PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتظار شما از یک سایت پرداخت ارزی چیست؟چه خدماتی نیاز دارید؟

majidisaloo1
July 21st, 2014, 22:33
با عرض سلام و احترام

سایت پرداخت ارزی توسط شرکت میزبان داده پاسارگاد و یکی از شرکت های همکار ایجاد شده و به زودی رو نمایی خواهد شد
خدمات گسترده ای از جمله موارد زیر در حال حاظر در حال راه اندازی جهت ارائه در سطح وسیع می باشد :
1- خرید و فروش ارز های پیپال ، پیزا ، پرفکت مانی ، مانی بوکرز ، تراول ایزی ، اگو پی ، اوکی پی
2- سیم کارت خارج از ایران برای انجام انواع وری فای ها
3- ایجاد حساب بانکی متصل به ویزا کارت
4-ایجاد ویزا کارت برای وری فای پیپال
5- انجام حوالجات سوئیفت و وسترن یونیون
6- وری فای حساب های بین المللی با مدارک
7- ارائه مدارک برای وری فای حساب هاب مختلف (کاملا حقیق و صحیح)

این موارد بالا در حال تعبیه در سایت می باشد که به بهترین قیمت ارائه گردد و منتظر نظرات شما و همچنین خدماتی که فکر میکنید در ایران کمتر ارائه میشود و ضعف دارد را بفرمایید تا سایت کامل و جامعی برای رفع نیاز های کاربران ایرانی باشد
لطفا دوستان چند دقیقه زمان بگذارند و در صورتی که چیزی نیاز دارند بفرمایند تا در صورت امکان فراهم آوریم

با سپاس
عیسی لو

imjava
July 21st, 2014, 22:47
سلام
اگر بتونید درگاه واسط برای پی پال بدید بنظرم رو دستتون تو ایران پیدا نشه.یعنی طوری که بدون نیاز به افتتاح حساب پی پال بشه از طریق واسطه که شما میشید کارهای ارزی با پی پال انجام داد.یچیزی تو مایه های زرین پال خودمون.
نمیدونم خواستم خواسته منطقی ای هست یا خیر ولی تنها چیزی هست که تو ایران من ندیدم.
ستاره سهیل یه کارایی داره میکنه اما به هرکسی نمیده اگه اشتباه نکنم.
امیدوارم موفق باشید

majidisaloo1
July 21st, 2014, 22:50
سلام
اگر بتونید درگاه واسط برای پی پال بدید بنظرم رو دستتون تو ایران پیدا نشه.یعنی طوری که بدون نیاز به افتتاح حساب پی پال بشه از طریق واسطه که شما میشید کارهای ارزی با پی پال انجام داد.یچیزی تو مایه های زرین پال خودمون.
نمیدونم خواستم خواسته منطقی ای هست یا خیر ولی تنها چیزی هست که تو ایران من ندیدم.
ستاره سهیل یه کارایی داره میکنه اما به هرکسی نمیده اگه اشتباه نکنم.
امیدوارم موفق باشید

در حال برطرف کردن این مشکل هستیم و به زودی انجام خواهد شد
البته اگر نشه هم میتونیم برایشون پیپال با مدارک وری فای بکنیم که این مشکل نیز رفع بشه و خودشان مستقل بشوند
تمام دلار در آمدیشون هم میتونیم بخریم به هر میزانی که باشد

با تشکر از اینکه در تاپیک شرکت کردید و نظر دادید

itnet
July 21st, 2014, 22:56
یه چیزی که من تو ذهنم بود صرافی آنلاین هست.
پرداخت تو سایت شما به ریال انجام بشه و حساب پی پال ما رو شارژ کنید.
اینو انجام بدین که محشر میشه.

majidisaloo1
July 21st, 2014, 22:59
یه چیزی که من تو ذهنم بود صرافی آنلاین هست.
پرداخت تو سایت شما به ریال انجام بشه و حساب پی پال ما رو شارژ کنید.
اینو انجام بدین که محشر میشه.

