PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بک آپ سی پنل و انتقال

Rezaee
July 18th, 2014, 18:13
سلام
من یک سایت دارم که رو وی پی اس گذاشتم وی سی پنل تریال نصب کردم
اول از همه راهنمایی کنید اگر من هر ماه وی پی اس عوض کنم و با آی پی جدید سی پنل بگیرم برای استفاده تریال آیا میشه از سی پنل - تنظیمات و اطلاعات بک آپ گرفت و راحت ریستور کرد
و اگر نمیشه ارزونترین قیمت لایسنس ماهیانه وی پی اس برای یک سایت چنده

متشکرم

armin.m
July 18th, 2014, 18:20
بله می تونید این کار رو بکنید.
ولی هر از 15 روز باید سرورتون رو عوض کنید، یه مدت زمان سایتتون down خواهد بود جهت انتقال دامنه ها. هر از 15 روز باید cpanel رو نصب کنید و ...
کلا پیشنهاد نمیشه. لایسنس هم از 45 تومان هست تا 55 تومان که برخی از دوستان ارائه می دهند.

itnet
July 18th, 2014, 18:30
این کاری که بخواین مدام ip تغییر بدین کار درستی نیست.
هم seo سایتتون از بین میره و هم اینکه دردسر داره و اینکه بالاخره تا کی میخواید ادامه بدین؟
میتونم لایسنس رو ماهانه 46 تومن در اختیارتون قرار بدم.

Rezaee
July 18th, 2014, 19:25
این کاری که بخواین مدام ip تغییر بدین کار درستی نیست.
هم seo سایتتون از بین میره و هم اینکه دردسر داره و اینکه بالاخره تا کی میخواید ادامه بدین؟
میتونم لایسنس رو ماهانه 46 تومن در اختیارتون قرار بدم.

سایت فعلا آپ نیست و فقط برنامه نویس روش کار میکنه
برا همین اهمیت زیادی نداره

- - - Updated - - -

دوستان کسی راه حلی سراغ داره ؟ کدوم قسمت باید بک آپ بگیرم

a.e
July 18th, 2014, 19:52
شما میتوانید از دایرکت ادمین استفاده نمایید؛ هزینه لایسنس دایرکت ادمین کمتر از سی پنل است که در حدود 20 هزار تومان ماهیانه است.

itnet
July 18th, 2014, 20:01
در تایید حرف دوستون دایرکت ادمین بهترین گزینه هست. از نطر هزینه میتونید حتی با کمتر از 20 تومن. در حد 15 تومن هم خرید نمایید.
فوقش 2 یا 3 ماه طراحی طول بکشه که 50 یا 60 تومن هزینه لایسنس میشه که فکر کنم در مقایسه با هزینه ای که به برنامه نویس خواهید داد مناسب باشد.

flexhost.ir
July 18th, 2014, 20:14
دوستان کسی راه حلی سراغ داره ؟ کدوم قسمت باید بک آپ بگیرم

بک آپ به صورت اتوماتیک یا دستی؟

Rezaee
July 19th, 2014, 00:07
بک آپ به صورت اتوماتیک یا دستی؟

دستی طوری که رو سرور جدید راحت بتونم ریستور کنم

flexhost.ir
July 19th, 2014, 00:35
دستی طوری که رو سرور جدید راحت بتونم ریستور کنم

نحوه تهیه بک آپ در cPanel (http://flexhost.ir/knowledgebase.php?action=displayarticle&id=33)

AvalinHost
July 19th, 2014, 03:18
سلام
اول از همه راهنمایی کنید اگر من هر ماه وی پی اس عوض کنم و با آی پی جدید سی پنل بگیرم برای استفاده تریال آیا میشه از سی پنل - تنظیمات و اطلاعات بک آپ گرفت و راحت ریستور کرد

متشکرم

میتونید از سرویس دهندتون بخواین که از سرور مجازیتون بهتون تمپلت بدن (معمولا ارائه نمیدین!) و اون رو به سرویس دهنده جدید برای deploy در سرورشون ارائه کنید.
البته این نکته رو بگم که هر دو مجازی ساز باید یکی باشند.

behnam289
July 19th, 2014, 03:46
سلام

متشکرم

با سلام
چون هاست شخصی هست و قصد فروش هاست ندارید بهتره دایکرت ادمین استفاده کنید . یک لاینسس دائمی میتونید بگیرید 200ت یا ماهانه بخرید 20ت