PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ||| پذیرش تبلیغات رایگان |||

iranian-portal
July 30th, 2014, 16:25
با عرض درود

تراوین فا تنها مرجع رسمی فروش و پشتیبانی اسکریپت تراوین (فا) کلاسیک می باشد.

در صفحه اصلی سایت تراوین فا محل هایی برای درج تبلیغات در نظر گرفته شده است.
این تبلیغات برای دو گروه مفید واقع خواهد شد:

فروشندگان سرویس های هاست / سرور که با معرفی خدمات خود در تراوین فا می توانند خریداران اسکریپت تراوین فا را تشویق به تهیه سرویس از آنها نمایند.
مدیران سرورهای تراوین یا مشتریان تراوین فا که می توانند سرور خود را به سایر طرفداران تراوین فا معرفی نمایند.

در حال حاضر بازدید سایت ناچیز می باشد و تبلیغات بدون شک بازدهی مناسبی نخواهد داست
اما جهت فضا سازی و گسترش محدوده فعالیت سایت تبلیغات به صورت رایگان پذیرفته می شود.

اگر فروشنده خدمات هاست یا سرور هستید و مایل به درج تبلیغ خود به صورت رایگان در تراوین فا می باشد:

لازم است از فروشندگان با سابقه و معتبر باشید
پشتیبانی و تعهد نسبت به مشتری
کانفیگ صحیح سرور از لحاظ امنیتی و عملکردها (فانکشن ها)

اگر مدیر سرور تراوین هستید و مایل به درج تبلیغ خود به صورت رایگان در تراوین فا می باشد:

لازم است سرور شما با اسکریپت تهیه شده از تراوین فا در حال اجرا باشد.
فعالیت مداوم داشته باشید و سایت بعد از چند روز تعطیل نگردد.
شفاف بودن ترعفه های خرید طلا / درگاه پرداخت / جوایزه سرور

آدرس محل درج تبلیغات کلیک کنید (http://www.travian-fa.com/)

email1414
July 30th, 2014, 20:03
سلام.دوست عزيزهزينه هاست براى شمافکرکنم بايدماهيانه سى تومن بشه.ميتونم سايت هايى معرفى کنم به دوستان باموضوع اسکريپت که ماهى بيست تومن ميگيرن بابازديدخيلى بالا.

شمادارى ىه جورايى تقاضاى اسپانسرميکنى که دراين انجمن...

iranian-portal
August 3rd, 2014, 14:11
سلام.دوست عزيزهزينه هاست براى شمافکرکنم بايدماهيانه سى تومن بشه.ميتونم سايت هايى معرفى کنم به دوستان باموضوع اسکريپت که ماهى بيست تومن ميگيرن بابازديدخيلى بالا.

شمادارى ىه جورايى تقاضاى اسپانسرميکنى که دراين انجمن...

جانم؟!!!!
شما قبل از ورود به انجمن یا عینک به چشم نزدید
یا قرص هاتون رو مصرف نفرمودید!!
دقیقا چه ارتباطی به فرمایشات شما داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!
دعا می کنم براتون بهتر بشید به امید خدا