PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ||| سوال مهم - مشکل در آپلود فایل |||

mahdi9292
July 21st, 2014, 21:29
سلام دوستان

مدتی هست که روی سایتای سرور هر اسکریپتی نصب میکنم و قسمت اپلود میرم با این ارور مواجه میشم

Warning: move_uploaded_file(1.jpg) [function.move-uploaded-file]: failed to open stream: Permission denied in /home/admin/domains/yastarh.com/public_html/uppp.php on line 3

Warning: move_uploaded_file() [function.move-uploaded-file]: Unable to move '/tmp/phpp9BEXk' to '1.jpg' in /home/admin/domains/yastarh.com/public_html/uppp.php on line 3
There was an error please try again!

و هیچ فایلی رو نمیتونم اپلود کنم ،نمیدونم مشکل از کجاست ، به فایل آپلودر پرمیشن 777 دادم ، به فولدرش هم همینطور بازم مشکل حل نشد که نشد
اینم دسترسی پوشه تمپ هست

drwxrwxrwt. 4 root root 4096 Jul 20 02:23 tmp

که بنظر نرمال میاد ! ولی بازم هیچ فایلی اپلود نمیشه ، این یه اپلودر ساده هست که میتونید برید تست کنید و متوجه منظورم بشید !

حذف شد

- - - Updated - - -

توی یکی از سایت های خارجی نوشته بود که مشکل از php هست که توانایی write رو نداره ، نمیدونید چطوری بهش این قابلیتو بدم !؟

marofiserver
July 21st, 2014, 22:32
یکی به این بنده خدا جواب بده من تا جایی که میدونم این مربوط میشه به دسترسی ssh سرور شاید تو کانفیگ یه اشتباهاتی شده من که زیاد سر در نمیارم یکی به این بنده خدا کمک کنه :->

mahdi9292
July 21st, 2014, 23:58
اگه کسی بلده خواهشن جواب بده کارم خیلی گیره خداوکیلی

BlueStation
July 22nd, 2014, 00:08
باسلام

از چه پنلی استفاده میکنید؟

mahdi9292
July 22nd, 2014, 00:18
باسلام

از چه پنلی استفاده میکنید؟

دایرکت ادمین هست

http://46.105.249.102:2222

TebyanHost
July 22nd, 2014, 17:29
میزان منابع دیسک شما به اتمام نرسیده است؟در غیر این صورت با آیدی من در ارتباط باشید

mobinhost.in
July 22nd, 2014, 21:59
ممکنه موقع کانفیگ سرور حجم فایل های که برای آپلود می خواهید بزارید رو محدود کرده باشید
حجم فایل هایی که می خواهید آپلود کنید چقدر هست ؟

mahdi9292
July 23rd, 2014, 01:04
میزان منابع دیسک شما به اتمام نرسیده است؟در غیر این صورت با آیدی من در ارتباط باشید

نه دوست عزیز ، سرور صفره صفره ! هادرش 95 درصد خالیه !

ممکنه موقع کانفیگ سرور حجم فایل های که برای آپلود می خواهید بزارید رو محدود کرده باشید
حجم فایل هایی که می خواهید آپلود کنید چقدر هست ؟

موقع کانفیگ 1 گیگ گذاشتم حداکثر حجم اپلود رو ! دوم اینکه از هاست میشه اپلود کرد ولی فایل php نمیتونه اپلود کنه ، تو پست اول هم بهتون گفتم به نظرم مشکل php هست که توانایی write رو نداره !!