PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با پارس آنلاین

Mihan-Host.biz
July 21st, 2014, 08:55
با سلام
از دوستانی که از پارس آنلاین adsl دارن تقضا میکنم که بنده رو راهنمایی کنند و جواب بنده رو بدن
من الآن حدود یک ماهی هستش که در سرور های گیم ایران پینگ بالایی دارم ، 120
شاید بگین 120 خوبه ، اما پارس آنلاین همیشه پینگش در ایران 49 به پایین بود که واقعا توپ بود.
اما الان یک ماهه که 120 هست در ایران اونم با لگ بسیار زیاد ، پشتیبانی میگه عادیه این که هیچ

اما اینو نمیدونم که عادیه یا نه
دقیقا توی این یک ماه ، درست توی یه بازه ی زمانی مشخص پینگ میره زیر 49 بعد از اونکه از بازه ی زمانی بیرون میاد خراب مبشه
آیا واقعا این عادیه؟

مثلا از ساعت 8 صبح تا 11 صبح پینگ مشکلی نداره با سرعت نت و اینترنت ،
دوباره از ساعت 11 صبح خراب میشه تا 8 شب ، 8 شب تا 10 شب درسته ،
بعد دوباره خراب میشه تا 8 صبح
این عادیه؟

واقعا دوستان منو در جریان بزارین ممنون

Lilogs
July 21st, 2014, 09:32
کلا کيفيت سرويسشون خيلى افت داشته اين مدت
واسه منم وضعیت همينه

sor
July 21st, 2014, 10:27
سلام
منم یک مدتی هست که اف سرعت دارم
چند ساعت خوبه چند ساعت خرابه

daniad
July 21st, 2014, 10:32
منم چند هفته هست که پینگم بالا رفته در همون حدودا و سرعت هم کم شده
عجیبه
پشتیبانی هم جواب درستی نمیده

mhiizadi
July 21st, 2014, 10:32
آسیا تک هم همین طور هست !

Mihan-Host.biz
July 21st, 2014, 12:46
پشتیبانی فقط میگه خط نویز داره ، پس یعنی نیوز خط خونه ما با خونه های شما یکی هست ، که همزمان درست میشه و خراب میشه

modiranhosting
July 21st, 2014, 12:58
پشتیبانی فقط میگه خط نویز داره ، پس یعنی نیوز خط خونه ما با خونه های شما یکی هست ، که همزمان درست میشه و خراب میشه

مشکل گریبان گیر تمام isp هاست چیزی رو تغییر ندین اختلالاتی از قبیل کندی و افت سرعت ، باز نشدن برخی از سایت ها و بعضا بازشدنشون با ...شکن ویا حد لود بیش از حد بالا روی بعضی سایت ها

daniad
July 21st, 2014, 13:08
من حتی بعضی اوقات یه طوری میشه که بعضی سایت ها مثلا همین جا رو باز نمیکنه یا بعضی سایتا دیگه باید مودمو خاموش روشن کنم آی پی عض شه

Mihan-Host.biz
July 21st, 2014, 13:15
من الآن دوبازه زنگ زدم پشتیبانی میگه ، ما به تمام کاربرانی که گیم بازی میکنن و پینگشون بالاس گفتیم که مشکل بخاطر یک سری اختلال هاست و همه رو در صف قرار دادیم تا مشکل رو مهندسان ما حل کنند ، فقط شما صبر کنید
خب یکی نیست بگه اگر توی این یک ماه اگر اتم هم بود ، تاحالا بازش کرده بودین ، یعنی اینقدر سخته ؟

modiranhosting
July 21st, 2014, 13:18
من الآن دوبازه زنگ زدم پشتیبانی میگه ، ما به تمام کاربرانی که گیم بازی میکنن و پینگشون بالاس گفتیم که مشکل بخاطر یک سری اختلال هاست و همه رو در صف قرار دادیم تا مشکل رو مهندسان ما حل کنند ، فقط شما صبر کنید
خب یکی نیست بگه اگر توی این یک ماه اگر اتم هم بود ، تاحالا بازش کرده بودین ، یعنی اینقدر سخته ؟

