PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور مجازی لینوکس (سوال) / مهم

shik_host
July 21st, 2014, 11:01
سلام دوستان
من الان سرور ویندوز دارم میخوام این رو به سرور لینوکس تغییر بدم
حالا بعد از اینکه به سرور لینوکس تغییر دادم میخوام که دیگه همه کارش از نصب دایرکت ادمین و... رو خودم انجام بدم ( باکمک شما:->)
حالا موضوع برای من این هست که آیا میشه بعد از اینکه سرور لینوکس رو گرفتم اگه بخوام روش دایرکت ادمین نصب کنم هیچگونه هزینه ای (به غیر هزینه خرید سرور ) پرداخت نکنم؟ مثلا اگه امکانش باشه استفاده از لایسنس رایگان یا کانفیگ توسط خودم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
حالا سرور لینوکس مثل سرور ویندوز این قابلیت هارو داره که باهاش بریم توی نت دانلود کنیم؟

ULTRAWEB
July 21st, 2014, 11:03
بله میتونین استفاده کنین برای کانفیگشم جستجو کنین در انجمن همین.
بله میشه فقط رابط گرافیکی نداره و باید نصب کنین مثلvncیا هرچیز دیگه ای

twohost
July 21st, 2014, 11:09
فکر خوبیه
اگه در نصب یا کانفیگ مشکلی داشتید من در خدمتم
میتونی از طریق یاهو ازم بپرسی منم بهت یاد میدم ;;)
yahoo ID : twohost

aligoli
July 21st, 2014, 11:24
سلام دوستان
من الان سرور ویندوز دارم میخوام این رو به سرور لینوکس تغییر بدم
حالا بعد از اینکه به سرور لینوکس تغییر دادم میخوام که دیگه همه کارش از نصب دایرکت ادمین و... رو خودم انجام بدم ( باکمک شما:->)
حالا موضوع برای من این هست که آیا میشه بعد از اینکه سرور لینوکس رو گرفتم اگه بخوام روش دایرکت ادمین نصب کنم هیچگونه هزینه ای (به غیر هزینه خرید سرور ) پرداخت نکنم؟ مثلا اگه امکانش باشه استفاده از لایسنس رایگان یا کانفیگ توسط خودم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
حالا سرور لینوکس مثل سرور ویندوز این قابلیت هارو داره که باهاش بریم توی نت دانلود کنیم؟

اگر منظور شما عدم تهیه لایسنس برای دایرکت ادمین باشد بله می توانید اما به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود.
20 هزار تومان، حداقل هزینه ای است که می توانید برای یک کنترل پنل با قدرت بالا همچون دایرکت ادمین پرداخت نماید، پیشنهاد می شود حتما با لایسنس تهیه فرمایید.

shik_host
July 21st, 2014, 11:26
ببخشید که اینقدر سوال پیش و پا افتاده ای میپرسم اما وقتی لایسنس بخریم یا بدون تهیه لایسنس یعنی رایگانش چه فرقی دارن؟

mhiizadi
July 21st, 2014, 12:00
ببخشید که اینقدر سوال پیش و پا افتاده ای میپرسم اما وقتی لایسنس بخریم یا بدون تهیه لایسنس یعنی رایگانش چه فرقی دارن؟

اصلا رایگان نداره .
نال شده هست .

shik_host
July 21st, 2014, 12:06
این نال شده ای که میگی نیاز به هزینه نداره؟

aligoli
July 21st, 2014, 12:18

قطعا باگ هایی در نال وجود دارد که باعث می شود سرور شما هک شود.
اکانت های شما یکی یکی هک شود، اطلاعات سایت ها حذف شود !!!

- - - Updated - - -

خیر، نیاز به هزینه ندارد.

dark_7qe
July 21st, 2014, 12:20
خیر نداره