PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید سرور استوک از ebay

babak92
July 23rd, 2014, 17:57
با سلام خدمت همگی
می خواستم بدونم آیا سرور دست دوم از سایت ebay بخرم درست دستم میرسه یا خیر

برخی فروشندگان قوانین فروش خودشون رو دارند مثلا اینکه بیمه نمی کنند و یا تراکت نامبر نداره و یک سری چیزای دیگه
من می خوام بفرستم دبی ولی ترسم اینکه مشکلی پیش نمیاید برای ارسل نمی دونم پولتو بخورند سرور سوخته بفرستند و 1000 مشکل دیگه
برای همین از دوستانی که تجربه خرید سرور از ebay رو داشتند راهنمایی کنند

mobinhost.in
July 24th, 2014, 02:27
دوست من سلام
همونطور که می دانید به ایران ارسال نمی کنند یا باید از یه اشا ککم بگیرید و یا از کسانی که در دبی زندگی می کنند و کارشون تو این حوزه نزدیکه
و اونا تحویل بگیرن و بعد برای شما پست کنند
به صورت مستقیم راهی ندارید
یقینا بهترین روش هم کمک از یه دوست و اشنا هست

besthosti.com
July 24th, 2014, 02:39
یه بار من از سایت Ebay خرید انجام دادم بعد زا چند روز که مرسوله دستم رسید میبینم که چند تا عروسک بود (:|
دوباره به پشتیبانی سایت تماس گرفتم و گفتم که من آِیفون 4 اس سفارش دادم جاش عروسک میفرستین
خلاصه بسته رو پس فرستادم و پولم رو هم پس گرفتم.
برای من گوشی بود عروسک فرستادند برای شما سروره خدا به خیر کنه حالا برای شما چی بفرستن :دی

pcload
July 24th, 2014, 02:41
دوست عزیز اول من هم مثل شما کمی دلهره داشتم .
ولی میشه به راحتی هم میشه . فقط باید پیگیر باشید .
ولی دست دو تو گمرک گیر میدند باید یا ترخیص کار بگیرید یا یواشکی بیارید .

هاست 97
July 24th, 2014, 08:15
خرید از Ebay (http://www.persianwhois.com/other/ebay.html)

Cpt.Liux
July 24th, 2014, 08:18
یه بار من از سایت Ebay خرید انجام دادم بعد زا چند روز که مرسوله دستم رسید میبینم که چند تا عروسک بود (:|

دوباره به پشتیبانی سایت تماس گرفتم و گفتم که من آِیفون 4 اس سفارش دادم جاش عروسک میفرستین
خلاصه بسته رو پس فرستادم و پولم رو هم پس گرفتم.
برای من گوشی بود عروسک فرستادند برای شما سروره خدا به خیر کنه حالا برای شما چی بفرستن :دی
شما خیلی کارت درسته که اینطور معمله ای به تورت خورده

ببینید seller کی هست و چقدر positive review داره. میشه تشخیص داد با کی طرفید. در هر صورت بهتره توی همون دبی تست بشه ببینید سالم هست یا خیر. که پس بفرستید در صورت مشکل.

ra3ou1
July 24th, 2014, 13:37
سلام
در صورت تمایل با بنده در ارتباط باشید

سرورهایی که لازم دارید رو لینک ارسال کنید

با سپاس