عرض کردم خدمتتون مشکل برای isp ها نیست برای شبکه ناپایداره زیر ساخته

daniad
July 21st, 2014, 13:39
عرض کردم خدمتتون مشکل برای isp ها نیست برای شبکه ناپایداره زیر ساخته

الان هم محله ای ما های وب داره میگه سرعت دانلودش بالا 1 مگا بایت در ثانیس با اون طرح 8 مگ
منم قبلا سرعتم با طرح 2 مگ حدود 700 بود الان نمیدونم چرا اینطوری شده
انصافا پارس آنلاین سرویس دهنده خوبی بوده ولی این مشکلات اخیر 1 چیزه این که پشتیبانیش آدمو بی سواد فرض میکنه 1 چیز دیگه :دی
خدا کنه مشکل حل شه

Mihan-Host.biz
July 21st, 2014, 13:48
الان هم محله ای ما های وب داره میگه سرعت دانلودش بالا 1 مگا بایت در ثانیس با اون طرح 8 مگ
منم قبلا سرعتم با طرح 2 مگ حدود 700 بود الان نمیدونم چرا اینطوری شده
انصافا پارس آنلاین سرویس دهنده خوبی بوده ولی این مشکلات اخیر 1 چیزه این که پشتیبانیش آدمو بی سواد فرض میکنه 1 چیز دیگه :دی
خدا کنه مشکل حل شه
خدا کنه حل شه
اما در جواب دوستمون که گفتن مشکل از زیرساخت هست ، باید بگم اگر مشل از زیرساخت باشه باید مشکل همگانی باشه درسته؟
چرا بعضی از کاربران پارس آنلاین هیچ مشکلی ندارن؟ من الان روزی 1-2 ساعت قطعی دارم
متاسفانه های وب فعلا منطقه ی مارو ساپورت نمیکنه گفتن تا 2 ماه آینده ، اگر پارس آنلاین مشکلش حل نشه ، قطعا میرم از های وب میگیرم

modiranhosting
July 21st, 2014, 14:19
خدا کنه حل شه
اما در جواب دوستمون که گفتن مشکل از زیرساخت هست ، باید بگم اگر مشل از زیرساخت باشه باید مشکل همگانی باشه درسته؟
چرا بعضی از کاربران پارس آنلاین هیچ مشکلی ندارن؟ من الان روزی 1-2 ساعت قطعی دارم
متاسفانه های وب فعلا منطقه ی مارو ساپورت نمیکنه گفتن تا 2 ماه آینده ، اگر پارس آنلاین مشکلش حل نشه ، قطعا میرم از های وب میگیرم

منظورم بنده از زیر ساخت همگانی نبود ، منظورم این که سنگ اندازی هایی که شبکه زیر ساخت روی ISP ها انجام میده توی بعضی مراکز مخابراتی (با توجیح سود دهی اون مرکز برای ISP ) و دادن باج های کلان و اصطلاحا چرب کردن سیبیل دوستان :) بیشتر از این نمیشه حاشیه رفت اما بنده اصلا Hiweb رو در برابر پارس آنلاین پیشنهاد نمیکنم.

موفق و پیروز باشید

iranian-portal
July 21st, 2014, 14:27
اما بنده اصلا Hiweb رو در برابر پارس آنلاین پیشنهاد نمیکنم.

موفق و پیروز باشید

روزی که های وب با اسم نوین نت وارد بازار ایران شد از اولین مشترکین این شرکت بودم
شاید فقط 5% مردم اسم این شرکت رو می دونستن اون زمان و هنوز تبلیغات و فروش گسترده ای نداشت

این موارد رو عرض کردم که بدونید از اولین کسایی بودم که های وب یا نوین نت سابق رو تست کردم
نزدیک به 2.5 سال هم مشترکشون بودم
اما به تازگی چون اسم و رسم پیدا کرده کیفیت سرویس هاش در بسیاری از مناطق از مخابرات هم بدتره!!!
پشتیبانی که به تازگی صف طولانی داره و واقعا کسل کننده است
و پشتیبان هاش هم به ظاهر مودب و پاسخگوی شما هستند
اما زمانی که بخوان پیگیری جدی داشته باشند خیلی شیک و مجلسی شما رو یک کاربر ناوارد و بی اطلاع فرض می کنند و جوری مشکل رو پیگیری می کنند که خودتون پشیمون بشید!!!!

