PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هشدار پلیس فتا(سایبری)

mahdi66
July 22nd, 2014, 10:56
سلام به دوستان

برای من یه "تیکت" تو سایتم گذاشتن به اسم پلیس فضای سایبری با مظمون زیر:

سلام
با توجه به فعالیت غیر مجاز شما ، خواهشمند است هر چه سریعتر سرویس های خود را تعلیق ، و سایت را Suspend نمایید. پس از طی مراحل قانونی و کسب مجوز از مقام زیربط ، به فعالیت های خود ادامه دهید.
در صورت بی توجهی و ادامه فروش سرورهای وی پی ان برخورد قانونی اعمال خواهد شد

میخواستم بدونم به نظر شما این پیام واقعی هست ،چون نه لینکی توش هست نه ایمیلی داره ،به علاوه سایت من VPS ارایه میده و کاری به وی پی ان نداره
برای کسی از دوستان هم همچین پیغامی اومده؟

mhiizadi
July 22nd, 2014, 10:59
توجهی نکنید
تماس تلفنی میگیریند یا فکس ارسال میکنند .

viasky
July 22nd, 2014, 11:00
واقعی نیست
موفق باشید

hamid.soltani92
July 22nd, 2014, 11:02
مطمئنا کارمندان پلیس فتا انقدر بی سواد نیستن که ذیربط رو زیربط بنویسن!
توجه نکنید. پلیس انقدر بی کار نیست که بیاد تو سایت شما عضو بشه و تیکت بده!

Javan Host
July 22nd, 2014, 11:04
با سلام این مورد شاید دروغین باشد ولی با توجه به خبر های این چند ماه و گفتگو های مسئولین ببا کسانی که وی *ی *ا میفروشند و استفاده میکنند برخورد و تحت تعقیب قرار خواهند گرفت

داخل پستون کلمه ی وی *ی *ن را اصلاح کنید

shahinmq
July 22nd, 2014, 11:11
احتمالا شخصی که این رو براتون تیکت کرده از همیاران پلیس فتا بوده (که اکثرشون افرادی جو گیر هستن و کارشون مخبر بودن هستش )

برای منم اتفاق افتاده بود البته از طریق یاهو مسنجر :دی

بش میگم پلیس فتا میاد تو یاهو بعد pm میده ؟ در جواب گفت من فرم همکار و همیار رو در اونجا پر کردم و وظیفه ام اینه که بهشون خبر بدم :|

hamid.soltani92
July 22nd, 2014, 11:14
احتمالا شخصی که این رو براتون تیکت کرده از همیاران پلیس فتا بوده (که اکثرشون افرادی جو گیر هستن و کارشون مخبر بودن هستش )واقعا کسی هست که همچین کاری کنه؟!:-&:-o

کژدم
July 22nd, 2014, 11:16
ای پی کسی که تیکت باز کرده نشان میدهد؟
ایمیلی چیزی وارد کرده است ؟

shahinmq
July 22nd, 2014, 11:18
واقعا کسی هست که همچین کاری کنه؟!:-&:-o

والا بهتره اصلاح کنید کسانی هستند که همچین کاری می کنن. حس جوگیری : 100% :دی

یبار خودمم فتا رفتم گفت فرم بهت میدم پرش کن.رفتم پشت سرمم نگاه نکردم.

Bit-O-Byte
July 22nd, 2014, 11:31
یکی میخواد سرکارتون بزاره
فقط به احظاریه کتبی از طرف قاضی یا بازپرس توجه کنید تلفن هم اعتباری نداره

Ashkankamangar.ir
July 22nd, 2014, 11:34
سلام
با توجه به فعالیت غیر مجاز شما ، خواهشمند است هر چه سریعتر سرویس های خود را تعلیق ، و سایت را Suspend نمایید. پس از طی مراحل قانونی و کسب مجوز از مقام زیربط ، به فعالیت های خود ادامه دهید.

همین یه مورد که مشخص کردم معلوم میکنه که این متن سرکاریه دوست عزیز
پلیس فتا تماس میگیره

pixell2012
July 22nd, 2014, 11:34
از نظر من زیاد توجه نکنید
از این نامه ها زیاد میاد
تاییدیه قاضی یا دادستان بود یک چیزی

mahdi66
July 22nd, 2014, 11:35
ممنون از همه که وقت گذاشتین و جواب دادین ،نه ایمیل نداره ، احتمالا همونطور که بقیه دوستان گفتن همیار بوده :دی

talait
July 22nd, 2014, 11:49
سلام به دوستان

برای من یه "تیکت" تو سایتم گذاشتن به اسم پلیس فضای سایبری با مظمون زیر:

سلام
با توجه به فعالیت غیر مجاز شما ، خواهشمند است هر چه سریعتر سرویس های خود را تعلیق ، و سایت را suspend نمایید. پس از طی مراحل قانونی و کسب مجوز از مقام زیربط ، به فعالیت های خود ادامه دهید.

میخواستم بدونم به نظر شما این پیام واقعی هست ،چون نه لینکی توش هست نه ایمیلی داره ،به علاوه سایت من vps ارایه میده و کاری به وی پی ان نداره
برای کسی از دوستان هم همچین پیغامی اومده؟

اگر شخصا از یک شماره معتبر نه شماره خونه:d زنگ بزنن باید توجه کنی
ولی الان به نظرم یکی از کاربرانتون داره اذیتتون میکنه

98M!zban
July 22nd, 2014, 11:58
متاسفم برای ملت و جامعه اینترنتی که پلیس فتا برای اونها راه افتاد تا جرائم در اینترنت کمتر بشه حالا از اسمش یه عده بچه سال کم شعور استفاده می کنند و این نهاد دولتی رو زیر سوال می برند

succes
July 22nd, 2014, 12:47
سال پیش صبح پنجشنبه از یه شماره ای باهام تماس گرفتن و گفتن شنبه اول وقت تو آگاهی تبریز باشین ، پرسیدم جریان چیه ، با یه لحن خشنی گفتن " بیاین اینجا معلوم میشه " ...
شنبه که رفتم ازم اطلاعات مشتریانم رو خواستن و یه فرم 10 صفحه ای آوردن که کلا اطلاعات و تمام آی پی های سرورهام رو توش بنویسم ... منم نوشتم و اومدم !
پلیس فتا هیچ وقت نمیاد تیکت یا کامنت یا ... بذاره ...

mahdi66
July 22nd, 2014, 13:30
ایمیلی که داده police1@cyberpolice.ir هست اما چون تو سایت عضو نشده فقط تیکت داده نمیه تایید کرد