوست دارین واسه مسائل ایمینی پورت ریموت دسکتاپ یا پورت ssh رو عوض کنین
خیر، ربطی به اون نداره اصلا
شما یه دونه A record بزنین ، حالا آی پی هر چی باشه...

daniad
July 24th, 2014, 22:49
هیچ مشکلی نداره
به دو روش میتونید اینکارو کنید
1 _ با arcord
2 _ با نصب dns server در سرور مجازی

PCcamp.Ir
July 24th, 2014, 22:58
دوستمون کامل درست فرمودن!فقط یه نکته ک برای خود من اتفاق افتاد اگر دامنه رو بصورت استاندارد تنظیم نکنید دیتاسنتر گیر میده!DNS DDos حساب میشه نوعی! یه سرچی بکنی در این مورد دستت میاد که بعدا ابیوز از دیتاسنتر نیاد و قطعی نداشته باشی
موفق باشی

mahmoodi.1313
July 24th, 2014, 23:02
ممنون از تمامیه دوستان
بحث اصلی این بود کلا برای سرعت مشکلی پیش نمیاد؟یا اگر این کار رو نکنم بهتره چون میخوام کل سایت رو روی وی پی اس بگذارم به طور کلی.

daniad
July 24th, 2014, 23:05
بهتره فقط لینکای دانلودو بزاری رو vps
بخوای کل سایتو بزاری دردسرش زیاده و دیگه خیلی از کارا رو نباید با سرور بکنی
سایت رو بزار رو هاست اشتراکی و لینک ها روی سرور مجازی

mahmoodi.1313
July 24th, 2014, 23:09
بهتره فقط لینکای دانلودو بزاری رو vps
بخوای کل سایتو بزاری دردسرش زیاده و دیگه خیلی از کارا رو نباید با سرور بکنی
سایت رو بزار رو هاست اشتراکی و لینک ها روی سرور مجازی
بحث من لینک دانلود اینا نیست من یک میخوام آی پی رو تغییر بدم به دامنه مورد نظرم یعنی طرف که بخواد وصل بشه وصل میشه به دامنه به جای آی پی . از وی پی اسی که استفاده میکنم ماله ایران هست پس سرعتش بهتر از هاست های جای های دیگست.

PCcamp.Ir
July 24th, 2014, 23:21
سرعت کم میشه ولی نه اونقد که محسوس باشه.وقتی ای پی رو میزنید مستقیم میره سرور رو شناسایی می کنه ولی وقتی دامنه رو میزنید ابتدا دامنه ترجمه میشه به ای پی سپس به سرور وصل میشه.
گفتم اونقدر کمه این تاخیر که عملا احساس نمیشه.

daniad
July 25th, 2014, 07:37
بحث من لینک دانلود اینا نیست من یک میخوام آی پی رو تغییر بدم به دامنه مورد نظرم یعنی طرف که بخواد وصل بشه وصل میشه به دامنه به جای آی پی . از وی پی اسی که استفاده میکنم ماله ایران هست پس سرعتش بهتر از هاست های جای های دیگست.
ببین شما میخوای کلا خود سایت رو بریزی رو vps بعد دومین رو بهش وصل کنی درست ؟
چند مشکل داری
اولا باید یا 1 کنترل پنل نصب کنی که 1 سری دردسر + هزینه لایسنس داره
یا اینکه همه چیو از پایه خودت نصب و کانفیگ کنی که خیلی دردسر داره برا افراد مبتدی
بعد هاستی که شما میگیری کلی ترفند امنیتی روش پیاده شده که شما با vps از اونا محروم میشی
مساله دیگه اینکه الان خیلی از vps هایی که میدن آپتایم قطعی نداره و ممکنه سایت شما چند دیقه down بشه یا ...
کلا به نظر من نمیسرفه سایت رو برای شروع روی سرور مجازی اجرا کنید
این کار مال وقتیه که هاست توانایی نگهداری سایت شما رو به علت بازدید زیاد نداشته باشه
ممنون