در حال حاضر هم پارس آنلاین دارم!! از پارس آنلاین هم خیلی راضی نیستم
اما در کل سنگ های وب یا نوین نت سابق رو هم بدون تحقیق به سینه نزنید!!!
سرویس اینترنت به حدی در ایران شانسی شده که ممکنه همسایه طبقه پایین شما از های وب راضی باشه اما شما نباشید!!!
این علاوه بر نوع استفاده از اینترنت به پورتی که در مرکز ام دی اف به شما میدن هم مرتبط هست و خیلی از عوامل دیگه!!!

Mihan-Host.biz
July 21st, 2014, 14:35
خب شما اینترنت وایرلس رو چه جور ارزیابی میکنید؟ وایمکس رو که نمیگم
کدوم شرکت ها اینترنت وایرلس میدهند؟

shakib zero
July 21st, 2014, 16:29
بنده هم از آسیاتک استفاده میکنم

تا یک ماه پیش سرعت دانلودم با نت 256 حدود 700 بود ... ولی این ماه به زور به 100 میرسه و قطعی هم فراوان داره ...

به پشتیبانی زنگ زدم و گفتم گفتند که مشکل از خطتون هست و نویز داره احتمالا تو ساختمون یه جا سیمتون پاره شده و مشکل ایجاد میکنه ... بنده هم مستقیما 20 متر سیم خریدم و از باکس تلفن پایین ساختمون یک خط کشیدم تا اتاقم که این بهانه پشتیبانی رو ثابت کنم اشتباست :|

کیفیت هر روز داره بدتر میشه و خودشون رو همش میزنن به اون راه و فکر میکنن مشتری چیزی حالیش نیست !!!!

Mihan-Host.biz
July 21st, 2014, 16:47
بله ، درست است ، متاسفانه شرکت ها به نظرات کاربران هیج توجه ای نمیکنند و فقط میخواهند سری جواب بدهند و همش میگند در حال پیگری هستند

iran-developers
July 21st, 2014, 16:47
درود
من خودم هم پارس آنلاین داشتم خدا رو شکر دیگه ندارم
توصیه می کنم شما هم برید کنسلی بدید و برید سراغ آِی اس پی صبانت.
کل ماچرا نه سر زیر ساخته نه چیزه دیکه تازه آدمای باهوش کجای پارس آنلاین اینترنتش از زیر ساخته؟
اینترنت پارس آنلاین از خودشه و یکی از تنها شرکت هایی هست که اینترنت از لینک ماهواره ای به ایران میاره
در ضمن این دلیل هم به خاطر ارتباطات شلوغ نا پایدار بد و نابود مخابرات
بیشتر ای اس پی ها به غیر صبانت این ارتباط رو استفاده می کنند
که خیلی هم بد هست ولی چند ای اس پی محدود هست از جمله صبانت که دارن از ارتباط لینکی بین شهری |اختصاصی |
استفاده می کنند که اگر دقت کنید پینگ صبانت همیشه زیر 13 هست به همه ی سرور های فیکس از اصفهان یه تهران و توی تهران زیر 10 هست
ولی تمام این عوامل به مسایلی از جمله سیم کشی مرکز مخابراتی سخت افزار مورد استفاده در مرکز مخابراتی شما نوع سیم های ارتباطی و حتی سر سوکت سیم های ارتباطی مرکز مخابراتی به سویچ ای اس پی و عوامل دیگه ربط داره
پس توصیه می شه از لینک های رادیو ای یا ای اس پی صبانت استفاده کنید
با تشکر

meysam021
July 21st, 2014, 16:53
پارس آنلاین کمبود پهنای باند پیدا کرده ، و دولت ازش خواسته هرچه سریعتر تکمیل کنه پهنای باند لازمشو وگرنه باهاش برخورد جدی میشه.

