PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استفاده بیش از حد سایت از سرور منابع

free-downloadha.com
July 21st, 2014, 16:02
عرض و ادب و خسته نباشید

لطفا راهنمایی کنید

سایت بنده گاهی اوقات از منابع سرور زیادی استفاده میکنه برای این کارباید به پنل های پر بازدید برم که هزینه بالایی داره

راه کار ها رو بگین که دلیلش چیه

اینم ادرس سایت سایت ماهواره|دانلود نرم افزار جدید تمامی رسیورها (http://www.3fullsat.tk/forum.php)

nginxweb
July 21st, 2014, 16:06
درود

دوست عزیز بهترین کسی که میتواند به شما کمک کند مدیر سرور شماست که با آنالیز مصرف سایتتون میتوانید به شما دقیق بگوید فشار سایت شما بر روی سرور از سمت چه فایل و روی چه سرویسی هستش و طبق اون اقدام به حل مشکل کنید
در صورتیکه اسکریپت شما vbulletin هستش پیشنهاد میشه mod ها و هک های غیر ضروری را غیر فعال نمایید و همینطور سعی کنید حتما از memcached برای کاهش مصرف سایت و فشار روی سرور استفاده کنید با این موارد مصرف سایتتون کاهش خواهد یافت

ارادت
:53:

free-downloadha.com
July 21st, 2014, 16:15
متاسفانه به سرور گفتم اونا مشکلی رو پیدا نکردن و فقط گفتن بازدید بالا دارید

البته بازدید بالایی ندارم نسبت به سایر سایتهایی که در حد خودم هستن

بعد من یادم میاد ی زمانی سایت رو در گوگل وب مستر بیش از حد ثبت کردم که حتی پیام های گوگل وب مستر که یکش اخطار اینکه احتمال اینکه سایت شما نیاز به منابع بیشتر داشته باشه میداد

حتی هک هارو هم از کانفینگ غیر فعال کردم فایده ای نداشت

morteza1200
July 21st, 2014, 18:35
سلام

مشخصات سرور ؟ ممکنه مشکل از سمت سرور باشه ، منابع آن به اشتراک گذاشته میشه که باید دقیق بررسی شود

sitetheme
July 21st, 2014, 19:01
عرض و ادب و خسته نباشید

لطفا راهنمایی کنید

سایت بنده گاهی اوقات از منابع سرور زیادی استفاده میکنه برای این کارباید به پنل های پر بازدید برم که هزینه بالایی داره

راه کار ها رو بگین که دلیلش چیه

اینم ادرس سایت سایت ماهواره|دانلود نرم افزار جدید تمامی رسیورها (http://www.3fullsat.tk/forum.php)
پخ.داده شده خدمتتون

jahromweb
July 21st, 2014, 19:47
دوست عزیز چند تا بازدید دارین؟

free-downloadha.com
July 22nd, 2014, 05:07
دوست عزیز چند تا بازدید دارین؟

این ادرس خدمت شما سایت ماهواره|دانلود نرم افزار جدید تمامی رسیورها (http://www.3fullsat.tk)

aligoli
July 22nd, 2014, 09:01
این ادرس خدمت شما سایت ماهواره|دانلود نرم افزار جدید تمامی رسیورها (http://www.3fullsat.tk)

تا زمانی که شما دقیقا به پرسش ها پاسخ ندهید مشکل شما حل نمی شود و راه حلی برای آن نیست !!!

در حال حاضر از چه سرویسی استفاده می کنید ؟
مشخصات سرور سرویس مورد نظر شما چیست ؟
وب سرور چیست ؟
اگر از وبگذر، گوگل آنالیز استفاده می کنید، بازدید بر حسب آی.پی روزانه و ماهانه را بگویید ؟
آیا سابقه اتک داشته اید ؟

free-downloadha.com
July 22nd, 2014, 23:53
تا زمانی که شما دقیقا به پرسش ها پاسخ ندهید مشکل شما حل نمی شود و راه حلی برای آن نیست !!!

