PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جلوگیری از حملات دیداس

0251
July 23rd, 2014, 16:01
سلام
دوستان اگر روی سرور لینوکس با csf کل آی پی های غیر ایرانی رو بلاک کنم میشه از حملات دی داس جلوگیری کرد

روش بلاک کردن همه کشورها بجز ایران چیه؟

بلاک کردن 1 کشور رو بلدم اما میخوام همه بجز ایران بلاک بشن

aligoli
July 23rd, 2014, 16:12
سلام
دوستان اگر روی سرور لینوکس با csf کل آی پی های غیر ایرانی رو بلاک کنم میشه از حملات دی داس جلوگیری کرد

روش بلاک کردن همه کشورها بجز ایران چیه؟

بلاک کردن 1 کشور رو بلدم اما میخوام همه بجز ایران بلاک بشن

https://www.countryipblocks.net/country_selection.php

0251
July 23rd, 2014, 16:15
قسمت اول سوالم خیلی مهمتر هست
آیا با این کار میشه از حملات دی داس در امان بود ؟

Edwin
July 23rd, 2014, 16:18
شدنش که فقط میشه با آیپی های ایرانی وارد سایت شد ؛ که این قضیه توی رنک تاثیر بسیار منفی داره .
همینطور فقط آیپی های ایرانی میتونن وارد سایت بشن دیگه :)

میتونید برای میزبانی سایتتون از سرور های ovh استفاده کنید که آنتی دیداس دارند .

0251
July 23rd, 2014, 16:19
من بررسی کردم خود برنامه CSF قسمتی برای بلاک کردن کشورها داره مثلا بزنی ru روسیه کلا بلاک میشه
ظاهرا آی پی رنج رو خودش آپدیت میکنه
اما مشکل اساسی اینه بخوام اسم تک تک کشورها رو بنویسم میشه 1 سال !!!
دنبال روشی هستم که بگم همه کشورها بجز ایران

Yas-Host
July 23rd, 2014, 16:20
فقط کشور هایی که اسپم هستند و می توان دی داس کرد رو ببندید.
با استفاده از cc_deny میتوان در csf آی پی هارو بست.

0251
July 23rd, 2014, 16:21
من نیاز دارم سرورم از ایران باشه سرورهای ایران نه امنیت دارن نه حجم ترافیک بالا
برای رنک میشه خیلی راحت آی پی های گوگل یاهو و ... که کاملا مشخص هستن رو اجازه دسترسی داد

AvalinHost
July 23rd, 2014, 16:35
با csf می تونید از قسمت CC_DENY اقدام به لوکه کردن تمامی کشورها نمایید.
ولی پیشنهاد نمیشه و به مشکل برخواهید خورد.

0251
July 23rd, 2014, 16:38
با csf می تونید از قسمت CC_DENY اقدام به لوکه کردن تمامی کشورها نمایید.
ولی پیشنهاد نمیشه و به مشکل برخواهید خورد.
تا اینجاشو خودم میدونم که میشه
فقط نمیدونم چجوری میشه
مثلا بنویسم all یا all_country یا ...

AvalinHost
July 23rd, 2014, 16:44
تا اینجاشو خودم میدونم که میشه
فقط نمیدونم چجوری میشه
مثلا بنویسم all یا all_country یا ...
شما باید کد دو حرفی تمام کشورهای مورد نظرتون بغیر از ایران رو در این قسمت وارد کنید و هر کدام را بای کاما از هم جدا کنید.