iran-developers
July 22nd, 2014, 01:12
پارس آنلاین کمبود پهنای باند پیدا کرده ، و دولت ازش خواسته هرچه سریعتر تکمیل کنه پهنای باند لازمشو وگرنه باهاش برخورد جدی میشه.
درود این رو کی گفته ؟
منبع معتبر ارایه بدید وگرنه اسپم ندید

meysam021
July 22nd, 2014, 01:39
درود این رو کی گفته ؟
منبع معتبر ارایه بدید وگرنه اسپم ندید

خبر 20:30 حدود 3 روز پیش،نگفت پارس آنلاین گفتند چندتا از دیتاسنتر ها که یکیشون هم طبق مشاهدات پارس آنلاین هست.
صداشو درنمیارن چون بخوان دربیارن کسی از دیتاسنتر های ایرانی خرید نمیکنه.
شما توجه کنی دلیل افت سرعت اینگونه مطمئنن باه پهنای باند ربط داره البته اگر تجربه شده براتون

shinsilvers
July 22nd, 2014, 02:07
سلام
برای من هم مدتی هست ( تقریبا 2 ماه ) که کیفیتش واقعا افت کرده !
به پشتیبان هم بزنگید می خواد بگه خط شما نویز داره
اتفاقا اون سری تماس گرفتم و گفتند خط نویز داره ...
گفتم خط من نویز داره
خط دوستم هم نویز داره؟
خط همسایه امون هم نویز داره
همین چند روز پیش پینگم به آیپی ایرانی شده بود 250-260
:d

RoobinaServer
July 22nd, 2014, 02:25
ولی این مشکلات اخیر 1 چیزه این که پشتیبانیش آدمو بی سواد فرض میکنه 1 چیز دیگه :دی

از این موارد زیاد دیده میشه.

دقیقا همین دو سه روز اخیر رو یک سری لینک دیتاسنتر x دان تایمی (هر چند کم) بود که ذکر میکردند همگانی و از زیر ساخت هست حالا ما میگیم جناب مگه همگانی نیست این یکی dc ها که هستیم چرا مشکل نداره ؟ میگه ما داریم منم شیک گفتم دستتون درد نکنه و خسته نباشید :ی

خب داره میپیچونه دیگه چی بگه آدم نباید پرده حیا پاره بشه که مهم اینه بفهمه طرف مقابلش میفهمه بعد ولش کنید چون مطمئنا مشکل حل نمیشه.

کلا روی پهنای باند مشکل خوردند ظاهرا و هی دارن ظاهرا جابه جا میکنند در ساعات مختلف لینک های برخی مراکز رو در زیرساخت.

ولی من در مورد پارس انلاین شک دارم پهنای باند کم آورده باشه. اینقدر داشته که داده به سرورهاش و ترافیک های بالا میده فکر نکنم به همین سادگی کم بیاره. دوستان پارس آنلاینی که الان از شبکه آن مرکز برای سرورهاشون استفاده میکنند نظر بدن بهتره.

یا حق

- - - Updated - - -

سلام
برای من هم مدتی هست ( تقریبا 2 ماه ) که کیفیتش واقعا افت کرده !
به پشتیبان هم بزنگید می خواد بگه خط شما نویز داره
اتفاقا اون سری تماس گرفتم و گفتند خط نویز داره ...
گفتم خط من نویز داره
خط دوستم هم نویز داره؟
خط همسایه امون هم نویز داره
همین چند روز پیش پینگم به آیپی ایرانی شده بود 250-260
:d

