PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد سرور های کیمسوفی

parsvia
July 21st, 2014, 11:24
سلام دوستان خسته نباشید
چندتا سوال داشتم در مورد کیمسوفی

اول اینکه آیا می تونم آی پی اضافی برای سرورم بگیرم؟ چه تعداد؟
آیا سرور ها قابل اعتماد هستند؟ کسی تاحالا با مشکل از دست رفتن اطلاعات بر روی این سرور ها رو به رو شده؟
و اینکه آیا می تونم خودم با ویزا یا پی پال پرداخت هامو توی این دیتاسنتر انجام بدم و مشکلی پیش نمیاد؟
از نظر سرعت شبکه چطور هستن سرور هاش و آیا مناسب میزبانی تعدادی سایت معمولی هستن؟

لطفا کسانی پاسخ بدن که تجربه کاری داشتن و کسی از روی شنیده ها حرفی نزنه چون بر خلاف حرف های بدی که از این دیتاسنتر شنیدم شرکت های معتبری رو دیدم که سایت هاشون رو توی کیمسوفی میزبانی می کنن

mhiizadi
July 21st, 2014, 11:37
1- هیچی نمیدن
2- هر چی پول بدید آش میخورید ؛ برای کاره سنگین مناسب نیست .
3- مشکلی نداره
4- خوبه ولی همون طور که گفتم به درد کاره جدی نمیخوره

درسته از برند های ovh هست ؛ ولی خوده ovh با این فرق میکنه

parsvia
July 21st, 2014, 11:51
1- هیچی نمیدن
2- هر چی پول بدید آش میخورید ؛ برای کاره سنگین مناسب نیست .
3- مشکلی نداره
4- خوبه ولی همون طور که گفتم به درد کاره جدی نمیخوره

درسته از برند های ovh هست ؛ ولی خوده ovh با این فرق میکنه

ممنونم واسه راهنماییتون
شما چه دیتاسنتری رو پیشنهاد میدید که قیمت هاشم مناسب باشه؟
من خودم با رداستیشن و ovh کار کردم اما ovh رو خیلی دوست دارم و واقعا کیفیت فوق العاده ای داشت
اما مستقیم با کیمسوفی کار نکرده بودم

OmidX
July 21st, 2014, 11:56
سلام دوستان خسته نباشید

آیا سرور ها قابل اعتماد هستند؟ کسی تاحالا با مشکل از دست رفتن اطلاعات بر روی این سرور ها رو به رو شده؟
و اینکه آیا می تونم خودم با ویزا یا پی پال پرداخت هامو توی این دیتاسنتر انجام بدم و مشکلی پیش نمیاد؟
از نظر سرعت شبکه چطور هستن سرور هاش و آیا مناسب میزبانی تعدادی سایت معمولی هستن؟

لطفا کسانی پاسخ بدن که تجربه کاری داشتن و کسی از روی شنیده ها حرفی نزنه چون بر خلاف حرف های بدی که از این دیتاسنتر شنیدم شرکت های معتبری رو دیدم که سایت هاشون رو توی کیمسوفی میزبانی می کنن

آی پی اضافه نداره ، فقط یک آی پی ب شما میدن .

من یکسال از سری قدیم کیم سوفی ب عنوان سرور دانلود استفاده میکردم و مشکلی نداشتم ...

برای خرید از ovh و زیر مجموعه هاش باید مدارک ولید داشته باشید .

کیفیت پورت قابل قبول هستش .

mhiizadi
July 21st, 2014, 12:06
ممنونم واسه راهنماییتون
شما چه دیتاسنتری رو پیشنهاد میدید که قیمت هاشم مناسب باشه؟
من خودم با رداستیشن و ovh کار کردم اما ovh رو خیلی دوست دارم و واقعا کیفیت فوق العاده ای داشت
اما مستقیم با کیمسوفی کار نکرده بودم

دیتا سنتر های آمریکایی هستند ولی عُمدتاً از کیم سوفی کیفیت پایین تری دارند از نظره بنده .
چندین بار استفاده کردم ولی آن چنان که باید راضی نگه تون نمیداره ؛

parsvia
July 21st, 2014, 12:42
آی پی اضافه نداره ، فقط یک آی پی ب شما میدن .

من یکسال از سری قدیم کیم سوفی ب عنوان سرور دانلود استفاده میکردم و مشکلی نداشتم ...

برای خرید از ovh و زیر مجموعه هاش باید مدارک ولید داشته باشید .

کیفیت پورت قابل قبول هستش .

چه مدارکی مورد نیازه؟

a.e
July 21st, 2014, 14:23
سلام دوستان خسته نباشید

در صورتی که نیاز به آی پی اضافه دارید باید از soyoustart خرید کنید.
در یکسال تجربه کار با این دیتاسنتر مشکلی پیش نیامده است.
برای تهیه کردن سرور به صورت مستقیم شما باید مدارک صحیح و ولید بین المللی داشته باشید مانند پاسپورت و ...
کیفیت پورت مناسب و پایداری دارد.

Edwin
July 21st, 2014, 16:51
در صورتی که نیاز به آی پی اضافه دارید باید از soyoustart خرید کنید.
در یکسال تجربه کار با این دیتاسنتر مشکلی پیش نیامده است.
برای تهیه کردن سرور به صورت مستقیم شما باید مدارک صحیح و ولید بین المللی داشته باشید مانند پاسپورت و ...
کیفیت پورت مناسب و پایداری دارد.

