PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرا پس از add کردن دو ای پی بر روی یک vps ای پی دوم کارایی ندارد؟

datnet_teh
July 19th, 2014, 06:08
چرا پس از add کردن دو ای پی بر روی یک vps ای پی دوم کارایی ندارد؟

منظورم اینه که وقتی که با ای پی دوم وقتی به سرور remote می زنیم وقتی مرورگر رو باز می کنیم داخل وی پی اس برامون whois ای پی اول رو نشون میده و عملا مثلا اگه بخوایم فیس بوک با ای پی دوم ثبت بشیم همون ای پی اولی می افته

چرا این مشکل پیش می اد و برای حلش چی پیش نهاد می کنید ؟ ( به غیز زدن تونل و اینا )

Yas-Host
July 19th, 2014, 07:21
مجازی ساز دارید؟ دو آی پی مک جداگانه دارند؟ آی پی دوم پینگ میدهد؟ خروجی دستور ifconfig چیست؟

datnet_teh
July 19th, 2014, 07:39
مجازی ساز دارید؟ دو آی پی مک جداگانه دارند؟ آی پی دوم پینگ میدهد؟ خروجی دستور ifconfig چیست؟

شما دو سناریو رو فرض کنید

اول اینکه هم سرور اختصاصی دارم هم مجازی ساز روش هست و هم می تونم دو کارت شبکه اد کنم

سناریو دم

دسترسی به سرور اختصاصی ندارم

ای پی دوم هم اد شده و هر دو ای پی پینگ می دن اما وقتی با ای پی اول remote می شم موقع whois می تونم همون ای پی رو ببینم و مشخصاتشو
اما وقتی با ای پی دوم remote می کنم باز همون اطلاعات ای پی اول رو می بینم

کنسول ویندوز 2008 هست

- - - Updated - - -

جواب ipconfig /all

Ethernet adapter Local Area Connection 2:

Connection-specific DNS Suffix . : ovh.net
Description . . . . . . . . . . . : vmxnet3 Ethernet Adapter
Physical Address. . . . . . . . . : 02-10-2E-69-1E-1A
DHCP Enabled. . . . . . . . . . . : No
Autoconfiguration Enabled . . . . : Yes
Link-local IPv6 Address . . . . . : fe10::81d3:1111:e113:31dd%13(Preferred)
IPv4 Address. . . . . . . . . . . : 16.115.114.126(Preferred)
Subnet Mask . . . . . . . . . . . : 255.255.255.0
IPv4 Address. . . . . . . . . . . : 12.122.132.16(Preferred)
Subnet Mask . . . . . . . . . . . : 255.255.255.0
Default Gateway . . . . . . . . . : 16.105.114.154
DNS Servers . . . . . . . . . . . : 103.86.133.19
NetBIOS over Tcpip. . . . . . . . : Enabled

Yas-Host
July 19th, 2014, 07:39
شما دو سناریو رو فرض کنید

اول اینکه هم سرور اختصاصی دارم هم مجازی ساز روش هست و هم می تونم دو کارت شبکه اد کنم

سناریو دم

دسترسی به سرور اختصاصی ندارم

ای پی دوم هم اد شده و هر دو ای پی پینگ می دن اما وقتی با ای پی اول remote می شم موقع whois می تونم همون ای پی رو ببینم و مشخصاتشو
اما وقتی با ای پی دوم remote می کنم باز همون اطلاعات ای پی اول رو می بینم

کنسول ویندوز 2008 هست

در مورد اول باید دو شبکه در ماشین مجازی ادد کنید سپس در طریق تنظیمات سیستم عامل آی پی دوم را ادد کنید.
در مورد دوم موضوع دوم عادی هست! و نمیتونید تغییری ایجاد کنید چون دو آی پی به سرور متصل هستند.

datnet_teh
July 19th, 2014, 07:44
در مورد اول باید دو شبکه در ماشین مجازی ادد کنید سپس در طریق تنظیمات سیستم عامل آی پی دوم را ادد کنید.
در مورد دوم موضوع دوم عادی هست! و نمیتونید تغییری ایجاد کنید چون دو آی پی به سرور متصل هستند.

اما قطعا باید باشه
به نظر شما اگه vmware workstation نصب بشه و os توش ریخته بشه و همین ای پی دوم اونجا اعمال بشه و از اون nat کنیم می تونیم پینگ بگیریم ؟
و اینکه اون موقع مشکل یکی نشون دادن ای پی برای هر دو ای پی حل میشه ؟

Yas-Host
July 19th, 2014, 07:47
اما قطعا باید باشه
به نظر شما اگه vmware workstation نصب بشه و os توش ریخته بشه و همین ای پی دوم اونجا اعمال بشه و از اون nat کنیم می تونیم پینگ بگیریم ؟
و اینکه اون موقع مشکل یکی نشون دادن ای پی برای هر دو ای پی حل میشه ؟

خیر.
به هر حال در سیستم عامل اگر بنده حتی 100 آی پی هم در سرور باشد و شما یک آی پی رو بدید در لینوکس با دستوراتی مانند ifconfig و ویندوز هم در تنظیمات تمام آی پی ها کاملا قابل مشاهده هستند.

datnet_teh
July 19th, 2014, 08:04
خیر.
به هر حال در سیستم عامل اگر بنده حتی 100 آی پی هم در سرور باشد و شما یک آی پی رو بدید در لینوکس با دستوراتی مانند ifconfig و ویندوز هم در تنظیمات تمام آی پی ها کاملا قابل مشاهده هستند.

اما اینجا برای یک سرور دو ای پی داده میشه. اینو می دونم میشه دید
اما جوابمو نگرفتم باید خودم کمی بررسی کنم نتیجشو بگم
مرسی

CentralClubs
July 21st, 2014, 16:22
شما نياز به دو کارت شبکه (مجازي يا حقيقي) داريد تا بتونيد اين کار رو انجام بديد، اگر دو ip روي يک کارت ست بشه، فقط ip اوليه قابليت اتصال خواهد داشت