آخر سر میگن کل مخابرات منطقتون نویز داره. حالا شما ببین میتونی چیز دیگه بگی یا نه :ی وقتی میگه نویز داره یعنی با احترام پشت پرده میگه باشه گوشی رو قطع کن حالا شما گیر بده به هش :ی

ourweb
July 22nd, 2014, 18:11
من الان 5 ماه شاتل دارم یک دقیقه قطعی نداشته کیفیتش هم بالا بوده من سال 91 از های وب یا همون نوین نت سرویس داشتم ولی بعدش پارس انلاین / صبانت و الان هم شاتل بهترین کیفیتی که دیده ام روی شبکه شاتل بوده سرعت دانلود همیشه 800 کیلوبایت رو میزنه واقعا هم راضی هستم ازش

این هم یک عکس از دانلود ...
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f118/21663-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%A8%D8%A7-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%B3-%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86-212-png

talait
July 22nd, 2014, 18:13
آسیا تک هم همین طور هست !

آسیاتک برای من ک اصلا مشکل نداشته و عالی

daniad
July 22nd, 2014, 18:41
نتیجه میگیریم هیچ نتی خوب یا بد مطلق نیست و مشکل از کاربرانه
البته از شانسشون :دی

shakib zero
July 22nd, 2014, 18:57
بله بنده هم شات قرار میدم از نتم که چند ماه پیش با 1 مگ هم بیشتر دانلود میکردم ولی الان یک ماه است که به زور با 200 دان میکنم ( نت 256 )

babelirani
July 22nd, 2014, 19:06
سلام

یه آشنایی عزیزی داشتیم که همین یک ماه پیش تشریف اوردن ایران بلطبع خونه ما هم تشریف اوردن

ایشون دکترای شبکه داره و خوب سال هاست در شرکت های معتبر آمریکایی فعالیت میکنن

منم نتم حدودا" 3-4 ماهی هستش که مشکل قطع و وصلی بیش از حد معمول داره به جوری که دهر 5 دقیقه معمولا" قطع و وصل میشه

این بنده خدا برای چک کردن ایمیلش از ما خواست که نت رو در اختیارش بزاریم منم گفتم نت خیلی خوبی نداریم ولی به درد چک کردن ایمیل میخوره

ایشون نشت پای سیستم و میخواست که ایمیل هاشو چک کنه ولی این مشکل قطع و وصلی ما نذاشت

ازم پرسید میدونستم نت ایران داغونه ولی این شکلی نبود قبلا" منم کل ماجرا رو براش تعریف کردم

سرتون رو درد نیارم

اجبار کرد زنگ بزن پشتیبانی میخوام ببینم چی میگن

آقایی که شما باشید نیم ساعت این پشتیبانی تو مخ این بنده خدا جا کرد که تو اصلا" بلد نیستی نت چیه دیگه چه برسه به چیز هایی دیگه

اخرم قطع کردیم

این آشنایی مام تلفن رو که قطع کرد با این برخورد خیلی محترمانه ایشون

یعنی خواستم بگم مردم رو فقط خر فرض میکنن و دیگر هیچ

beniii
July 22nd, 2014, 19:12
متاسفانه دیتاسنتر parsonline با قطعی و کندی های مکرر و پی در پی مواجه است و دلیلش هم به علت عدم ساختار مناسب شبکه بندی است، متاسفانه با یک attack کل شبکه دچار اختلال شدید میشه....
متاسفانه به نظر می رسه به این راحتی هم نمی تونن مشکل رو برطرف کنن....

daniad
July 22nd, 2014, 19:20
سلام

یه آشنایی عزیزی داشتیم که همین یک ماه پیش تشریف اوردن ایران بلطبع خونه ما هم تشریف اوردن

ایشون دکترای شبکه داره و خوب سال هاست در شرکت های معتبر آمریکایی فعالیت میکنن

منم نتم حدودا" 3-4 ماهی هستش که مشکل قطع و وصلی بیش از حد معمول داره به جوری که دهر 5 دقیقه معمولا" قطع و وصل میشه

این بنده خدا برای چک کردن ایمیلش از ما خواست که نت رو در اختیارش بزاریم منم گفتم نت خیلی خوبی نداریم ولی به درد چک کردن ایمیل میخوره

ایشون نشت پای سیستم و میخواست که ایمیل هاشو چک کنه ولی این مشکل قطع و وصلی ما نذاشت

