PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طراحی جدید ممنون میشم نظر بدید

ourweb
July 19th, 2014, 19:21
با سلام خدمت کلیه همکاران گرامی .
طراحی جدید میزبان ما هم آماده شد ممنون میشوم نظرتان را بگویید .
میزبان ما – ارائه دهنده خدمات میزبانی وب (http://ourmizban.ir/)

- - - Updated - - -

نظری نیست؟

mr_mohammad
July 19th, 2014, 20:19
قالب خوبیه
فقط باید یه مقدار ریزه کاری انجام بدید
مثلا اونجا نوشته ثبت نام به صورت کامل پس زمینش قرمز نیست

songkadehnew
July 19th, 2014, 20:22
درود
خوبه ولی فوتر رو بنده نمی پسندم

ali269
July 19th, 2014, 20:26
bg ساده و خوبیه
رنگ بندی ات خوبه
این دکمه هات ناقص است
ثبت نام هم کنترل پنل عکس دوم اندازه نیست
about هم خیلی بدرنگه قرمز در مشکی خوب در نیاوردی

mahmoodi.1313
July 19th, 2014, 20:57
وقت بخیر
طراحی سایت شما سبک جدید و جالبیه .
چندتا نکته هست درج میکنم که اگر روی این چندتا نکته بیشتر کار کنید سبک طراحیتون بهتر میشه.
منو زیر اسلایدر که شامل میزبانی وب ، سرور اختصاصی و ... میشه تصاویری که داخل هر یک از این بخش ها هست رو تعویض کنید و یک تصویری بگذارید که به این موضوع ربط داشته باشه و همچنین از یک رنگ بنید استفاده بشه مثلا گواهینامه ی امنیتی رنگش با سرور ها و میزبانی تفاوت داره.
از رنگ بندی شاد استفاده نکردید یک حالت بی روح داده به سایت که یک جور حالت خسته کننده داره.
روی فوتر هم بیشتر کار کنید . رنگ بندی فوتر رو تغییر بدید و فقط از رنگ قرمز استفاده نکنید از رنگ ها آرام بخش بیشتر استفاده کنید.الان اگر دقت کنید خدمات ما ، درباره شرکت ، پنل کاربران رنگ سفید را دارند و بدون آیکون هستند ولی مرکز آموزش با آیکون هست و همچنین رنگ خاکستری که خیلی زیبا نیست .
گروه هاستینگ میزبان ما .... اصلا کاربر نیمفهمه موضوع چی هست در مورد چیه اگر بالای این کارد مینوشتید درباره ما بهتر بود.
یکم ارتباط و انسجام فوتر رو بیبرید بالا بهتره.
موفق باشید

websazha
July 19th, 2014, 20:59
سلام
اگر بگید قالب جدید بهتر هست ...
تک های فوتر بردارید دوست عزیز:
Responsive WordPress Themes and WHMCS Templates for Web Hosting, Reseller Hosting and Domain Providers (http://www.themechilly.com)

Bit-O-Byte
July 19th, 2014, 21:13
فوتر اصلا جالب نیست، قسمت نظرات بهم ریختگی داره و آیکن ها هم به موضوع ربطی ندارند

در اسلایدر هم یارو پریز رو میزنه به دوشاخه که اصلا صحیح نیست:59:

ourweb
July 19th, 2014, 21:31
سلام
اگر بگید قالب جدید بهتر هست ...
تک های فوتر بردارید دوست عزیز:
Responsive WordPress Themes and WHMCS Templates for Web Hosting, Reseller Hosting and Domain Providers (http://www.themechilly.com)
خوبه که من نگفتم اختصاصی وگرنه چی میشد خوبه که اعلام کردید خودم دیده بودم گزاشتم بمونه .

- - - Updated - - -

فوتر اصلا جالب نیست، قسمت نظرات بهم ریختگی داره و آیکن ها هم به موضوع ربطی ندارند

در اسلایدر هم یارو پریز رو میزنه به دوشاخه که اصلا صحیح نیست:59:

معنی این کارش که دوشاخه رو میزنه به برق یعنی داره کامپیوتر رو اتصال میده به کلود چیز بدی داخلش دیده نمیشه تازه خوبه که :D

- - - Updated - - -

راستی بخش آموزش هم راه اندازی کردم ممنون میشم این رو هم ببینید ....
http://help.ourmizban.ir/

- - - Updated - - -

bg ساده و خوبیه
رنگ بندی ات خوبه
این دکمه هات ناقص است
ثبت نام هم کنترل پنل عکس دوم اندازه نیست
about هم خیلی بدرنگه قرمز در مشکی خوب در نیاوردی

اوکی اصلاح میکنم این ها رو حتما ممنون که گفتید ....