0251
July 23rd, 2014, 16:45
مشکل من هم همین بود(:| خیلی طول میکشه تا تمام کشور ها رو پیدا کنم و بنویسم
اما بازم ممنون

hamid.soltani92
July 23rd, 2014, 16:46
برای اینکه فقط به یک کشور اجازه ورود بدید، از cc_allow استفاده کنید

- - - Updated - - -

برای اینکه فقط به یک کشور اجازه ورود بدید، از CC_ALLOW استفاده کنید

AvalinHost
July 23rd, 2014, 16:52
مشکل من هم همین بود(:| خیلی طول میکشه تا تمام کشور ها رو پیدا کنم و بنویسم
اما بازم ممنون
خیلی ساده هست!
مثلا محتوا زیر را در front page باز کنید و تیبل مربوط به کد 2 رو بردارید و توسط replace all میتونید همشون رو توی یه خط بیارین و با کاما جدا کنید ;)
مخفف کد ، پایتخت و مساحت و جمعیت ، کشورهای جهان (http://www.sahelabi.com/pages/World%20Codes.asp)

- - - Updated - - -

براتون انجام دادم!

AF , AL , DZ , AS , AD , AO , AI , AG , AR , AM , AW , AU , AT , AZ , BS , BH , BD , BB , BY , BE , BZ , BJ , BM , BT , BO , BA , BW , BR , VG , BN , BG , BF , BI , KH , CM , CA , CV , KY , CF , TD , CL , CN , CO , KM , CG , CK , CR , HR , CU , CY , CZ , CD , DK , DJ , DM , DO , EC , EG , SV , GQ , ER , EE , ET , FK , FO , FJ , FI , FR , GF , PF , GA , GM , GE , DE , GH , GI , GR , GL , GD , GP , GU , GT , GN , GW , GY , HT , HN , HU , IS , IN , ID , IQ , IE , IT , JM , JP , JO , KZ , KE , KI , KR , KW , KG , LA , LV , LB , LS , LR , LY , LI , LT , LU , MO , MK , MG , MW , MY , MV , ML , MT , MH , MQ , MR , MU , YT , MX , FM , MD , MC , MN , MS , MA , MZ , MM , NA , NR , NP , NL , AN , NC , NZ , NI , NE , NG , NU , NF , MP , NO , OM , PK , PW , PA , PG , PY , PE , PH , PL , PT , PR , QA , RE , RO , RU , RW , SH , KN , LC , PM , VC , SM , ST , SA , SN , SC , SL , SG , SK , SI , SB , SO , ZA , ES , LK , SD , SR , SZ , SE , CH , SY , TW , TJ , TZ , TH , TG , TK , TO , TT , TN , TR , TM , TC , TV , VI , UG , UA , AE , US , UY , UZ , VU , VE , VN , WF , EH , YE , ZM , ZW

کد ایران از لیست حذف شده!

- - - Updated - - -

217 تا کشور شد.

hamid.soltani92
July 23rd, 2014, 16:53
خیلی ساده هست!
مثلا محتوا زیر را در front page باز کنید و تیبل مربوط به کد 2 رو بردارید و توسط replace all میتونید همشون رو توی یه خط بیارین و با کاما جدا کنید ;)
مخفف کد ، پایتخت و مساحت و جمعیت ، کشورهای جهان (http://www.sahelabi.com/pages/world%20codes.asp)

- - - updated - - -

براتون انجام دادم!

af , al , dz , as , ad , ao , ai , ag , ar , am , aw , au , at , az , bs , bh , bd , bb , by , be , bz , bj , bm , bt , bo , ba , bw , br , vg , bn , bg , bf , bi , kh , cm , ca , cv , ky , cf , td , cl , cn , co , km , cg , ck , cr , hr , cu , cy , cz , cd , dk , dj , dm , do , ec , eg , sv , gq , er , ee , et , fk , fo , fj , fi , fr , gf , pf , ga , gm , ge , de , gh , gi , gr , gl , gd , gp , gu , gt , gn , gw , gy , ht , hn , hu , is , in , id , iq , ie , it , jm , jp , jo , kz , ke , ki , kr , kw , kg , la , lv , lb , ls , lr , ly , li , lt , lu , mo , mk , mg , mw , my , mv , ml , mt , mh , mq , mr , mu , yt , mx , fm , md , mc , mn , ms , ma , mz , mm , na , nr , np , nl , an , nc , nz , ni , ne , ng , nu , nf , mp , no , om , pk , pw , pa , pg , py , pe , ph , pl , pt , pr , qa , re , ro , ru , rw , sh , kn , lc , pm , vc , sm , st , sa , sn , sc , sl , sg , sk , si , sb , so , za , es , lk , sd , sr , sz , se , ch , sy , tw , tj , tz , th , tg , tk , to , tt , tn , tr , tm , tc , tv , vi , ug , ua , ae , us , uy , uz , vu , ve , vn , wf , eh , ye , zm , zw