در حال حاضر از چه سرویسی استفاده می کنید ؟
مشخصات سرور سرویس مورد نظر شما چیست ؟
وب سرور چیست ؟
اگر از وبگذر، گوگل آنالیز استفاده می کنید، بازدید بر حسب آی.پی روزانه و ماهانه را بگویید ؟
آیا سابقه اتک داشته اید ؟

با احترام خسته نباشید

اولا سرور از این هاست هستش اعضا - ای وب هاست | هاست ثبت دامنه (http://my.i-whost.net/index.php)

مشخصات که در سی پنل اینا هستش

Last login from
2.180.28.11

CPU Usage
0 / 100 %

Physical Memory Usage
390.8 / 3072 MB

Entry Processes
4 / 35

I/O Usage
0 / 2 MB/s

Disk Space Usage
8.95 GB / 40 GB

Monthly Bandwidth Transfer
68.86 GB / 400 GB

الان فقط گاهی اوقات فقط سی پی یو به 80 یا 100 درصد میرسه و امار بازدید رو هم چون از کد خواستی استفاده نمیکنم دقیق نمیدونم راهی داره از سی پنل بشه اما رو فهمید
وب سرور هم لایت اسپید هستش
سوالی دیگه هم هست بگین تا بتونم دقیقا بگم

موفق باشید

free-downloadha.com
July 23rd, 2014, 15:23
سلام

حق باشماست

ولی الان موندم چکار کنم چند وقت که کاربرا اذیت شدن اینقدر از این سرور به اون سرور رفتیم

یکی میاد میگه ما اونجوری نیستیم اینجوریم کلی تعریف از سرور هاشون میکنن بعد که میری میبینی چه خبره
الان که متاسفانه همه سرور های ایرانی مصرف سرور رو برای کاربرا میزارن کاری هم نمیشه کردش
حالا اینکه سایت من بری ببینی 100 تا بازدید کننده هم ندارم
میشه ادرس سایتت رو بدین

و همچنین یاهو اگه مایل باشی

در ضمن این سرور هایی خارجی رو میگی ادرسی لینکی بده ببینیم

موفق باشید

sitetheme
July 23rd, 2014, 15:38
سلام

حق باشماست

ولی الان موندم چکار کنم چند وقت که کاربرا اذیت شدن اینقدر از این سرور به اون سرور رفتیم

یکی میاد میگه ما اونجوری نیستیم اینجوریم کلی تعریف از سرور هاشون میکنن بعد که میری میبینی چه خبره
الان که متاسفانه همه سرور های ایرانی مصرف سرور رو برای کاربرا میزارن کاری هم نمیشه کردش
میشه ادرس سایتت رو بدین

موفق باشید

عزیز حق با ایشون نیست بلکه دارن کاملا اشتباه میکنن.
این مشکلات هم به این خاطر هست که کسی که میاد هاست میگیره اصلا به بازدیدش توجه نمیکنه به سرور سرویس دهنده توجه نمیکنه تا میشنوه هاست نامحدود میره سروقتش یعنی فکر میکنه سرویس نامحدود یعنی فضای نامحدود و این یعنی هیچ مشکلی نخواهد داشت یا اصلا بگذریم از نامحدود. کسی که بازدید سایتش در روز 100 آی پی هست با یکی که 100000 نفر هست که یک مقدار مصرف نمیکنن اینو باید هم فروشنده هم خریدار بهش توجه کنه .شما باید بازدیدتون و میزان اطلاعات داخل دیتابیس رو اول مشخص میکردین بی شک ای وی هاست( یا هر سرویس دهنده دیگری) پیشنهاد پلانی قوی تر یا راه دیگری رو میکرد بهتون
روز خوش

checkpost
July 24th, 2014, 04:05
مطمئن باشید کسی که 12 سال کارش این بوده به این نکات که هیچ ! به ریز ترین جزئیات سرور هم توجه می کنه! (از مشخصات سرور اصلی محدودیت ها Entry Processes تا نوع رید بندی هارد و... از سرویس دهنده اطلاعات می خواد! ) که اگر نیاز باشه تصویر تمام سوال های بنده قبل از خرید این هاست از شرکت مربوطه رو اینجا قرار می دم!

سرویسی هم که بنده گرفتم نوع پلان 2 لینوکس حرفه ای هست که مشخصاتی که روی پلان نوشتن: ( همان طور که می بینید صحبتی از نامحدود نیست پس... )

20 گیگابایت فضای
پهنـای باند 200 گیگابایت
حداکثر بازدید یکتا روزانه 4.000
وب سرور لایت اسپید

بازدید سایتی که من روی این هاست میزبانی کردم کمتر از 1000 ای پی یکتا هست...

صحبتی هم که شما کردید در مورد یک فردی که تازه داره هاست خریداری می کنه ممکنه درست باشه اما نه در مورد بنده! به همین دلیل بی خودی از کسی حمایت نکنید یا برای تبلیغ خودتون هر حرفی را نزنید!

