PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تغییر آدرس پنل دامنه جهانی !!!؟؟؟

p8mlx
July 20th, 2014, 00:26
سلام دوستان
دامنه com توسط هاستینک ایرانی به ثبت رسوندم. همیزش به نام خودم هست اما چطور میتونم از شر این هاستینگه خلاص بشم؟ با هستینگه مشکل دارم نمیخوام کنترلی بر دامنم داشته باشه! در کل نمیخوام دیگه آدرس این آقا رو بزنم واسه وارد شدن به پنل دامنم

a.e
July 20th, 2014, 00:38
ابتدا کد انتقال دامنه خود را دریافت کنید و سپس به پنل ثبت کننده دامنه دیگری دامنه خود را با استفاده از کد انتقال منتقل کنید.

p8mlx
July 20th, 2014, 00:55
کد انتقال رو چجوری بدست بیارم؟

besthosti.com
July 20th, 2014, 00:58
به هاستینگ تیکت بزنید و بگید که میخوام دامنه خودم رو انتقال بدم کد انتقال بدهین.
و اونها موظف هستند که این کد رو در اختیار شما بگذارند.

modiranhosting
July 20th, 2014, 01:01
کد انتقال رو چجوری بدست بیارم؟

توی کدوم رجیسترار ثبت شده ؟

دنبال Authorization Code باشید معمولا به صورت مخفی هست و زمانی که روش کلیک میشه یک کد نمایان میشه

razavihost
July 20th, 2014, 01:14
اگر در رسلرکلاب باشید نیازی به تیکت به هاستینگ نیست و به راحتی میشه خودتون انتقال بدین.
اما اگر رسلو باشه که سخت هست !

p8mlx
July 20th, 2014, 01:25
اگر در رسلرکلاب باشید نیازی به تیکت به هاستینگ نیست و به راحتی میشه خودتون انتقال بدین.
اما اگر رسلو باشه که سخت هست !
رسیلو هست. الان همون کد انتقال رو بگیرم؟

modiranhosting
July 20th, 2014, 02:24
رسیلو هست. الان همون کد انتقال رو بگیرم؟

دوتا بحث پیش میاد شما میخواین مستقل باشین در همین ریسلو یا کلا انتقال بدین به یک رجیسترار دیگه (البته اگه شما میخواین کسی که برات تو ثبت کرده دسترسی نداشته باشه همین که بیاد توی پنل جدیدتون دسترسی قطع خواهد شد.)

خوب انتقال توی همین ریسلو بسیار راحته برخلاف این چیزی که دوستمون گفتند حتی راحت تر از ریسلرکلاب

به روش زیر عمل کنید کنید:

کاستومری ( مبدا) که میخواهید دامنه ای را از آن به کاستومر دیگر (مقصد) ارسال کنید را انتخاب کنید یعنی به قسمت دیدن مشخصات آن بروید و سپس در دکمه آبی رنگ سمت راست صفحه یعنی Actions بروید و در زیرمنوی آن move products را انتخاب کنید و پس از آن در کادر مربوطه ایمیل کاستومر جدید را وارد کنید و بقیه مراحل را ادامه بدهید تا دامنه منتقل بشود

? How to move domain in Resello :
select the customer to which the prodoct belongs, then go > Actions > move products, and follow instructions

r00t
July 20th, 2014, 12:33
دوتا بحث پیش میاد شما میخواین مستقل باشین در همین ریسلو یا کلا انتقال بدین به یک رجیسترار دیگه (البته اگه شما میخواین کسی که برات تو ثبت کرده دسترسی نداشته باشه همین که بیاد توی پنل جدیدتون دسترسی قطع خواهد شد.)

