PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : zpanell-CP یا kloxo

irank1
July 24th, 2014, 03:15
یه سوال از اساتید محترم

میخام برای 3 یا 4 تا هاستینگ رویه سرور لینوکسی خودم یه کنترل پنل مناسب و نصب کنم که هم ظاهر خوب داشته باشه ، هم امنیت و سرعت مناسب

از همه مهمتر اینکه رایگان باشه

این دوتا پنل نام برده هر دو رایگان هستند!
Zpanel ظاهر زیبا تری هم نسبت به کلکسو داره!

شما کدومو پیشنهاد میکنید
؟

Cpt.Liux
July 24th, 2014, 04:31
Zpanel

checkpost
July 24th, 2014, 04:38
یه سوال از اساتید محترم

میخام برای 3 یا 4 تا هاستینگ رویه سرور لینوکسی خودم یه کنترل پنل مناسب و نصب کنم که هم ظاهر خوب داشته باشه ، هم امنیت و سرعت مناسب

از همه مهمتر اینکه رایگان باشه

این دوتا پنل نام برده هر دو رایگان هستند!
Zpanel ظاهر زیبا تری هم نسبت به کلکسو داره!

شما کدومو پیشنهاد میکنید
؟

centos-webpanel.com

flexhost.ir
July 24th, 2014, 07:29
Zpanel

devstore
July 24th, 2014, 12:17
سلام

دوستانی که در این مورد zpanel رو پیشنهاد میکنند بصورت تخصصی این پنل رو آنالیز کردند ؟

zpanel بر پایه PHP نوشته شده و در صورتی که برای سرویس Apache شما مشکلی پیش بیاد کل پنل از دسترس خارج میشه!

همچنین تاریخ تکامل این پنل ثابت کرده دارای ضعف های فراوانی هست و مشکلات امنیتی زیادی تا به امروز داشته!

در ضمن zpanel از نظر اتک و داس شدن بشدت آسیب پذیر هست

webhosts
July 24th, 2014, 12:28
centos-webpanel.com خیلی خوبه. رایگان هم هست ولی فقط روی centos جواب میده.
ما روی دوتا از سرورهامون نصب کردیم. امکانات خیلی خوبی هم داره. سایت پشتیبانی فارسیش هم هست centos-webpanel.ir میتونید سر بزنید و امکانات رو مشاهده کنید.

irank1
July 24th, 2014, 12:42
سلام
مرسی دوستان از راهنماییتون!
من کلکسورو نصب کرده بودم که اذیت شدم!
دیشب بعد از اینکه این تاپیک و زدم خیلی گشتم و به پنل centos web panel رسیدم
ظاهرا که امکانات خوبی داره! آنتی شلر و آنتی اسپم و فایر وال Csf نصب میکنه و فقط باید شخصی کانفیگ بشه! ظاهر خوبی هم داره!
فقط بچه ها اگه میشه آنالیزش کنید ببینید امنیتش چطوره؟
یا اونایی که آنالیز کردند یه ندایی بدن!

ali269
July 24th, 2014, 13:05
lx امکاناتی دارد که zpanel ندارد
zpanel طراحی اش بیشتر شبیه به cpanel است تا lx
lx 40 دامنه راگان دارد ریموت فایل مستقیم دارد ( نیاز به دانلود اپلود ندارد لیچ میکند ) اما پایدار نیست

webhosts
July 24th, 2014, 13:10
سلام
مرسی دوستان از راهنماییتون!
من کلکسورو نصب کرده بودم که اذیت شدم!
دیشب بعد از اینکه این تاپیک و زدم خیلی گشتم و به پنل centos web panel رسیدم
ظاهرا که امکانات خوبی داره! آنتی شلر و آنتی اسپم و فایر وال Csf نصب میکنه و فقط باید شخصی کانفیگ بشه! ظاهر خوبی هم داره!
فقط بچه ها اگه میشه آنالیزش کنید ببینید امنیتش چطوره؟
یا اونایی که آنالیز کردند یه ندایی بدن!

همون طور که گفتم ما روی دوتا سرورمون نصب کردیم. البته سرورها یک سایت روی آن است ولی این سایت ها سنگین است و دانلود و آپلود زیادی روی آن انجام میشود. هنوز نمی دانیم که آیا برای سرور با میزبانی تعداد زیادی سایت مناسب است یا خیر.
این پنل امکان ساخت ماژول هم دارد! به راحتی هر امکانی که بخواهید میتونید به آن اضاف کنید.
در کل به نظر من که چند وقت است از این پنل استفاده می کنیم ، از همه پنل های رایگان بهتر است. تا حدودی با دایرکت ادمین برابری می کند. اما مساله مهم امنیت است که باید بیشتر امنیت این پنل بررسی شود...

برای مشاهده نسخه دمو از مشخصات زیر استفاده کنید:
185.4.149.65:2030
نام کاربری: root
رمز: admin123

سایت سازنده: http://centos-webpanel.com
سایت فارسی: http://centos-webpanel.ir

irank1
July 24th, 2014, 13:41
همون طور که گفتم ما روی دوتا سرورمون نصب کردیم. البته سرورها یک سایت روی آن است ولی این سایت ها سنگین است و دانلود و آپلود زیادی روی آن انجام میشود. هنوز نمی دانیم که آیا برای سرور با میزبانی تعداد زیادی سایت مناسب است یا خیر.
این پنل امکان ساخت ماژول هم دارد! به راحتی هر امکانی که بخواهید میتونید به آن اضاف کنید.
در کل به نظر من که چند وقت است از این پنل استفاده می کنیم ، از همه پنل های رایگان بهتر است. تا حدودی با دایرکت ادمین برابری می کند. اما مساله مهم امنیت است که باید بیشتر امنیت این پنل بررسی شود...

برای مشاهده نسخه دمو از مشخصات زیر استفاده کنید:
185.4.149.65:2030
نام کاربری: root
رمز: admin123

سایت سازنده: CentOS Web Panel | Free Linux Control Panel (http://centos-webpanel.com)
سایت فارسی: پشتیبان فارسی | کنترل پنل رایگان centos (http://centos-webpanel.ir)

بله هر دوسایت رو دیدم! دوستانی که مهارت دارند لطفا امنیت رو بررسی کنند! ممنون