PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور های پرشین گیگ و پارسا اسپیس

sebastian
June 17th, 2010, 19:04
سلام
میخواستم بپرسم کسی میدونه که پرشین گیگ و پارسا اسپیس سرورهاشون رو از کدوم دیتاسنتر میگیرن؟

mr.he3am
June 17th, 2010, 19:14
پرشین گیگ از theplanet.com میگیره
پارسا اسپیس هم از directspace.net میگیره

shamimi
June 17th, 2010, 19:23
پارسا بعضي موقع ها down مي شه من 2 ساله باهاش دارم كار مي كنم ولي كارشون عاليه تو ايران

sebastian
June 17th, 2010, 20:04
پشتبانی این the palent برای ایرانی ها چطوره؟
رسیدگی میکنن؟

1eng.ir
June 17th, 2010, 20:32
پشتبانی این the palent برای ایرانی ها چطوره؟
رسیدگی میکنن؟

بفهمه ایرانی هستی سرورتو جمع میکنن و میگن BibilakhBYE

mohsen1
June 17th, 2010, 22:04
بفهمه ایرانی هستی سرورتو جمع میکنن و میگن BibilakhBYE

با آی پی ایران نباید وارد بشی.
الان حداقل 4 ، 5 سال هست تابناک که همه بازدیدهاش از ایرانه + دامنه اون هم دات آی آر هست توی دپلنت داره میزبانی میشه ولی تا حالا کاری به کارش مداشتند.
خود من حداقل 3 با باهاشون چت کردم و وقتی گفتن ایرانی و دامنه آی آر ممنوعه تابناک رو واسشون مثال زدم گفتن که پاکش می کنیم و ... ولی هیچ غلطی نتونستند بکنن!!! (چون آمریکا کلا هیچ غلطی نمی تونه بکنه :d)

sebastian
June 17th, 2010, 23:11
hostnoc دیتاسنتر خوبیه؟

delta
June 17th, 2010, 23:15
پارسا واقعا افتضاحه.. خیلی قطعی داشته و دان.. اما پرشین گیگ رو چندین ساله میشناسم حرف نداره..

sebastian
June 17th, 2010, 23:20
پارسا واقعا افتضاحه.. خیلی قطعی داشته و دان.. اما پرشین گیگ رو چندین ساله میشناسم حرف نداره..
دوست عزیز ولی اگه بالا رو بخونین من دیتاسنترشون رو میخواستم و نه کیفیتشون رو

mohsen1
June 17th, 2010, 23:25
hostnoc دیتاسنتر خوبیه؟

سرور همین انجمن در این دیتاسنتر هست.
توی wht.com ازش زیاد ناراصی هستن.
با ایران شدیدا مشکل دارن عین دپلنت.ولی باید به شیوه هایی دورشون بزنی که بچه ها گویا دستی در این کار دارند!!!
ولی کلا به ریسکش نمی ارزه.

delta
June 17th, 2010, 23:34
دوست عزیز ولی اگه بالا رو بخونین من دیتاسنترشون رو میخواستم و نه کیفیتشون رو

خوی مگر من چی گفتم؟ گفتم پرشین گیگ خوبه و پارسا افتضاح!! جوابتون رو که دوستان دادند؟

خوب وقتی پرشین گیگ بهتره سرورش هم مطمعنا بهتره که گفتم.. theplanet تو کیفیتش شک نکنید عالی هست..

sebastian
June 17th, 2010, 23:40
خوی مگر من چی گفتم؟ گفتم پرشین گیگ خوبه و پارسا افتضاح!! جوابتون رو که دوستان دادند؟

خوب وقتی پرشین گیگ بهتره سرورش هم مطمعنا بهتره که گفتم.. theplanet تو کیفیتش شک نکنید عالی هست..
دیتاسنتر هایی مثل hostnoc چطورن؟