با سلام
این مورد همین الآن نیز انجام میشه اما در سایت نیز در این رابطه برنامه ریزی هایی شده است

مشکلی که ایرانی ها دارند کارمزد بالای پیپال است که این مورد را نیز تا حدودی رفع کرده ایم

mhiizadi
July 21st, 2014, 23:16
زودی کارم انجام بشه .
همین برام کافیه ؛

- - - Updated - - -

نمیخواستم زیاد در باره اش بگم ولی اگر بهتون کمکی میکنه :
من 99% پرداخت هام رو توسط کسایی که رو یاهو آنلاین هستند انجام میدم یا کسی که توی سایتش تیکت میدم زیره 5 دقیقه پرداخت رو انجام بده
بلد باشه و با تجربه وقتی پنل هتزنر میدم برا پرداخت نپرسه کجاست و چیه ...
وقتی میگم یه px60ssd سفارش بده تو پنلم بلد باشه کارش رو ؛ وقتی میخام پنل دامنه شارژ کنم بتونه زودی کار رو انجام بده
تنها چیزی که مد نظرم هست سرعت انجام کاره

majidisaloo1
July 21st, 2014, 23:44
زودی کارم انجام بشه .
همین برام کافیه ؛

- - - Updated - - -

نمیخواستم زیاد در باره اش بگم ولی اگر بهتون کمکی میکنه :
من 99% پرداخت هام رو توسط کسایی که رو یاهو آنلاین هستند انجام میدم یا کسی که توی سایتش تیکت میدم زیره 5 دقیقه پرداخت رو انجام بده
بلد باشه و با تجربه وقتی پنل هتزنر میدم برا پرداخت نپرسه کجاست و چیه ...
وقتی میگم یه px60ssd سفارش بده تو پنلم بلد باشه کارش رو ؛ وقتی میخام پنل دامنه شارژ کنم بتونه زودی کار رو انجام بده
تنها چیزی که مد نظرم هست سرعت انجام کاره

تشکر واقعا سازنده بود
خدا رو شکر با توجه به اینکه از تمامی شرکت های هاستینگ و سرور چندین سال است داریم خدمات ارائه میدهیم به صورت مستقیم مشکلی از این نظر نداریم
از سمت دیگر جون از سال 2012 به صورت عمومی و خیلی قبل تر به صورت غیر عمومی داریم سرویس پرداخت ارزی ارائه میکنیم مشکلی از این بابت نداریم برای این مشکلات هم داریم تیم 24 ساعته ای را فراهم میکنیم که این مشکل نیز رفع بشود
واقعا از نظرتون ممنونم

mhiizadi
July 21st, 2014, 23:55
در حال برطرف کردن این مشکل هستیم و به زودی انجام خواهد شد
البته اگر نشه هم میتونیم برایشون پیپال با مدارک وری فای بکنیم که این مشکل نیز رفع بشه و خودشان مستقل بشوند
تمام دلار در آمدیشون هم میتونیم بخریم به هر میزانی که باشد

با تشکر از اینکه در تاپیک شرکت کردید و نظر دادید

این مورد اگر قابل انجام باشد بنده صد در صد یکی از مشتری هاتون خواهم شد

majidisaloo1
July 22nd, 2014, 00:20
این مورد اگر قابل انجام باشد بنده صد در صد یکی از مشتری هاتون خواهم شد

با تشکر از شما
بله از این بابت نگرانی نیست و موارد رفع خواهد شد
سعی میکنیم از حالت سنتی که سفارش از سایت باشه و مکتوب کمتر خارج بشه و به چت یا تماس تلفنی تغییر وضعیت داده بشه البته ثبت تیکت یا ثبت نام را حتما خواهیم داشت اما سعی می کنیم تا جایی که بشه ساده بکنیم

behnam289
July 22nd, 2014, 00:21
فقط سه چیز
1- کمترین قیمت
2- کمترین کار مزد
3- سرس معتبر

majidisaloo1
July 22nd, 2014, 00:31
فقط سه چیز
1- کمترین قیمت
2- کمترین کار مزد
3- سرس معتبر

با عرض سلام و ضمن تشکر بابت وقتی که گذاشته اید
1- کمترین قیمت به خیلی موارد بستگی دارد اما چون میزان ورودی حساب بالا است به مبلغ اسکناس تمام موجودی ها و ارز ها به فروش برود که انشا الله محقق گردد
2- برای هیچ یک از عرض ها کارمز دریافت نخواهد شد البته برای مبالغ کم ماننده 20 دلار یک کارمزد جزئی دریافت خواهد شد اما مبالغ بیشتر را کارمزدی فعلا در نظر گرفته نشده است
3- حتما همین طور خواهد بود و دلار هایی را برای افرادی که نیاز به سورس کاملا بانکی دارند نیز در نظر گرفته خواهد شد که بتونیم انشا الله بهترین نوع سرویس دهی را داشته باشیم

