PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به دسترسی به یک اینترنت با پهنای باند بالا به مدت فقط یک ساعت دارم

mehran_1
July 20th, 2014, 11:55
سلام دوستان ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

من برای ثبت نام برای یک نوع ویزا که یک ساعته پر میشه احتیاج به یک اینترنت با پهنای باند بالا دارم. من باید فقط پروفایلمو پر کنم و حدود mb 4.5 آپلود کنم.

اکثر رقبام از کشور چین و هند هستند و قبلا با اینترنت خونگی موفق به انجامش نشدم بدلیل اینکه سایت مورد نظر بعد از تکمیل چند مرحله از دسترس خارج شد.

ببخشید که موضوع من خیلی متفرقه هست. من رشتم برقه و از اینترنت اطلاع زیادی ندارم . از راهنمایی شما ممنونم.

ra3ou1
July 20th, 2014, 12:13
سلام می توانید یک سرور ویندوز تهیه کنید فایلتون رو هم روی آن آپلود کنید
سپس در زمان ثبتنام از طریق سرور اقدام نمایید

سرور ها هم با پورت های 100Mbps و 1Gbps هستند

با سپاس

mehran_1
July 22nd, 2014, 11:36
خیلی ممنونم از پاسختون

ببخشید که اطلاعات من در مورد سرور مجازی پایین هست . اگر امکان داره مشخص کنید که:

1- آیا اونها متوجه میشوند که من از سرور مجازی استفاده میکنم و اینکه ایا این کار خلاف قوانین خاصی نیست؟

2- این مشخصه که سرعت اپلود فایل ها از روی سرور مجازی به سایت مورد نظر بالاتر هست نسبت به اپلود از روی کامپیوتر شخصیم ولی آیا برای باز کردن وبسایتی که کاربران زیادی داره و از دسترس خارج شده , استفاده از سرور ویندوز روش موثری هست؟

3- ایا سرعت اینترنت خودم برای انجام این کار اهمیت داره و لازم هست افزایشش بدم؟ من از اینترنت بیسم 1mbps استفاده می کنم.

با سپاس فراوان

Javan Host
July 22nd, 2014, 11:40
دوست عزیز سرور مجازی باید تهیه کنید
پورت ها 1 گیگ هست
با سرعت دانلود 70-90 مگ