PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایمیل مارکتینگ چقدر برای شما اهمیت دارد؟

LIAN2
July 17th, 2014, 08:25
با سلام - وقت بخیر

مسلما یکی از راه های موثر در فروش اینترنتی ، شناساندن برند تجاری و از همه مهم تر معرفی محصولات ارایه شده میباشد.

یکی از راه های موثر و کارآمد جهت تبلیغات اینترنتی ، تهیه و ارسال ایمیل های تبلیغاتی به کاربران فعال میباشد.

حال ، ایمیل مارکتینگ تا چه میزان برای شما مهم هست؟ آیا درجه امنیت ایمیل مارکتینگ پایین تر از سایر روش های تبلیغات در سطح اینترنت میباشد ؟

درصورتی هم که نقطه نظری در این رابطه دارید ، خواهشمندم داخل این تاپیک بفرمایید.

OmidX
July 17th, 2014, 08:45
حال ، ایمیل مارکتینگ تا چه میزان برای شما مهم هست؟ آیا درجه امنیت ایمیل مارکتینگ پایین تر از سایر روش های تبلیغات در سطح اینترنت میباشد ؟

من این ایمیل ها رو معمولا نخونده حذف میکنم ... فک نمیکنم تاثیر زیادی داشته باشه ...

درصورتی هم که نقطه نظری در این رابطه دارید ، خواهشمندم داخل این تاپیک بفرمایید.

پیشنهاد میکنم حتما زیر ایمیل هایی ک ارسال میکنید لینک برای Unsubscribe بزارید ، چون در غیر اینصورت ارسال این ایمیل ها عملا یک جور مردم آزاری ه !

LIAN2
July 17th, 2014, 08:47
اگر زیر ایمیل هاتون لینک برای Unsubscribe نزارید ، ارسال این ایمیل ها عملا یک جور مردم آزاری ه !
مسلما یکی از لازمه های ارسال ایمیل تبلیغاتی امکان رفع اشتراک از خبرنامه میباشد.

_hemmati_
July 17th, 2014, 08:55
درود
نظر شخصی بنده
ایمیل مارکتینگ بهترین و موثرترین روش جهت افزایش بازدید یا معرفی برند بود
متاسفانه برای ارسال ایمیل قوانینی اجرا شده که هیچ تضمینی جهت ارسال ایمیلها به اینباکس وجود ندارد
به طور مثال تمامی ایمیلهای ارسالی باید دارای آدرس و شماره تلفن ارسال کننده باشند
شخص گیرنده باید امکان غیر فعالسازی دریافت ایمیل را داشته باشد
عنوان ایمیل باید گوینده متن ایمیل باشه اگه عنوان مناسب نباشه یا طولانی باشه ایمیل اسپم میشه

به نظر بنده ایمیل مارکتینگ دیگه مناسب نیست در حال حاظر چیزی که برای وب سایت و گوگل مهمه آمار حقیقیست بهترین کار ارايه تبلیغات به وب سایتهای هم موضوع خودتان است

ایام به کام

kool
July 17th, 2014, 09:16
سلام
شاید قبلا موثر بود ولی دیگه خیر ...
متاسفانه اکثرا یک سیستم گرفته اند و دائم و بدون فکر در حال ارسال تبلیغات بی ارزش و اسپم به صورت مکرر هستن (البته منظورم کلی است)
که از این رو در صورت مشاهده یا Unsubscribe میکنیم یا Spam را برای آن ایمیل ها انتخاب میکنیم تا در دفعات بعد به صورت دسته جمعی حذفشان کنیم.

LIAN2
July 17th, 2014, 10:15
سلام
متاسفانه اکثرا یک سیستم گرفته اند و دائم و بدون فکر در حال ارسال تبلیغات بی ارزش و اسپم به صورت مکرر هستن (البته منظورم کلی است)
که از این رو در صورت مشاهده یا Unsubscribe میکنیم یا Spam را برای آن ایمیل ها انتخاب میکنیم تا در دفعات بعد به صورت دسته جمعی حذفشان کنیم.

حیطه فعالیت شما در اینترنت به عنوان سرویس دهنده یا سرویس گیرنده هست؟

kool
July 17th, 2014, 10:21
حیطه فعالیت شما در اینترنت به عنوان سرویس دهنده یا سرویس گیرنده هست؟

هر دو

␑ Deev ␑
July 17th, 2014, 12:30
سلام
تاحالا نشده یکی از این ایمیل ها تبلیغاتی که دارای عنوان بهتری هستند نظرتون جلب کنه و بازش کنید؟

nimafire
July 17th, 2014, 13:39
ارسال ایمیل تبلیغاتی یکی از روش های مدرن امروزی برای تبلیغات هست که عملا هزینه هارا نیز کاهش میدهد.
برخورد با این نوع تبلیغ بر اساس فرهنگ جوامع متفاوت هست. در ایران که از طریق ایمیل انواع و اقسام اجناس به شدت بی کیفیت و ... را مبفروشند و کلاه برداری میکنند و خود را بهترین اولین قویترین پرفروشترین و ... میدانند کار ار به جایی رسانده اند که نخوانده ایمیل هارا باید حذف کرد.

شما از این روش اگر ارسال میکتید باید عنوان مناسب انتخاب کنید.
ما همواره از این روش استفاده میکنیم. بازدهی به شکلی که انتظار داشتیم نبوده اما تبلیغات همیشه باید انجام بشود و این روش هزینه کمتری دارد.

kool
July 18th, 2014, 07:07
تاحالا نشده یکی از این ایمیل ها تبلیغاتی که دارای عنوان بهتری هستند نظرتون جلب کنه و بازش کنید؟
چرا برخی اوقات ممکنه بازشون کنم. ولی اعتماد به این نوع تبلیغات در من که از بین رفته!