خوب انتقال توی همین ریسلو بسیار راحته برخلاف این چیزی که دوستمون گفتند حتی راحت تر از ریسلرکلاب

به روش زیر عمل کنید کنید:

کاستومری ( مبدا) که میخواهید دامنه ای را از آن به کاستومر دیگر (مقصد) ارسال کنید را انتخاب کنید یعنی به قسمت دیدن مشخصات آن بروید و سپس در دکمه آبی رنگ سمت راست صفحه یعنی Actions بروید و در زیرمنوی آن move products را انتخاب کنید و پس از آن در کادر مربوطه ایمیل کاستومر جدید را وارد کنید و بقیه مراحل را ادامه بدهید تا دامنه منتقل بشود

? How to move domain in Resello :
select the customer to which the prodoct belongs, then go > Actions > move products, and follow instructions

در رسیلر کلاب هم در صورتی که بخواید توی نتورک خودشون انتقال بدید به همین سادگی هست.

p8mlx
July 20th, 2014, 14:38
از domain.com خرید کنم منیتونم دامین هام رو به پنل domain.com منتقل کنم؟

- - - Updated - - -

یه سوال دیگه مشخصات رو باید دقیق وارد کنیم!؟

modiranhosting
July 20th, 2014, 15:01
از domain.com خرید کنم منیتونم دامین هام رو به پنل domain.com منتقل کنم؟

- - - Updated - - -

یه سوال دیگه مشخصات رو باید دقیق وارد کنیم!؟

چرا اصرار دارید کلا از ریسلو برید ؟

نظر ما اینه که همون جا بمونید فقط داخلی ترانسفر کنید چون به هرجای دیگه بخواین انتقال بدین مستلزم هزینه انتقال هستش.

مشخصات خیر لزومی نداره دقیق هم باشه

p8mlx
July 20th, 2014, 15:26
چرا اصرار دارید کلا از ریسلو برید ؟

نظر ما اینه که همون جا بمونید فقط داخلی ترانسفر کنید چون به هرجای دیگه بخواین انتقال بدین مستلزم هزینه انتقال هستش.

مشخصات خیر لزومی نداره دقیق هم باشه
خوب یه سایت خارجی با پنل ریسلو معرفی کنید. چرا خوده ریسلو دامنه ثبت نمیکنه!

modiranhosting
July 20th, 2014, 15:45
خوب یه سایت خارجی با پنل ریسلو معرفی کنید. چرا خوده ریسلو دامنه ثبت نمیکنه!

خود ریسلو هم ثبت میکنه حاجی

https://www.resello.com/signup

p8mlx
July 20th, 2014, 18:07
خود ریسلو هم ثبت میکنه حاجی

https://www.resello.com/signup
ثبت نام کرده بودم، چون بیشتر شبیه به پنل نمایندگی بود و این پیغام هم برام بود به خودم گفتم ثبت دامنه نمیکنه و اشتباه اومدم :دی
Some actions are currently disabled because your account is in the process of being verified.

یه ثبت دامنه کردن که دیگه تاییدیه نمیخواد!!!
باید صبر کنم تا تایید شم؟ هیچ دسترسی ندارم آخه

modiranhosting
July 20th, 2014, 18:14
ثبت نام کرده بودم، چون بیشتر شبیه به پنل نمایندگی بود و این پیغام هم برام بود به خودم گفتم ثبت دامنه نمیکنه و اشتباه اومدم :دی
Some actions are currently disabled because your account is in the process of being verified.

یه ثبت دامنه کردن که دیگه تاییدیه نمیخواد!!!
باید صبر کنم تا تایید شم؟ هیچ دسترسی ندارم آخه

نه در واقع این سایت چون زمانی که ثبت نام میکنید شما رو به عنوان نماینده میسازه به همین دلیل نیاز به تایید هست

صبر کنید همزمان که صبر میکنید :) یه ایمیل هم بزنید بهشون یکم دیر جواب میدن ، این کار بهترین کار ممکنه

ریش و قیچی دست خودتونه :)

پیروز باشید

CentralClubs
July 21st, 2014, 17:36
من هم ريلو رو توصيه ميکنم، يکي از نمايندگي‌هاي معتبر و خارجي اون هم starthosting.com هست که تمام دامنه‌هاي قبلي که به صورت مستقيم در resellerclub ثبت شده بود رو هم به اين سايت منتقل کردند