PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اينترنت مثل هاي وب چيست ؟

majidmajid0098
July 24th, 2014, 12:25
سلام دوستان .

من ميخواستم اينترنتمو به هاي وب تغيير بدم كه با پشتيباني هاي وب تماس گرفتم و اونا جواب دادن كه مركز مخابراطيمون تحت پوششون نيست .

حالا ميخواستم بدونم ديگه چه شركتي هست كه حجم هاي اضافه ( طرح فشفشه و كم مدت مثلا 3 گيگ يك روزه 2 ت ميدن ) رو با اين قيمتا بده‌ ؟

قزوین هاست
July 24th, 2014, 16:17
من به شما دو شرکت اسیاتک و فن آوا رو پیشنهاد می دم از نظر کیفیت 20 هست.

smhnw
July 24th, 2014, 16:59
اصلا طرف آسیاتک نرید !

2 بار خواستیم ازشون سرویس بگیریم ، 2 بارش برامون تجربه ای تلخ شد !

mhiizadi
July 27th, 2014, 12:29
اصلا طرف آسیاتک نرید !

2 بار خواستیم ازشون سرویس بگیریم ، 2 بارش برامون تجربه ای تلخ شد !

آسیا تک الان واقعا خوبه
نه قطعی داشته نه افت سرعت
بعد از 5 سال تجربه کاری واقعا شرکت خوبی هست

majidmajid0098
July 27th, 2014, 20:01
مرسي از دوستان .

عزيزان آسياتك جالب نيست و خوب نيست از نظره كيفيت ( نظر دوستانم ) ولي الان صبانت عاليه (128kb سرعت دان = 470kb+)

E_R_B
July 27th, 2014, 20:21
عزیز
شما باید برید ببینید تو مرکز مخابراتی شما کدوم سرویس دهنده مانور بیشتری داده
تو یه مرکز مخابراتی می بینید شاتل بهتره یه جا مخابرات و ...
برید از اونایی که اون منطقه دوستان و آشنایان سرعت رو ببینید چطوره
بعد بگیرید
اینجوری سرویس دهنده رو انتخاب کنید

ms96
July 28th, 2014, 01:08
بستگی داره شما کدوم مرکز مخابراتی هستید؟
به نظر من اول از همه شاتل بعد آسیاتک بعد صبانت و...

هر مرکز مخابراتی با مرکز مخابراتی دیگه بحث و کیفیت جداست که اون هم به علت های مختلفی بستگی داره

Mr.Te0
July 28th, 2014, 17:08
دوست عزیز هر سرویس دهنده در هرکجای کشور ممکن به یک نوع با توجه به شرایط موجود سرویس دهی داشته باشد.
شما ابتدا لیستی از سرویس دهنده های تحت پوشش منطقه خود تهیه کنید.
سپس با توجه به تعرفه ها و کیفیت سرویس دهی میتونید بهترین سرویس دهنده را انتخاب کنید.

larsa.soft
July 28th, 2014, 20:59
اسیا تک

seyyed_ahmad
July 28th, 2014, 22:18
اصولا کاربران و مشترکان آسیاتک که من دیدم بر دو 2 نوع هستند . یا خیلی خیلی راضین یا خیلی خیلی ناراضی . نمیدونم قضیه چیه واقعا ....
من 6 مگ آسیاتک دارم و راضیم . البته 2 مگ مخابرات هم داشتم تو مغازه عالی بود ولی تو خونه افتضاح ....

sarwhost
July 28th, 2014, 22:31
باور كنبد شانس اوردين كه از هاي وب نگرفتين
الام اسياتك و مخابرات خوب دارن جلو مبرن

Adline
July 29th, 2014, 00:30
اینترنت adsl یه قضیه کاملا محلی هست
بهترین مشورت رو میتونید از همسایگانتون بگیرید

hostorder
July 29th, 2014, 00:56
باور كنبد شانس اوردين كه از هاي وب نگرفتين
الام اسياتك و مخابرات خوب دارن جلو مبرن
من تو خونه الان 2 تا ای ذی اس دارم یکیش مخابرات هست .اولاش خوب بود شب ها هم میشد تو بازه رایگان 12 گیگ دانلود کرد ولی 10 روز هست که خیلی مزخرف شده شب که میشه انگاری نت نداری

MyView
July 29th, 2014, 17:01
من تجربه ی خودم بعد از چند سرویس دهنده میگه آسیاتک پایدارترین بوده از نظر سرعت و برقراری شبکه و همچنین قیمت.
اما باز همونطور که دوستان اشاره کردن حتما باید مرکز مخابراتی خودتون رو در نظر بگیرید.

pc-narmak
July 30th, 2014, 11:49
اینترنت وایرلس بگیرراحت بدون نیاز به خط تلفن اگر هم مشکلی پیش بیاد چون همه چی به شرکتی که سرویس میگیری مربوط میشه مشکلتو راحت میتونند حل کنند ولی ای دی اس ال به کیفیت خط- کیفیت dslam و.... بستگی داره تجربه داشتم حتی خونه به خونه کیفیت از زمین تا هوا فرق داشته جفتشونم از یه شرکت بوده