PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ریموت آپلود سرور به سرور

majid0642
July 23rd, 2014, 16:15
سلام دوستان یک سرور داریم که محتویات اون بسیار مهم و حجیم اند برامون. می خوایم روی یک سرور دیگه اونها رو جابه جا کنیم.سرور اول حاوی 100عددپوشه هر پوشه حاوی 1000فیلم. اما مشکلی که هست اینه که بایستی تک تک پوشه های سرور اول رو باز کرده روی هر فایل کلیک کرده تا لینک حاضر بشه وقتی دانلودمنیجر فراخوانی شدو لینک فایل اماده شد. لینک رو روی سرور دوم ریموت کنیم.که اگه بخوایم برای تمامی فایل ها این کار رو انجام بدیم بسیار زمان بر است.

بهترین راه حل بنظر شما چیه؟

سپاس

Yas-Host
July 23rd, 2014, 16:19
سرور مبدا : File Zilla Server
سرور مقصد : File Zilla Client

براحتی با استفاده از FTP میتوانید پوشه ها و ... رو انتقال دهید بدون کوچک ترین مشکل.

پیروز باشید.

Zagrio.com
July 23rd, 2014, 16:22
سلام

در ادامه پیشنهاد دوستمون

میتونید در سرور اول zip و در سرور دوم unzip کنید.

با سپاس

AvalinHost
July 23rd, 2014, 16:27
سلام
روشی که شما میخواین انجام بدین شاید یک ماه طول بکشه که فایلها ترانسفر بشن!!
شما باید روی سرور مبدا ftp server راه اندازی کنید حالا فرقی نمی کند سرور ویندوز باشد یا لینوکس، ولی اینطور که مشخص هست سرور شما باید ویندوز باشد.
سپس از سرور مقصد اگر لینوکس بود با mc و اگر ویندوز باشد توسط یک ftp manager دانلود کنید.

- - - Updated - - -

سلام

در ادامه پیشنهاد دوستمون

میتونید در سرور اول zip و در سرور دوم unzip کنید.

با سپاس

اینکار پیشنهاد نمیشه، فایلهای حجیم نیازی به zip شدن ندارن و سریع ترانسفر میشن...

majid0642
July 23rd, 2014, 16:46
ممنون از راهنمایی. اما مشکل اینجاس که من به سرورها نمی تونم وصل بشم فقط از طریق وب میتونم فایل ها رو از طریق ip مشاهده کنم. حالا میخوام انتقال بدم به سرور دیگه که اونم فقط 5تا فایل بطور همزمان بیشتر نمیشه روش آپلود کرد.

Yas-Host
July 23rd, 2014, 16:49
ممنون از راهنمایی. اما مشکل اینجاس که من به سرورها نمی تونم وصل بشم فقط از طریق وب میتونم فایل ها رو از طریق ip مشاهده کنم. حالا میخوام انتقال بدم به سرور دیگه که اونم فقط 5تا فایل بطور همزمان بیشتر نمیشه روش آپلود کرد.

به سرور مقصد که دسترسی دارید؟
Site Grabber برنامه Internet Download Manager رو تست کرده اید؟! فکر میکنم کارتون رو خیلی سریع انجام بده..

majid0642
July 23rd, 2014, 17:04
به سرور مقصد که دسترسی دارید؟
Site Grabber برنامه Internet Download Manager رو تست کرده اید؟! فکر میکنم کارتون رو خیلی سریع انجام بده..

ممنون لطفا پ خ چک شود

Yas-Host
July 23rd, 2014, 17:13
ممنون لطفا پ خ چک شود

جواب پ.خ شد.

loox2music
July 30th, 2014, 12:11
این عملی که بنده میگم بهترین سرعت را داره و بدون دردسر هست روی سرور مبدا iis به همراه ftp نصب کنید و یک یوزر پس بسازید و روی سرور مقصد یک File Zilla Client نصب کنید و به اون سرور اتصال پیدا کنید و فایل هارو انتقال بدید