در ایران که از طریق ایمیل انواع و اقسام اجناس به شدت بی کیفیت و ... را مبفروشند و کلاه برداری میکنند و خود را بهترین اولین قویترین پرفروشترین و ... میدانند کار ار به جایی رسانده اند که نخوانده ایمیل هارا باید حذف کرد.
شما از این روش اگر ارسال میکتید باید عنوان مناسب انتخاب کنید.

بله موافقم.
البته تعداد کمی از کاربران نیز هنوز وجود دارند که شاید این ایمیل ها را باز کنند و خریدی نیز انجام دهند.
و در برخی موارد نیز ممکن است باعث از بین رفتن اعتماد کاربر به آن برند شود.

mojtaba.ghadri
July 18th, 2014, 08:48
من اصولا وقت داشته باشم , و عنوان ایمیل مربوط به حیطه کاریم باشه بازش می کنم , و بازم اگه متن ایمیل با عنوانش در تناقض نباشه , حتما به سایتش یه سری می زنم. اما وای به حالش که عنوان ایمیل با متن فرق کنه ...

m.tehrani
July 18th, 2014, 19:05
من خیلی وقته بازاریابی میخونم و روشهای مختلف بازاریابی رو میدونم. هر روشی باید به درستی ازش استفاده بشه که بتونیم مخاطبو جذب کنیم اصولا. مثلا در کوتاه ترین جملات بیشترین مفهوم رو برسونیم و سعی کنیم مخاطب رو با چند جمله کوتاه به سمت اطلاعات بیشتر که ممکن هست روی سایت درج شده باشه، بکشونیم.

به هر حال فقط و فقط باید بدونیم چیرو، کجا و چگونه استفاده کنیم، ایمیل مارکتینگ رو همه فکر میکنن یعنی یک ایمیل رو به 1000 یا بیشتر نفر بفرستیم در حالی که نوع متن، رنگهایی که انتخاب میشه، بازه های زمانی که برای ارسال انتخاب میشه، نگارش و حتی تعداد سطر ها و پاراگراف ها هم مهمه، چون که نمیخوایم که فقط یه چیزی ارسال کنیم که کرده باشیم، قطعا دنبال نتیجه هستیم.

itnet
July 18th, 2014, 19:13
در تایید و تکمیل حرف شما دوست گرامی

ما برای تست دو لیست ایمیل آماده کردیم.
یکی 34000 ایمیل شامل افرادی که قبلا از خدمات قابل ارایه توسط ما استفاده کرده بودند.
یکی هم 1.5 میلیون ایمیل که از نت جمع آوری شده بود.

در نتیجه با رعایت تمام نکات ایمیل های تبلیغاتی این ایمل ها را فرستادیم.
در نتیجه کمتر از 100 نفر از 1.5 میلیون نفر روی لینک های ما کلیک کردن و خریدی هم نشد.

اما اون لیست 34000 نفری

بیش از 3000 نفر کلیک کردن و در حدود 300 نفر خریداری کردند.

majid1f
July 18th, 2014, 19:39
در تایید و تکمیل حرف شما دوست گرامی

ما برای تست دو لیست ایمیل آماده کردیم.
یکی 34000 ایمیل شامل افرادی که قبلا از خدمات قابل ارایه توسط ما استفاده کرده بودند.
یکی هم 1.5 میلیون ایمیل که از نت جمع آوری شده بود.

در نتیجه با رعایت تمام نکات ایمیل های تبلیغاتی این ایمل ها را فرستادیم.
در نتیجه کمتر از 100 نفر از 1.5 میلیون نفر روی لینک های ما کلیک کردن و خریدی هم نشد.

اما اون لیست 34000 نفری

بیش از 3000 نفر کلیک کردن و در حدود 300 نفر خریداری کردند.
نتیجه شما را تایید می کنم. ایمیل مارکتینگ جهت جذب و حفظ کاربران سابق بسیار مفید هست ولی به صورت تبلیغاتی و غیر هدفمند حالا به 2 میلیون نفر بازهم بی فایده هست

itnet
July 18th, 2014, 19:44
بله همینطور است
یعنی در ابتدا باید جامعه هدف رو پیدا کرد و سپس روی همین جامعه تمرکز کرد. اونوقت شما خواهید دید که تاثی زیادی خواهد داشت. اسپم فرستادن در کل اعتبار شما رو کم خواهد کرد.
مثلا اگر فردی که اسپم شما رو ببینه و در جایی بنر تبلیغاتی شما رو هم ببینه، چون از قبل به شما به دید اسپمر نگاه کرده دیگه توجهی هم به تبلیغات شما نخواهد کرد.

viva
July 18th, 2014, 21:00
یکی از بی اثر ترین تبلیغات هست که نخونده پاک میشه

persianws
July 18th, 2014, 21:38
با وجود اینکه خیلی از ما ایمیل های تبلیغاتی را حذف میکنیم نخونده ... اما مشاهده کردم بعضی از سایت های مطرح در زمینه ی کاری خود ما بدلیل نحوه نگارش متن و عنوان ایمیل ما این ایمیل ها را تا انتها خوندیم و حتی به لینک ها هم سری زدیم ... در کل اگر شیوه ی نگارش متون به نحوی باشه که کاربر را به کلیک کردن ترغیب کنه تاثیر گذار خواهد بود ...
و بخش دیگری از این روش بر میگرده که شما به چه گروه های ایمیل ارسال میکنید ...

farogh_90
August 7th, 2014, 23:37
منم ایمیل ها رو نخونده پاک میکنم :d:d:d:d