با سپاس

pouria
July 22nd, 2014, 01:09
سلام
من هم نظرم اینه که به درگاه واسط ارزی نیاز داریم در بین سایت های ایرانی
اولیش خود من سایت کوچیکی دارم و محصولات دیجیتالی به فروش میرسونم که قابل دانلوده و نیازی به ارسال نداره، بازدید کننده خارجی هم دارم
فرد خارجی با ترجمه گوگل مطالب رو متوجه میشه ولی به دلیل اینکه سیستم پرداخت ما متفاوت هست از دنیا ، سایت رو میبنده و میره
فکر میکنم کم نباشه سایت هایی که اینچنین مشکلی دارن

majidisaloo1
July 22nd, 2014, 01:15
سلام
من هم نظرم اینه که به درگاه واسط ارزی نیاز داریم در بین سایت های ایرانی
اولیش خود من سایت کوچیکی دارم و محصولات دیجیتالی به فروش میرسونم که قابل دانلوده و نیازی به ارسال نداره، بازدید کننده خارجی هم دارم
فرد خارجی با ترجمه گوگل مطالب رو متوجه میشه ولی به دلیل اینکه سیستم پرداخت ما متفاوت هست از دنیا ، سایت رو میبنده و میره
فکر میکنم کم نباشه سایت هایی که اینچنین مشکلی دارن

با تشکر از نظری که دادید
درگاهی که میفرمایید واسه سایت های پارسی اصلا نمیشه قرار داد این مورد فرقی ندارد یک قانون واحد در پیپال است اما اگر به سایت دیگری ارجاع بدهید قابل انجام است
یک طرحی هم داریم که پیپال تحت نظر خودمون ارائه بدهیم یعنی خیلی ها چون با پیپال کار نکرده اند راه این کار و عواقب کار ها را اطلاع ندارند از آنجایی که ما چندین سال است با پیپال در حال کار هستیم میتونیم به نهوی پیپال مدیریت شده در اختیار کاربران قرار بدهیم یعنی پیپال با مدارک برایشان ارائه بکنیم و موارد مربوط به تراکنش ها را هم خودمون مدیریت بکنیم یعنی در مدیریت حساب پیپال بهتون کمک بکنیم
البته این برای کاربران خاص که مصرف بالایی میتونند داشته باشند میتونه مناسب باشه که بتونند به قیمت خیلی مناسب سرویس خودشون را ارائه بکنند

با تشکر از نظر سازندتون

itnet
July 22nd, 2014, 01:15
با سلام
این مورد همین الآن نیز انجام میشه اما در سایت نیز در این رابطه برنامه ریزی هایی شده است

مشکلی که ایرانی ها دارند کارمزد بالای پیپال است که این مورد را نیز تا حدودی رفع کرده ایم
منطورم این هست که به صورت دستی انجام نشه و کاملا به صورت اتوماتیک انجام بشه یعنی بدون نیاز به تایید شما.

majidisaloo1
July 22nd, 2014, 09:01
منطورم این هست که به صورت دستی انجام نشه و کاملا به صورت اتوماتیک انجام بشه یعنی بدون نیاز به تایید شما.

با سلام
این مورد امکان اتوماسیونش به کلی وجود ندارد و دارای ریسک های بالایی است
وقتی ما یک فرد 24 ساعته را قرار بدهیم اونوقت میشه گفت اتوماتیک وار میشه اما در صورتی که ما این نوید 24 ساعت را بدهیم و همیشه همین روال باشد که پرداخت ها زیر 10-15 دقیقه انجام بشود

سپاس گذارم از شما به خاطر نظری که دادید

- - - Updated - - -

منتظر نظر سایر دوستان و همکاران هستیم

itnet
July 22nd, 2014, 10:09
ریسکش میدونم بالا هست ولی آیا paypal امکاناتی نیز در ان خصوص ارایه میکند؟
به طور مثال API ویژه این کار

majidisaloo1
July 22nd, 2014, 11:15
ریسکش میدونم بالا هست ولی آیا paypal امکاناتی نیز در ان خصوص ارایه میکند؟
به طور مثال API ویژه این کار