دوست من نیازی نبود انقدر زحمت بکشید.
کدی شما قرار داید،برابر هست با:
Cc_allow="ir"

- - - Updated - - -

خیلی ساده هست!
مخفف کد ، پایتخت و مساحت و جمعیت ، کشورهای جهان (http://www.sahelabi.com/pages/World%20Codes.asp)

- - - Updated - - -

براتون انجام دادم!

AF , AL , DZ , AS , AD , AO , AI , AG , AR , AM , AW , AU , AT , AZ , BS , BH , BD , BB , BY , BE , BZ , BJ , BM , BT , BO , BA , BW , BR , VG , BN , BG , BF , BI , KH , CM , CA , CV , KY , CF , TD , CL , CN , CO , KM , CG , CK , CR , HR , CU , CY , CZ , CD , DK , DJ , DM , DO , EC , EG , SV , GQ , ER , EE , ET , FK , FO , FJ , FI , FR , GF , PF , GA , GM , GE , DE , GH , GI , GR , GL , GD , GP , GU , GT , GN , GW , GY , HT , HN , HU , IS , IN , ID , IQ , IE , IT , JM , JP , JO , KZ , KE , KI , KR , KW , KG , LA , LV , LB , LS , LR , LY , LI , LT , LU , MO , MK , MG , MW , MY , MV , ML , MT , MH , MQ , MR , MU , YT , MX , FM , MD , MC , MN , MS , MA , MZ , MM , NA , NR , NP , NL , AN , NC , NZ , NI , NE , NG , NU , NF , MP , NO , OM , PK , PW , PA , PG , PY , PE , PH , PL , PT , PR , QA , RE , RO , RU , RW , SH , KN , LC , PM , VC , SM , ST , SA , SN , SC , SL , SG , SK , SI , SB , SO , ZA , ES , LK , SD , SR , SZ , SE , CH , SY , TW , TJ , TZ , TH , TG , TK , TO , TT , TN , TR , TM , TC , TV , VI , UG , UA , AE , US , UY , UZ , VU , VE , VN , WF , EH , YE , ZM , ZW

CC_ALLOW="IR"

AvalinHost
July 23rd, 2014, 16:53
Cc_allow="ir"
اینکار قبلا انجام شده و جواب نداد!

- - - Updated - - -

البته زحمتی هم نبود!

0251
July 23rd, 2014, 16:59
دست شما درد نکنه من این کدهای 2 حرفی رو کلا نداشتم
شما زحمت کشیدید ایشالا بری کربلا بی بلا !:69:

- - - Updated - - -

ببخشید اما بعضی از دوستان که گفتن روش مناسبی نیست در صورت امکان روش بهتری اگر دارن بفرمایین استفاده کنیم

hamid.soltani92
July 23rd, 2014, 17:03
اینکار قبلا انجام شده و جواب نداد!

- - - Updated - - -

البته زحمتی هم نبود!
فرمایشتون کاملا درست هست. در صورتی که اشتباه انجام بشه دسترسی به کل سرور محدود میشه.
راه حل برای مواقعی که این مشکل براتون پیش میاد:
Web Hosting Talk - View Single Post - CSF cc_allow / Block all (http://www.webhostingtalk.com/showpost.php?p=8598773&postcount=4)