حرف ایشون رو تایید می کنم اما So You Start پشتیبانی نسبتا ضعیفی دارند .

pejman_view
July 21st, 2014, 17:53
حرف ایشون رو تایید می کنم اما So You Start پشتیبانی نسبتا ضعیفی دارند .

Soyoustart تنها ضعیف نیست بلکه کلاً OVH ضعیف است اما دلیل خاص خودش را دارد چون معمولاً کارشون بدون عیب است سرور تحویل می دهند بهمراه یک شبکه خوب و کاملاً بدون مدیریت. یعنی شما هر سوال نرم افزاری بپرسید این مورد را به شما گوش زد می کنن. البته پشتیبانی تلفنیش به نظرم خیلی بهتر از تیکتینگ چون سریعتر به جواب می رسید.

اما در کل برای خرید باید به این موارد دقت کنید:
1- سیستم های آن استفاده شخصی دارد یا برای یک سایت نسبتاً پر بازدید مناسب است.
2- آی پی اضافه نمی دهند. البته در سیستم جدیدش مطمئن نیستم این را با نظر قبلی می گویم.
3- علاوه بر اینکه از شما مدارکتتون را می خواهند بایستی پرداخت خود را با آدرس و نام ثبت شده در پنل انجام شود. این بدین معنی است اگر با پی پال یا ویزا کارت کسی دیگر پرداخت کردید اکانت شما را می بندند. این قانون کاملاً جدید است و تمامی کشورهای OVH از این قانون تبعیت می کنند. حتی به کلمه payment در ایمیل هم گیر خواهند داد. در کل کاملاً سخت است اگر این موارد را نداشته باشید.
4- در مورد شبکه اش واقعاً چیزی هست که می گویند هست و بسیار عالی است.

a.e
July 21st, 2014, 17:58
در تکمیل فرموده بزرگوارانی که می فرمایند پشتیبانی خوب نیست؛ بله حقیقت دارد ولی نباید فراموش کرد در پنل کاربری شما کنسولی برای مدیریت سرور در اختیارتان قرار میدهند که شما را از پشتیبانی بی نیاز می کند.

دیتاسنتر ovh یکی از کاملترین کنسول های مدیریتی سرور را در اختیار دارد.

pejman_view
July 21st, 2014, 20:40
سلام

گفتم مطمئن نیستم IP ارائه دهند، همین الان قسمت شد از kimsufi سرور جدیدی بخرم که IP اضافه نمی شه order داد. بنابراین از همان soyoustart بگیرید که تا 128 تا IP و OVH تا 256 تا IP ارائه می دهند.

parsvia
July 22nd, 2014, 17:42
ممنونم دوستان
سوال دیگه ای که دارم تفاوت سرور های soyoustart به خود OVH چی هست؟
توی تعداد ای پی هایی که میدن یا قیمت ای پی ها و یا...؟
توی OVH گمونم نیاز به خرید فلکسی پک برای ای پی اضافی هست اما توی soyoustart همچین چیزی مشاهده نکردم

asrhosting
July 22nd, 2014, 18:02
ممنونم دوستان
توی OVH گمونم نیاز به خرید فلکسی پک برای ای پی اضافی هست اما توی soyoustart همچین چیزی مشاهده نکردم

فلکسی پک قانونی هست که هتزنر برا چپاول پول کاربران گذاشته !
همچنین موردی در ovh وجود نداره . سرور های خود ovh بسیار کیفیتشون از کیمسوفی و سویواستارت هست .

pejman_view
July 22nd, 2014, 18:07
سلام

سرورهای Soyoustart ضعیف تر و قدیمی تر از OVH هستند البته بعضی از سرورهای Soyoustart نسبت به سرورهای OVH قدیمی هستند اما از سرورهای به روز بازار محسوب می شوند.

Soyoustart نهایتاً 128 تا IP می دهد که در بعضی از سرورها برای 16تا IP اول فقط هزینه آن را یکبار می دهید از ماه های دیگر نیاز به پرداخت هزینه نیست و هزینه هر IP اضافه 3 دلار است.
OVH نهایتاً 256 تا IP می دهد که فقط هزینه اولیه آن نیاز است بپردازید و ماه های بعد نیاز به پرداخت ندارد. و هزینه هر IP 3 دلار است. ضمناً فرقی نمی کند چندتا بخرید هر 256 تا آی پی همینطور حساب می شود.

فلکسی پک مربوط به Hetzner نه OVH البته قدیما یه Proffessional Pack داشت که الان مطمئن نیستم هنوز داشته باشد.

mobinhost.in
July 22nd, 2014, 21:44
با سلام و احترام
دیتا سنتر ovh با 3 برند در حال فعالیت هست
یکی خودش هست و سایتش که معمولا سرر های قوی تر و نو رو ارائه می دهد
با 2 برند کیمسوفی و سیو استارت هم سرور های ارزان و قدیمی رو ارائه می دهد
شبکه همون هست ولی سخت افزار قدیمی هست

در کل برای بعضی کارها مناسب هست و برای خیلی کار ها هم مناسب نیست
یقینا پشتیبانی همشون ضعیف هست ولی ارزان بودن سرور هاشون یه مزیت محسوب می شود