با سلام
خیر متاسفانه این مورد را انجام نداده اما خوب اگر نباشد هم راه هایی هست که بشه چنین کاری رو کرد اما ریسک بالایی دارد چرا که پیپال هایی ممکن است وری فای نشده و حتی غیر مرتبط باشند که قرار نیست بهشون ارسال انجام بشه اونوقت با اون دسته از پیپال ها به مشکل میخوریم

itnet
July 22nd, 2014, 12:26
خوب اگر به صورت دستی بخواین انجام بدین چطور میتونید بررسی کنید که وریفای شدن یا نه؟

majidisaloo1
July 22nd, 2014, 21:57
خوب اگر به صورت دستی بخواین انجام بدین چطور میتونید بررسی کنید که وریفای شدن یا نه؟

ما روش های خاص خودمون را داریم متاسفانه با توجه به اینکه همکاران خیلی علاقه به کپی بر داری هستند امکان پابلیک کردن این موارد وجود ندارد
عذر خواهی میکنیم اما طوری که به اکانت های وری فای نشده ارسال نخواهیم داشت

با تشکر

itnet
July 22nd, 2014, 22:20
ایشالله که موفق باشید.
همچنین قیمت خوبی بدین که بتونبم با شما همکاری کنیم.

majidisaloo1
July 23rd, 2014, 00:55
ایشالله که موفق باشید.
همچنین قیمت خوبی بدین که بتونبم با شما همکاری کنیم.

انشا الله که بتونیم بستر جدیدی را در این حیطه ایجاد بکنیم

منتظر ایده های جدید هستیم که بتوانیم پیاده سازی بکنیم

sarwhost
July 23rd, 2014, 17:12
جناب عيسي لو من نتونستم تمام تاپيك هارو بخونم شايد به سوالام پاسخ داديد اما ...
اگر بشه حساب بانكي واقعي براي كاربر بتونيد باز كنيد خيلي خوب ميشه به اسم خودشون

majidisaloo1
July 23rd, 2014, 20:40
جناب عيسي لو من نتونستم تمام تاپيك هارو بخونم شايد به سوالام پاسخ داديد اما ...
اگر بشه حساب بانكي واقعي براي كاربر بتونيد باز كنيد خيلي خوب ميشه به اسم خودشون

سلام جناب اسکندری

در خارج از ایران چند نوع حساب وجود دارد با محدودیت های مخلف

مثلا پری پید ویزا وجود دارد
گیفت کارت وجود دارد
حساب بانکی + پریپید بی نام وجود دارد
حساب بانکی با بیس یورو ، دلار یا پوند میشه باز کرد با نام شما

همه نوع ویزا و تمام چیزایی که گفتیم توسط ما قابل انجام است
تنها چیزی که نمیشه باز کرد حساب بانکی است که به نام باشد (حساب بانکی بی نام که بشه حواله از صرافی زد با کارت فیزیکی قابل ارائه است)
دلیل اینکه نمیشه ارائه داد تنها دو چیز است :
1- شما باید حتما اقامت اون کشور را داشته باشید یعنی حساب بانک ترکیه نیاز به اقامت ترکیه چه موقت و چ دائم دارد(شرایط اقامت رو هم اگر خواستید میگم خدمتتان)
2- حضور فیزیکی برای افتتاح حساب در کشور مربوطه یعنی خودتان باید بروید و یا نماینده تام الاختیار کنید کسی را تا برایتان انجام بدهد مهم مورد اول است

این نوع جساب تنها فرق اصلیش با چیزی که ما ارائه میدهیم این است که با این حساب میشه انتقال به صورت سوئیفت یا داخل کشوری به بانک های مربوطه داشت اما در موردی که ما ارائه میکنیم این امکان وجود ندارد وگر نه در چیزی که ما ارائه میدهیم هم میشه از صرافی یا هر چیزی حواله دریافت کرد

بی نام نیز خیلی عالی و مورد استفاده برای کار های هاستینگ میتواند باشد

باز اگر جایی سوالی نا مشخص مانده بفرمایید تا پاسخش را برایتان ارسال نمایم

با سپاس
عیسی لو

Rap
July 24th, 2014, 22:40
باسلام

منتظر ایده های شما هستیم

باتشکر ...

majidisaloo1
July 24th, 2014, 23:24
باسلام

منتظر ایده های شما هستیم

باتشکر ...

با تشکر از پست شما
ما بیشتر دوست داریم کاربران نیاز هاشون رفع بشه برای همین این تاپیک زده شده که نیاز کاربران شناسایی بشه

ممنون میشم اگر نظرات دیگری اگر دارید بفرمایید