- - - Updated - - -

وقت بخیر
طراحی سایت شما سبک جدید و جالبیه .
چندتا نکته هست درج میکنم که اگر روی این چندتا نکته بیشتر کار کنید سبک طراحیتون بهتر میشه.
منو زیر اسلایدر که شامل میزبانی وب ، سرور اختصاصی و ... میشه تصاویری که داخل هر یک از این بخش ها هست رو تعویض کنید و یک تصویری بگذارید که به این موضوع ربط داشته باشه و همچنین از یک رنگ بنید استفاده بشه مثلا گواهینامه ی امنیتی رنگش با سرور ها و میزبانی تفاوت داره.
از رنگ بندی شاد استفاده نکردید یک حالت بی روح داده به سایت که یک جور حالت خسته کننده داره.
روی فوتر هم بیشتر کار کنید . رنگ بندی فوتر رو تغییر بدید و فقط از رنگ قرمز استفاده نکنید از رنگ ها آرام بخش بیشتر استفاده کنید.الان اگر دقت کنید خدمات ما ، درباره شرکت ، پنل کاربران رنگ سفید را دارند و بدون آیکون هستند ولی مرکز آموزش با آیکون هست و همچنین رنگ خاکستری که خیلی زیبا نیست .
گروه هاستینگ میزبان ما .... اصلا کاربر نیمفهمه موضوع چی هست در مورد چیه اگر بالای این کارد مینوشتید درباره ما بهتر بود.
یکم ارتباط و انسجام فوتر رو بیبرید بالا بهتره.
موفق باشید

اوکی ممنون از نظرات تان حتما انجام میشه ممنون...

imjava
July 19th, 2014, 21:32
سلام
مبارکه قالب جدید،
من به شخصه زیاد قالب جدیدتون رو نپسندیدم.بنظرم طرح دلنشینی نداره و یه بی نظمی نازیبایی توش هست.
اونقدری هم که به افکت های قالب و زیبا کردن قالب توجه شده،به کاربرپذیری قالب بنظرم توجه نشده.
یه تجدید نظری رو مد نظر قرار بدید بد نیست.
با احترام،مافی

sor
July 19th, 2014, 21:32
خوب بود ولی یکم ریزه کاری داره که دوستان ذکر کردن
برطرف بشه حله:->

ourweb
July 19th, 2014, 21:36
به زودی انشالله همه مشکلات رو حل میکنم ...

isn
July 19th, 2014, 21:38
امیدوارم انتقاد پذیر باشید
به نظر من سطح قالب : متوسط رو به ضعیف
خیلی قسمت ها نا مرتب هستند
باکس های اضافی
باکس های نیمه تمام و ...
بک گراند هم به نظرم زیبا نیست ...
این نظر من بود ، امید وارم موفق باشید

ourweb
July 19th, 2014, 21:39
امیدوارم انتقاد پذیر باشید
به نظر من سطح قالب : متوسط رو به ضعیف
خیلی قسمت ها نا مرتب هستند
باکس های اضافی
باکس های نیمه تمام و ...
بک گراند هم به نظرم زیبا نیست ...
این نظر من بود ، امید وارم موفق باشید

انشالله به زودی تمامی مشکلات حل می شود . ممنون از نظرتان .... بلخره هرکسی یه نظری داره

armin.m
July 19th, 2014, 22:14
به نظر من یکم فوتر مشکل داره
منو های دراپ دان زیبا نیست.
اون عکسی هم که زیر سرور مجازی هست نمی دونم چه ربطی به سرور مجازی نداره :d
در کل خوبه ولی. :)

shahab-f
July 19th, 2014, 22:22
خوبه اما یکم سنگینه

ourweb
July 19th, 2014, 22:29
اوکی حتما تمام اون مشکلات رو حل میکنم....

Bit-O-Byte
July 19th, 2014, 23:53
معنی این کارش که دوشاخه رو میزنه به برق یعنی داره کامپیوتر رو اتصال میده به کلود چیز بدی داخلش دیده نمیشه تازه خوبه که :D

پریز رو به دوشاخه میزنه معمولا دوشاخه رو به پریز میزنند این رو گفتم برای مزاح!

ضمنا جدول قیمت های میزبانی خیلی سادست و هیچ interactive ای نداره ...

mehdi.gh
July 20th, 2014, 13:45
چون قالب رو ترجمه کردید
سبک فوتر و بعضی قسمت ها به زبان فارسی نمیاد
بهتر بود که سبک قالب رو یکم روش کار کنید و به سبک فارسی تغییر بدید ( منظورم فونت ، اندازه و .... هستسش )
موفق باشید

ourweb
July 20th, 2014, 15:11
تمامی اون مشکلات رو حل کردم ممنون میشم چک کنید و باز نواقص رو بگید ممنون روی فوتر هم کار کردم.