PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش و واگذاری سرور sx60 آلمان اماده تحویل + اسکریپت vip دویست هزار تومانی!

delta
July 21st, 2014, 21:21
سلام.یک هفته قبل یک سرور sx60 آلمان جهت سایت دانلود برادرم خریداری نمودیم که روش یک اسکریپ مدیریت دانلود حرفه ای 200 هزار تومانی هم روش خریدیم. قیمت این دو بیشتر از 800 هزار تومان برای ما اب خورد... حالا دارم میرم مسافرت دو ماهی احتمالا نیستم..برم بیام اینا پوکیدند و کسی هم نیست تمدیدشون کنه و الکی باید پول بدم.برای همین قصد واگذاریشون رو زیر قیمت دارم.. سرورش خدایی ماه و پرسرعت هست و عالی..حیف نیستم.بعد امدنم دوباره میخرمشون..پول لازم سفر هم هستم از طرفی..

سرور اماده هست. کانفیگ شده + دایرکت ادمین و لایت اسپیدم روش نصبه.. اسکریپت vip هم روش نصب اماده هست.. اماده فروش برای همکاران و مخصوص سایتهای دانلود!!

چون سرور 16 ترابایت هارد داره فروشندگان عزیز میتونن چندین برابرش رو در بیارند...

مشخصات سرور:

Hetzner Online AG: Dedicated Server SX60 (http://www.hetzner.de/en/hosting/produkte_rootserver/sx60)

Intel® Core™ i7-2600 Quadcore
incl. Hyper-Threading Technology
RAM 16 GB DDR3 RAM
Hard Drive 4 x 4 TB SATA
3 Gb/s 24/7 certified
(Software-RAID ; Level optional)
Connection 1 Gbit/s-Port
Guaranteed Bandwidth 200 Mbit/s
Backup Space 100 GB
Inclusive Traffic 20 TB*
-------------------------------
اینم مشخصات اسکریپت vip که خریدیم...

اسکریپت VIProg (نسخه 2) (http://vip.ir-prog.ir/)
---------------------------------------------------------

ببینید اینا رو من 850 تقریبا برام اب خورده... اگر بودم استفاده میکردم اما نیست.. حدود 3 روز کانفیگ و خریدش شد و یک هفته هم از تاریخش گذشته.. یعنی کلا 10 روز از تاریخ خریدش گذشته..دارم میرم مسافرت نیستم..اگر واقعا به کارتون میاد قیمت منصفانه بدید..همه چیزش امادست و بعد خرید اطلاعات و سرور تحویلتون میشه...
قیمت پایه نمیزارم..شما قیمتتون رو بدید..منصفانه بدید..منتظرم

- - - Updated - - -

اپ

- - - Updated - - -

قیمت پایه 400 هزار تومان... خدایی مفت دارم میدم..

- - - Updated - - -

خدایی الان گرون میدادم همه میخواستند...:111:

- - - Updated - - -

http://8pic.ir/images/k89w9pltzj9rqzp3s87g.jpg

iran-developers
July 22nd, 2014, 01:20
سرور توی پنل کی هست و اینکه این قیمت هم مفت نیست با توچه به 10 روز که از مهلت سرور گذشته اگر مایل هستید بنده خریدارم

delta
July 22nd, 2014, 12:23
سرور توی پنل کی هست و اینکه این قیمت هم مفت نیست با توچه به 10 روز که از مهلت سرور گذشته اگر مایل هستید بنده خریدارم

سرور 69 یورو ست اپش هست.. بخواین بخریدش باید حتما بپردازید. یعنی خریدش براتون کم کم 550 اب بخوره بدون کانفیگ و دایرکت ادمین و... یک اسکریپت 210 هزار تومانیم روش دارم میدم لایسنس دار... یعنی 760 هزار تومان... قیمت تمدیدش ماهانه 340 هزار تومانه.. اگر 15 روزشم کم کنید 170 تومان میشه.. یعنی باز هم کم کم 600 تومان میشه... حالا من دارم میدم 400 پایه زیاده؟

- - - Updated - - -

فروش فوری و نهایی 350 هزار تومان.. خدایی وقت ندارم بیام هاست بفروشم وگرنه همین الان 6 تا دو ترابایت میکردم هر کدوم 70 هم میفروختم 450 دستم بود پول!

aligoli
July 22nd, 2014, 13:17
سرور 69 یورو ست اپش هست.. بخواین بخریدش باید حتما بپردازید. یعنی خریدش براتون کم کم 550 اب بخوره بدون کانفیگ و دایرکت ادمین و... یک اسکریپت 210 هزار تومانیم روش دارم میدم لایسنس دار... یعنی 760 هزار تومان... قیمت تمدیدش ماهانه 340 هزار تومانه.. اگر 15 روزشم کم کنید 170 تومان میشه.. یعنی باز هم کم کم 600 تومان میشه... حالا من دارم میدم 400 پایه زیاده؟

- - - Updated - - -

فروش فوری و نهایی 350 هزار تومان.. خدایی وقت ندارم بیام هاست بفروشم وگرنه همین الان 6 تا دو ترابایت میکردم هر کدوم 70 هم میفروختم 450 دستم بود پول!

پیام خصوصی خود را بررسی کنید !!

delta
July 24th, 2014, 13:41
قیمت 300 تومان...دارم میرم عجله دارم..هر کی میخواد بگه قیمت نهایی هست..کسی نگیره چند ساعت دیگه چند تا سرور مجازیش میکنم قیمت مقتاد تومانی میدم میره دوبرابر فروشش در میاد..

- - - Updated - - -

قیمت 250 تومان تحویل فوری...

ServerDL.com
July 28th, 2014, 02:13
سلام
چند روز دیگه زمان داره ؟
تو پنل کی هست ؟
هارد ها raid 0 هستند ؟
رو سرور اطلاعاتی هست ؟