PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور از هلند با پورت 1Gbps ( نیازمند یاری سبزتان هستیم )

Doublex
June 17th, 2010, 15:37
دوستان هم اکنون نیازمند یاری سبزتون هستیم ...

دنبال یه سرور از هلند با پورت 1 گیگ که قیمتش مناسب باشه البته ترافیک از 4000 گیگ کمتر نباشه واسه

...

1eng.ir
June 17th, 2010, 15:39
Leaseweb.com
تو سایتش ننوشته پورت 1 گیگ، ولی به ساپورتش بگو بت قیمت میده.

LoveLife
June 17th, 2010, 15:47

دنبال یه سرور از هلند با پورت 1 گیگ که قیمتش مناسب باشه البته ترافیک از 4000 گیگ کمتر نباشه واسه

...

لیز وب خیلی خوب هست یعنی قدرتمند ترین دیتا سنتر هلند هست قیمت هاش هم مناسبه . ولی فکر نکنم پورت 1 گیگ اختصاصی بهتون بدن .

m_dg_farari
June 17th, 2010, 15:49

...
شرمنده یه کمی بی ربطه.
:-?دوست عزیز این ابر سرورتون هنوز آماده نشده؟

Doublex
June 17th, 2010, 15:54
از آلمان افر جالبی ندارین ...
گیگا که ظاهرا جالب نیست ولی بقیه چطور ؟

---------- Post added at 03:54 PM ---------- Previous post was at 03:49 PM ----------

شرمنده یه کمی بی ربطه.
:-?دوست عزیز این ابر سرورتون هنوز آماده نشده؟

آره عزیزم اون سرور اوکی اوکی هست اینو واسه کاره دیگه میخوام ...

میخوای پیش خرید کنی ؟...

LoveLife
June 17th, 2010, 16:03
از آلمان افر جالبی ندارین ...
گیگا که ظاهرا جالب نیست ولی بقیه چطور ؟

المان زیاد جالب نیست همون لیز وب تو ارپا از همشون قدرتمند تر هست . ovh هم خوب هست ولی دردسر های خودش رو داره یه اسپم یا کوکیترین خلافی کنید سرور رو خاموش میکنند سرور های انگلیسی هم معرکه هستند ولی گرون و با کیفیت . امریکا که هم خدا بده برکت دیتا سنتر های درجه 3 اش تو ایران خوب فروش داره ولی دیتا سنتر های خوب هم هست wiredtreeوthe plane - liquidweb - softlayer ,... که اگه میتونید خرید کنید ولی ریسکش بالا هست چون همه این دیتا سنتر های درجه 1 با ایران کار نیمکنن میمونه کانادا iweb . netelligent سرور هاشون خوب هست با ایرانی جماعت مشکلی ندارند . ولی قیمت هاشون مقداری بالا هست.

nimafire
June 23rd, 2010, 18:41
worldstream.nl بهتون 1 گیگ میده اما انگار share هست

delta
June 23rd, 2010, 19:12
worldstream.nl بهتون 1 گیگ میده اما انگار share هست

منحرف نکن بچه رو.. ورداستریم از گیگا اوضاعش بدتره..بگیره بدجوری ضرر کرده.. دوستان لطفا پیشنهاد میدید یک چیزی باشه واقعا خوب باشه نه ایراد دار

nimafire
June 23rd, 2010, 23:02
منحرف نکن بچه رو.. ورداستریم از گیگا اوضاعش بدتره..بگیره بدجوری ضرر کرده.. دوستان لطفا پیشنهاد میدید یک چیزی باشه واقعا خوب باشه نه ایراد دار

هلند با پورت 1 گیگ جز ورلداستریم دیتاسنتر خوب دیگری نیست
من 3 سرور اختصاصی در worldstream دارم و تمام سرو رها بدون مشکل کار میکنند.و از سرعت هم کاملا راضی هستم.
به طوریکه روی سرور ویندوزمون میتونیم فیلم نگاه کنیم.;) وضعیت سرور های لینوکس را بررسی نکردم.
پشتیبانی هم به موقع پاسخ گو بوده.قرار داده 6 ماهه هم داریم.

با تشکر

با تشکر

delta
June 24th, 2010, 00:54
هلند با پورت 1 گیگ جز ورلداستریم دیتاسنتر خوب دیگری نیست
من 3 سرور اختصاصی در worldstream دارم و تمام سرو رها بدون مشکل کار میکنند.و از سرعت هم کاملا راضی هستم.
به طوریکه روی سرور ویندوزمون میتونیم فیلم نگاه کنیم.;) وضعیت سرور های لینوکس را بررسی نکردم.
پشتیبانی هم به موقع پاسخ گو بوده.قرار داده 6 ماهه هم داریم.
با تشکر

با تشکر

منتظر روزی هستم که تاپیک زدید در مورد ورداستریم!! بهتره زودتر از این دیتاسنتر کوچ کنی تا بلا سرت نیاورده. یک کمی تحقیق و نظرسنجی دوستان دیگر رو میپرسیدی بدک نبود.. ورداستریم یکباره بیچارت میکنه!! خیلی ها مثل شما بودند که چندین ماه اول راضی و خوشحال بودند که قیمت مناسب هست و سرور عالی و ... اما اشکشون در آمده..

nimafire
June 24th, 2010, 01:04
منتظر روزی هستم که تاپیک زدید در مورد ورداستریم!! بهتره زودتر از این دیتاسنتر کوچ کنی تا بلا سرت نیاورده. یک کمی تحقیق و نظرسنجی دوستان دیگر رو میپرسیدی بدک نبود.. ورداستریم یکباره بیچارت میکنه!! خیلی ها مثل شما بودند که چندین ماه اول راضی و خوشحال بودند که قیمت مناسب هست و سرور عالی و ... اما اشکشون در آمده..

ممنون از پاسختون اما من بار اولم نیست. شاید 1 سالی بشه داریم کار میکنیم.از هر دیتاسنتری که به خاطر بیارید سرور داشتیم و خرید میکنیم.به هر حال برای بعضی ها مشکل داشتند برای بعضی ها نه. نظرات کاربران رو هم میدونم. نیازی به نظرات بچه های این انجمن نیست ;) کیفیتشون بد هست.اما من به دلایلی باهاشون کار میکنم والبته تا الان کاملا راضی هستم.شبکه خوبی دارن به شرطی که مشکل پیش نیاد. در غیر این صورت کل شبکه دچار مشکل میشه.جدیدا کیفیتشون بهتر شده.من نمیدونم شما در چه تاریخی مشتریشون بودید.اتفاقا من اصلا با قیمت کار نمیکنم.اولویت من کیفیت هست.برای همین با اون هزینه های سرسام اور با iweb کار میکنیم.
اما worldstream سرویس دهنده متوسطی هست.

البته شبکه leaseweb اصلا قابل مقایسه نیست.فقط worldstream ماهانه امکان پرداخت دارد اما leaseweb 2 ماهه.

موفق باشید