ازم پرسید میدونستم نت ایران داغونه ولی این شکلی نبود قبلا" منم کل ماجرا رو براش تعریف کردم

سرتون رو درد نیارم

اجبار کرد زنگ بزن پشتیبانی میخوام ببینم چی میگن

آقایی که شما باشید نیم ساعت این پشتیبانی تو مخ این بنده خدا جا کرد که تو اصلا" بلد نیستی نت چیه دیگه چه برسه به چیز هایی دیگه

اخرم قطع کردیم

این آشنایی مام تلفن رو که قطع کرد با این برخورد خیلی محترمانه ایشون

یعنی خواستم بگم مردم رو فقط خر فرض میکنن و دیگر هیچ

متعصفانه بجای اینکه افرادی رو استخدام کنند برای پشتیبانی که سواد فنی دارند کسانی رو استخدام میکنندکه زبون حرف زدن دارند .
یا یه چیز دیگه که حیفم میاد نگم :دی
مثلا من چند تا از دوستانم شاتل گرفته بود پرسیدم چرا شاتل گرفتی ؟ میگه این دختره بخش فروشش خوشگله گرفتم الان هر سری 1 چی میشه میرم اونج ا:دی
شوخی نمیکنم این عین حقیقته
یعنی برای بالا بردن فروش این سیاست ها بکار میره البته همه جا نه فقط بحس نت ولی پشتیبانیش ...

jahromweb
July 22nd, 2014, 19:30
daniad حرف دلمو زدی! این تو کار های کامپیوتری خیلی زیاد شده! یه شرکت فروش لپتاپ سراغ دارم قیمتاش 100 تومن بالا تره ولی همیشه مشتری داره! چون تمام فروشنده هاش دخترن!
---
فکر کنم بیشتر ای اس پی ها مشکل دارن
من رو مخابرات استان فارس هستم سرعت به 700 یا 800 راحت میرسید ولی جدیدا 200 به سختی !

iran-developers
July 23rd, 2014, 04:20
دوستان عزیز
پارس آنلاین مشکل پهنای باند نداره
و مشکل اساسیش ارتباط و زیر ساخت ضعیف شبکشه
وگرنه چون خودش پهنای باند وارد می کنه و وابسته به شرکت زیرساخت نیست هیچ موردی نداره

meysam021
July 23rd, 2014, 05:42
دوستان عزیز
پارس آنلاین مشکل پهنای باند نداره
و مشکل اساسیش ارتباط و زیر ساخت ضعیف شبکشه
وگرنه چون خودش پهنای باند وارد می کنه و وابسته به شرکت زیرساخت نیست هیچ موردی نداره

عزیز دلم زیر ساخت باشه بگیر نگیر میخوره به شبکه ، یعنی کند میکنده یهو تند میکنه ، وقتی پهنای باند نباشه بفرض 8 ساعت سرعتو یهو میخوابه تزریق میشه پهنای باند برای مدتی خوبه بعد کند میشه.
زیر ساخت تقریبا استاندارده پارس آنلاین یعنی مجبوره ، شما چک کنید اکثر دوستان مشکل دارند.
زیر ساخت به کل شبکه آسیب نمیرسونه ، قسمتی رو فشار میاره ، عزیزم درکل باید بگم کسایی که توی این شرکت ها کار میکنند یه سری نا کاربلد هستند ، توی این انجمن افرادی داریم که مغزای این مملکن ولی باید بیان هاست بفروشن
کل پارس آنلاینو جمع کنی نصف همچین افرادی اطلاعات و تجربه ندارند.عزیز مشکلات ما زیر ساختو پهنای باند نیست ، نبودن مهندسای واقعی سرکار هستند نه مهندسای مدرک تقلبی دانشگاه آزادی

daniad
July 24th, 2014, 06:03
عزیزانی که پارس آنلاین دارند حتما اینو (http://story.parsonline.com/story.php) ببینید یکم بخندید دلتون باز شه
اینترنت پرسرعت | داستانت رو بگو (http://story.parsonline.com/story.php)