مصرف ربطی به امار نداره اون 4.000 که شما زدین نوشتن مقدار تقریبی هست

یک سایت هیچ بازدیدی نداشته باشه یک اسکریپ rss خوان نصب کنه سرور میتونه منفجر کنه! شما بعد 12 سال هنوزم هیچی نمیدونین.

سلام

حق باشماست

میشه ادرس سایتت رو بدین

موفق باشید

شما خودتون صحبت ها بخونین متوجه میشین اشتباه میکنن مصرف شما هم اگر زیاد هست بهتره بهینه کنین سایتتون معمولا با فعال کردن memcache روی سات میتونین مصرف نصب کنین

free-downloadha.com
July 24th, 2014, 05:06
مصرف ربطی به امار نداره اون 4.000 که شما زدین نوشتن مقدار تقریبی هست

یک سایت هیچ بازدیدی نداشته باشه یک اسکریپ rss خوان نصب کنه سرور میتونه منفجر کنه! شما بعد 12 سال هنوزم هیچی نمیدونین.

شما خودتون صحبت ها بخونین متوجه میشین اشتباه میکنن مصرف شما هم اگر زیاد هست بهتره بهینه کنین سایتتون معمولا با فعال کردن memcache روی سات میتونین مصرف نصب کنین

من میدونم این مصرف بخاطر امار بازدید سایتم نیست چون بازدید بالایی ندارم واینکه وقتی سی پی یو بدون هیچ دلیلی به 100 درصد میرسه و بعد از چند ثانیه به صفر میرسه این دلیلش مهمه برام
وگرنه بنده روی سرور های پر بازدید بودم عالی بودش
الان خودتون ببینید در این حالت قرار داره

Last login from
2.180.59.43

CPU Usage
0 / 100 %

Physical Memory Usage
164.3 / 3072 MB

Entry Processes
2 / 35

I/O Usage
0 / 2 MB/s

Disk Space Usage
9.02 GB / 40 GB

Monthly Bandwidth Transfer
70.57 GB / 400 GB

ولی اینکه به 100 درصد میرسه خیلی تعجب انگیزه بنده تمامی هک هارو تست کردم حتی همین هک ها رو ی انجمن دیگه نصبه هیچ مشکلی هم نداره

از ممکش هم استفاده میکنم ولی نمیدونم با توضیحاتی که در مورد ممکش پیدا کردم و این پلاگین رو نصب کردم درسته یا نه

ایا بعد از نصب این پلاگین کار خاصی نیاز صورت بگیره یانه

موفق باشید

checkpost
July 24th, 2014, 05:33
من میدونم این مصرف بخاطر امار بازدید سایتم نیست چون بازدید بالایی ندارم واینکه وقتی سی پی یو بدون هیچ دلیلی به 100 درصد میرسه و بعد از چند ثانیه به صفر میرسه این دلیلش مهمه برام
وگرنه بنده روی سرور های پر بازدید بودم عالی بودش
الان خودتون ببینید در این حالت قرار داره

last login from
2.180.59.43

cpu usage
0 / 100 %

physical memory usage
164.3 / 3072 mb

entry processes
2 / 35

i/o usage
0 / 2 mb/s

disk space usage
9.02 gb / 40 gb

monthly bandwidth transfer
70.57 gb / 400 gb

ولی اینکه به 100 درصد میرسه خیلی تعجب انگیزه بنده تمامی هک هارو تست کردم حتی همین هک ها رو ی انجمن دیگه نصبه هیچ مشکلی هم نداره

از ممکش هم استفاده میکنم ولی نمیدونم با توضیحاتی که در مورد ممکش پیدا کردم و این پلاگین رو نصب کردم درسته یا نه

ایا بعد از نصب این پلاگین کار خاصی نیاز صورت بگیره یانه

موفق باشید

از فایل کانفیگ باید به memcache برای ویبلوتین متصل کنین یه سر به مرجعش بنزن

free-downloadha.com
July 24th, 2014, 11:58
از فایل کانفیگ باید به memcache برای ویبلوتین متصل کنین یه سر به مرجعش بنزن

میشه لینک مرجعش رو بذارید

بعد نمونه دیگه ای غیر ممکش نیست که از اونم استفاده کنیم

oravis
July 31st, 2014, 23:38
راحت ترین حالت برای شما 2حالت ممکن هست یا هزینه کنید سرور جدا جدا تهیه کنید یا از جایی هاست بگیرید که اختصاصی باشه مثلا از لینوکس کلود استفاده کنه تا منابع فقط برای شما باشه
اینطوری خیالتون کاملا راحت میشه