PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راههای افزایش فروش هاست

hosti
July 23rd, 2014, 02:45
سلام.

بنده مدیریه سایت هاستینگ وثبت دامنه هستم.

حالاسوالات من:
چطوری افزایش فروش داشته باشیم؟
قصداستخدام بازاریاب داریم|باحقوق ثابت استخدام کنیم یاپورسانتی تابهترکارانجام بدن؟
بنظرتون اگه خدمات طراحی گرافیک رواضافه کنیم جواب میده؟
توچه سایت هایی تبلیغ کنیم؟
بک لینک تاثیری داره؟

حالامشخصات سایت ما:
روزی300تا900ورودی گوگل
انجام خدمات طراحی سایت
حدود160سایت رومیزبانی میکنیم
فقط خدمات هاست لینوکس روانجام میدیم+ثبت دامنه
حدود8تاپشتیبان داریم
شرکت هستیم اماکاراصلیمون کلاچیزدیگه ای هست.(دررابطه بااینترنت هست)
حدودامیتونیم واسه کارهاستینگ3ملیون دیگه هزینه کنیم

حالابنظرتون چطوری افزایش فروش داشته باشیم؟؟؟

- - - Updated - - -

البته ازدادن آدرس سایت و.... معذوریم تابه قوانین احترام گذاشته بشه

ULTRAWEB
July 23rd, 2014, 02:49
با صبر و حوصله و پشتیبانی خوب از مشتریهای قدیم.
بهبود رتبه ی الکسا و قراردادن موارد اموزشی ناب در سایت
تبلیغات

OPENFIRE
July 23rd, 2014, 02:52
نوآوری خیلی مهمه !!

تعدیل قیمت هم برای مشترکین قدیم هم جدید

تبلیغات هدفمند در سایت های مرتبط با هاستینگ از اسکریپت تا فروم های تخصصی

hosti
July 23rd, 2014, 02:52
با صبر و حوصله و پشتیبانی خوب از مشتریهای قدیم.
بهبود رتبه ی الکسا و قراردادن موارد اموزشی ناب در سایت
تبلیغات

ممنون ازشمادوست عزیز.ولی تبلیغات درچه سایت هایی؟
صبروحوصله روداراهستیم الحمدالله.

دوستان فکرنکنندتبلیغ میکنیم مطئن باشیداگه کسی پ.خ هم بده آدرس سایت نمیدیم

delta
July 23rd, 2014, 03:18
چطوری افزایش فروش داشته باشیم؟

1 : نامردی 2 : ناجوانمردی 3 : اورسل 4 : احساس مسئولیت نداشتن 5 : بک نزدن پول به خاطر هر مشکلی 6 : دروغگویی 7 : زیر اب زدن همکاران 8 : یک افر بدی با 50 تا یوزر بیای از خودت تعریف کنی 9 : سرور اشغالی فروختن به جای کیفیت و..... اگر پولدار نشدی و فروشت بالا نرفت بیا تف کن صورت من...

ما هر چه خوبی کردیم سوارمون شدند و این شد وضعمون... انی که اورسل کرد الان bmw داره صد تا خاطرخواه!!

hosti
July 23rd, 2014, 03:23
1 : نامردی 2 : ناجوانمردی 3 : اورسل 4 : احساس مسئولیت نداشتن 5 : بک نزدن پول به خاطر هر مشکلی 6 : دروغگویی 7 : زیر اب زدن همکاران 8 : یک افر بدی با 50 تا یوزر بیای از خودت تعریف کنی 9 : سرور اشغالی فروختن به جای کیفیت و..... اگر پولدار نشدی و فروشت بالا نرفت بیا تف کن صورت من...

ما هر چه خوبی کردیم سوارمون شدند و این شد وضعمون... انی که اورسل کرد الان bmw داره صد تا خاطرخواه!!

ایناروقبول دارم.ولی قصدمن افزایش فروش هست نه کاهش مشتری.

تاکی میشه یانکاروانجام داد؟
بعدازفوقش یه ماه صدتاشاکی پیدامیشه.

mohsen_sh
July 23rd, 2014, 03:26
ایناروقبول دارم.ولی قصدمن افزایش فروش هست نه کاهش مشتری.

تاکی میشه یانکاروانجام داد؟
بعدازفوقش یه ماه صدتاشاکی پیدامیشه.

اکثر مردم ایران هاست مفت دستشون برسه دیگه مهم نیست براشون داستان چیه!
اکثرا فقط دوست دارن سایت داشته باشن! و چه بسا یه سایت با قیمت ماهی 4 تومن می تونه براشون حداکثر آرزوشون باشه!
دلتا راست می گن!
انصاف داشته باشی هیچی نداری!
***ی بکنی خدا تومن سود می کنی!

SaMaN0861
July 23rd, 2014, 03:30
پیرو حرف دوستمون delta یک سری موارد زیر هم به کار میاد :
1) با رفیقت شریک بشی وقتی همه چیو یاد گرفتی نارو بزنی و بری (البته اگر دانش اولیه نداشته باشی :دی) - 2) نداشتن شعور و خود بزرگ بینی - 3) فکر کنی دو تا لینوکس و ویندوز نصب کردی خدای این کار شدی - 4) استفاده از دیتاسنتر های داغون و آخرین موضوع که من شدیداً با delta عزیز موافق هستم OverSell هستش <3
البته من با فردی خاصی نیستم و تمامی افراد حاضر در wht رو 100% قبول دارم چون مثل من بیخوابی کشیدن تا به اینجا رسیدن ولی خوب کسایی هم دیدم که اینطوری بودن :D تجربه داشتم هنوز که هنوزه یادم نرفته ;)
موفق باشید

hosti
July 23rd, 2014, 03:51
درسته میشه قیمت روارزون وکیفیت روآشغال دادولی مطمئن باشیدکسی که ازشماهاست خریده به قیمت پایین نگاه نمیکنه.بلکه به کیفیت آشغال نگاه میکنه وشکیات میکنه.مطمئن باشیدبعدازدوماه فروش کاهش وحتی به صفرخواهدرسید

OPENFIRE
July 23rd, 2014, 04:25

++ بی خیالی + طماع بودن !!‌ ما که بی خوابی میکشیم اینه وضعمون !!‌یکی هم 1 ساعت انلاین نیست و اونجوره وضعش
شما خودت رو ناراحت نکن ! بالاخره یک تفاوتی هست :58: